سرویس : صفحه نخست ,  تاریخ:۲۱/خرداد/۱۳۹۲ - ۱۰:۱۳  ,  شناسه خبر: ۱۴۲۰۳
اختصاصی/مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان:

سفیرافلاک: در حاشیه حضور علی اکبر ولایتی کاندیدای دور یازدهم ریاست جمهوری در قلعه فلک الافلاک خرم آباد مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان گفت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری امروز معیشت مردم در راس است.

امروز معیشت مردم در راس است

در حاشیه حضور علی اکبر ولایتی کاندیدای دور یازدهم ریاست جمهوری در تجمع مردم در قلعه فلک الافلاک خرم آباد قبادیان، مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان در گفت وگو با خبرنگار سفیرافلاک گفت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری، امروز معیشت مردم در راس است.

وی در ادامه گفت: اگر ما بتوانیم بر مشکل اقتصادی فائق آییم هیچ تحریم و مشکل بیرونی کارا نیست و ما در این راه به همه نیروهای داخلی نیاز داریم.

مصیب قبادیان افزود: ثبات، وحدت و همدلی بین همه جریانات مثبت نظام و حل مشکلات اقتصادی نیاز به یک وحدت و همت عمومی دارد و تدبیر و مدیریت صحیح با بسیج همه امکانات کشور و همه نیروهایی که با نظام همراهند همه مشکلات را رفع می کند.

مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان گفت: استان لرستان از جمله استانهایی است که واقعا به اندازه توان و استعدادی که دارد مورد حمایت دولت های مختلف نبوده است و امروز بیشترین آمار بیکاری و مشکل را در بین استانها دارد.

قبادیان انتظار خود را از رئیس جمهور آینده را چنین بیان کرد: انشالله با یک برنامه مشخص به درد مردم، بیکاری جوانان، توسعه صنعت و زیرساختهای استان توجه بیشتری داشته باشد.

وی در پایان گفت: خوشبختانه نامزدهای انتخاباتی از جریانات و افکار مختلف سیاسی در صحنه حضور دارند و دعوت به حضور حداکثری توسط کاندیداها و پرهیز از اختلاف و تخریب از سوی آنها می تواند ما را به حماسه سیاسی نزدیک کند.

*نويسنده

مطالب مرتبط:
برچسب ها: انتخابات قبادیان 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبار پربازدید