سرویس : صفحه نخست ,  تاریخ:۱۹/اسفند/۱۳۹۱ - ۱۴:۳۲  ,  شناسه خبر: ۱۱۲۷۷

سفیر افلاک:رییس سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشكری كشور گفت: در طرح آزادسازی حریم قلعه فلك الافلاك هیچ مانعی وجود ندارد و طبق هماهنگی های انجام شده با استاندار لرستان این روند به سرعت در حال پیشرفت است.

میراث فرهنگی كشور از فعالیت جدی میراث فرهنگی لرستان در آزادسازی قلعه فلك الافلاك خرم آباد تقدیر كرد

دكتر 'محمدشریف ملك زاده' در حاشیه سومین همایش و نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در محل نمایشگاه های بین المللی تهران افزود: آزادسازی در مرحله اول اولویت ماست و پس از این دنبال ثبت جهانی آن و بهره برداری مناسب از اطراف آن هستیم و اكنون این اثر ارزشمند را ثبت موقت كرده ایم و برای ثبت نهایی هم تمام توانمان را به كار خواهیم گرفت.

وی با اشاره به اینكه بخش خصوصی استان نیز تعامل بسیار خوبی با میراث فرهنگی داشته است، اظهار داشت: نگاه ویژه ای به لرستان می شود و تسهیلات و تمهیدات ویژه تری برای این استان در نظر گرفته می شود چرا كه عشق و تلاش این عزیزان چه مدیران دولتی و چه سرمایه گذاران بخش خصوصی تمایل ما را به سمت برنامه ریزی مدون تری نسبت به استان لرستان كشاند.

ملك زاده با اشاره به اینكه مدیركل میراث فرهنگی لرستان از مدیران توانمند ستادی ما بوده اند و وی را برای رفع مشكلات پیش روی حوزه میراث فرهنگی در لرستان به این استان مامور كرده ایم گفت: به همین منظور از وی به صورت ویژه تقدیر می شود.

منبع خبر:

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبار پربازدید