سرویس : صفحه نخست ,  تاریخ:۲۶/اردیبهشت/۱۳۹۲ - ۱۶:۱۷  ,  شناسه خبر: ۱۳۴۰۴

سفیر افلاک: در زماني‌ كه تمام حواس‌ها به مقوله انتخابات رياست جمهوري و شوراي شهرهاست و توجه رسانه‌ ها به اين مساله حساس كشورمان معطوف شده است...

همکاری بهرام رادان با بازیگر فیلم‌های مستهجن چه پیامی دارد؟

در زماني‌ كه تمام حواس‌ها به مقوله انتخابات رياست جمهوري و شوراي شهرهاست و توجه رسانه‌ ها به اين مساله حساس كشورمان معطوف شده است متاسفانه اخبار خوبي از وضعيت عرصه هنر به گوش نمي‌رسد و ولنگاريسم زيادي به‌ خصوص در عرصه هنر و سينما شاهد هستيم به‌ ويژه آن‌ كه همواره در نزديكي ايام انتخابات بعضي نامزدهاي پوپوليست‌گرا و عوام‌ فريب از طريق هنرپيشه‌ها به‌ خصوص بازيگران مورد دار به تبليغ براي خود مي‌پردازند.

 

چه اين‌ كه در خبري آمده بود؛ بهرام رادان این روزها در کنار گلشیفته فراهانی بازيگر متواري فیلم های مستهجن غربی سرگرم تهیه تیزری است که در آن برای دختر ایرانی به‌نام «شهرزاد» مبتلا به کانسر (تومور) است درخواست کمک می‌شود. از قرار حالا حالاها بايد از سوي اين جماعت هنرمند نوكيسه و بي‌مبالات منتظر دسته‌گل‌هاي تازه‌اي باشيم. بعد از هنجار شكني‌هاي اخير بازيگران زن مانند نيكي كريمي و ... حالا گوي به ميدان آقايان افتاده است و بهرام رادان مي‌خواهد تا با همكاري با فراهاني به نوعي او را تاييد كند.

 

با كمال تاسف برخي از اهالي هنر سينما به جاي اين‌كه همراه نظام و قوانين آن باشند درمسير خلاف حركت مي‌كنند تا هم بيشتر ديده شوند و هم به ارزش‌هاي ملت ايران با حمايت هميشگي برخي از مسوولان نهادها و سازمان‌ها وادارت كشور دهن‌كجي كنند اما در عوض مسوولان سينمايي به‌جاي توبيخ يا بايكوت هراندازه كه بخواهند تريبون به حضرات مي‌دهند تا هنرنمايي كنند.

 

اين درحالي است كه در همه جوامع حتي همان هاليوودي كه چشم خيلي از اهالي هنر به آن دوخته شد در درجه اول منافع ملي اهميت دارد.

 

مطمئنا اين همكاري رادان با فراهاني، مديريت نشده نيست و برخي از متولیان سکولار عرصه سینما هم بايد در پشت پرده اين ماجراها هدايت‌گر باشند و گرنه به خوبي مي‌دانيم كه بازيگرجواني‌ كه به لطف پول‌هاي نهادهاي دولتي به شهرت رسيده است هيچ وقت جرات نمي‌كند در كشوري كه سينمايش كاملا دولتي و حكومتي است و از توبره بيت‌المال ارتزاق مي‌كند اين‌گونه گستاخانه با فردي كه علنا فحشا را به تصوير مي‌كشد و به ابزاري براي اسلام‌ ستيزي و ايران‌ستيزي غربي‌ها تبديل شده است و به آن هم مي‌بالد!! اين‌ چنين همكاري كند و جولان بدهد.

 

درآینده نزدیک پرده هایی دیگر از علل هنجار شکنی افرادی چون رادان با فرارسیدن روزهای سرنوشت ساز ایران اسلامی منتشر خواهد گردید.

منبع خبر: جام نیوز

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبار پربازدید