سرویس : صفحه نخست ,  تاریخ:۱/خرداد/۱۳۹۲ - ۱۲:۰۰  ,  شناسه خبر: ۱۳۵۹۶
نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با سفیرافلاک:

سفیر افلاک: نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سفیر افلاک گفت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری نظام متعلق به مردم است. بعد از تایید صلاحیت ها می بینیم که از تمام گروه هایی که در نظام ما از اول انقلاب تا حالا فعالیت داشته اند. 

معترضان به قانون سرافکنده امت و انقلابند/ رقبای اصلی هفته آخر مشخص می شوند

کائیدی، نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سفیر افلاک گفت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری نظام متعلق به مردم است و  می بینیم که از تمام گروه هایی که در نظام ما از اول انقلاب تا حالا فعالیت داشته اند نماینده ای در تایید صلاحیت شدگان وجود دارد.

وی از جمله سلائق موجود را مستقل ها، وابسته به کارگزاران، متمایل به اصلاحات، اصلاحات و اصولگرایان دانست و افزود: و این نشانگر وجود سلائق مختلف در انتخابات پیش روست که مردم می توانند با توجه به دیدگاه هایشان به رئیس جمهور دلخواهشان رای دهند.

کائیدی با بیان این مطلب که حضرت امام(ره) شورای نگهبان را فیلتری می دانستند که به هر جهت صلاح نظام را در نظر می گیرد افزود: نظام ما اگر در سطح رئیس جمهوری بود و ولایت فقیه و شورای نگهبان نداشت، همان زمان بنی صدر از بین می رفت و این فیلترها سوپاپ اطمینان برای نظامی است که اهداف والایی در سطح جهان دارد که باید به آن برسد و آن گسترش اسلام و استعدادهای این مردم است.

وی ضمن تاکید بر قانونمداری کاندیداهای رد صلاحیت شده تصریح کرد: به خاطر کسانی که در فتنه 88 به قانون عمل نکردند هزینه های سنگینی به نظام و انقلاب تحمیل شد. اینها دلایلی است که ما باید کاملا به آنها توجه داشته باشیم.

کائیدی در ادامه گفت: مردم ما خاطره خوشی از فتنه گران 88 ندارند. در انتخابات پیشین 9 ماه آرامش مردم گرفته شد در حالیکه آنان امنیت و قانونمداری می خواستند.

وی اظهار داشت: اگر کاندیداهای رد صلاحیت شده به قانون عمل نکنند در برابر این امت انقلابی و آرمانهایش سرافکنده هستند. اگر آنها طرفدار مردم، نظام و دین هستند و خواسته های امام(ره) و رهبری را قبول دارند باید به قانون تمکین کنند.

وی در پایان در رابطه با رقبای اصلی انتخابات گفت: تنور انتخابات هنوز گرم نشده و بطور کامل انتخابات شکل نگرفته است. رقبای اصلی در هفته آخر مشخص می شوند.

*نويسنده

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبار پربازدید