سرویس : صفحه نخست ,  تاریخ:۲۸/اردیبهشت/۱۳۹۴ - ۱۲:۲۸  ,  شناسه خبر: ۴۰۲۴۸
مسئول حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه استان در گفت و گو با سفیرافلاک خبر داد:

مسئول حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه حضرت ابوالفضل(ع)گفت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته بنا است یکی از عملیات های هشت سال جنگ تحمیلی در هفته دفاع مقدس در شهرستان الیگودرز بازسازی شود.

بازسازی یکی از عملیات های دفاع مقدس در شهرستان الیگودرز

 رضا مریدی اصل مسئول حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه حضرت ابوالفضل(ع) در گفت و گو با خبرنگار سفيرافلاك گفت: اولین جلسه هفته دفاع مقدس، با محوریت تبعین برنامه های دفاع مقدس در شهریور ماه سال جاری، برگزار شد.

وی گفت: در این جلسه مشخص شد که بنیاد حفظ اثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه استان در چهار محور برنامه های  های خود را در هفته دفاع مقدس اجرا کند.

مریدی اظهار کرد: رژه نیروهای مسلح در 31 شهریور ماه سال جاری، بازسازی یکی از عملیات های دفاع مقدس در شهرستان الیگودرز، اجرای برنامه های مشترک با ادارات و سازمان ها و فعالیت نواحی، حوزه ها و پایگاه های مقاومت در این هفته از اهم برنامه هایی است که در این هفته اجرا می شود.

مسئول حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان افزود: در سال های گذشته عملیات محمد رسوال الله(ص) و والفجر 2 در شهرستان بروجرد بازسازی شده که بنا است؛ یکی دیگر از عملیات های دفاع مقدس این بار در شهرستان الیگودرز بازسازی و گوشه ای از رشادت های شهیدان و رزمندگان به نمایش گذاشته شود.

انتهای پیام/

*نويسنده

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبار پربازدید