سرویس : صفحه نخست ,  تاریخ:۲۰/اردیبهشت/۱۳۹۴ - ۰۹:۴۵  ,  شناسه خبر: ۴۰۰۵۶
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان؛

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان لرستان گفت: به زودی سطوح کارشناسی و رشته های مختلفی را در دانشگاه علمی کاربردی شهرستان ازنا شاهد خواهیم بود.

افزایش رشته ها و مقاطع تحصیلی در دانشگاه علمی کاربردی ازنا

به گزارش سفيرافلاك دکتر محمدزاده در گفتگو با ازناخبر گفت:در حال حاضر 31مرکز در لرستان مشغول به فعالیت هستند که در حوزه های کشاورزی، فرهنگ و هنر ، صنعت و خدمات فعالیت می کنند.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان افزود: امروزه 25هزار دانشجو در سطح استان لرستان مشغول به تحصیل هستند که تا کنون فارغ التحصیلان این دانشگاه حدود 20هزار نفر می باشند.
 
 
وی به دانشگاه علمی کاربردی شهرستان ازنا اشاره کرد و گفت: دانشگاه علمی کاربردی ازنا به عنوان تنها مرکز علمی کاربردی در این شهرستان، خدمات خوبی از نظر کاربردی و مهارتی ارائه داده است.
دکتر محمدزاده
 
محمدزاده خاطر نشان کرد: در نظر داریم در خصوص رشته ها و مسائل مختلفی که این مرکز در پیش دارد توجه بیشتری داشته باشیم و پیگیری لازم را انجام دهیم که مشکلات مرکز ازنا کمتر شود و سعی بر این است که آموزش در سطح مطلوبی قرار بگیرد.
 
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان به گشایش ساختمان جدید علمی کاربردی ازنا اشاره کرد و گفت: با گشایش ساختمان جدید در ازنا ما این قول را به مردم خوب ازنا میدهیم که رشته ها و مقاطع تحصیلی بیشتری را به این دانشگاه بیاوریم و روند روبه رشد این مرکز را شاهد باشیم.
 
 محمد زاده در انتها به مدیریت خوب این دانشگاه اشاره کرد و گفت: انشالله این دانشگاه بتواند یک تحول خوبی را در بحث اشتغال استان و خصوصا ازنا داشته باشد و مشکل بیکاری را به نحو مطلوب حل کند.

*خبرنگار :محمدملکی

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبار پربازدید