سرویس : صفحه نخست ,  تاریخ:۲۶/شهریور/۱۳۹۲ - ۰۹:۱۲  ,  شناسه خبر: ۱۷۳۵۱
اختصاصی/رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان:

سفیرافلاک: رییس دانشگاه علمی کاربردی لرستان گفت: ساختمان  دانشگاه علمی کاربردی لرستان در چهار طبقه با زیربنای 3000 متر مربع احداث می شود.

دانشگاه علمی کاربردی لرستان با زیربنای 3000 متر مربع احداث می شود

به گزارش خبرنگار سفیرافلاک، رییس دانشگاه علمی کاربردی لرستان در مراسم بازدید نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی از پروژه ساخت ساختمان آموزشی دانشگاه علمی کاربردی این استان که در منطقه گلدشت غربی شهرستان خرم آباد در حال ساخت است،بیان داشت: با توجه به رسالت دانتشگاه علمی کاربردی و تمایز این دانشگاه با سایر دانشگاهها از نظر مهارت و آموزش از سال گذشته پیگیری های جمعی با سایر دستگاه ها در خصوص اختصاص زمین مناسب به دانشگاه صورت گرفت.

وی افزود: با توجه به فضای محدود دانشگاه فعلی پس از برگزاری مناقصه عملیات ساخت این پروژه آغاز و هم اکنون فنداسیون آن به اتمام رسیده است و بر اساس برنامه زمان بندی تا تیرماه سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

محمدزاده با بیان اینکه مساحت این زمین بالغ بر 5800 متر مربع است ادامه داد: این ساختمان در چهار طبقه با زیربنای 3000 متر مربع احداث می شود.

رییس دانشگاه علمی کاربردی لرستان اعتبار این پروژه را 2 میلیارد و 800 میلیون تومان اعلام کرد و افزود: در کنار این ساختمان ،باغ ایرانی و سالن ورزشی و رفاهی نیز احداث می شود.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبار پربازدید