سرویس : صفحه نخست ,  تاریخ:۲۶/خرداد/۱۳۹۴ - ۱۰:۳۲  ,  شناسه خبر: ۴۰۷۴۱
امام جمعه کوهدشت در واکنش به برگزاری همایش اصلاح طلبان در خرم آباد:

امام جمعه شهرستان کوهدشت گفت: واقعیت این است که افرادی که اکنون در حصر به سر می برند، بر خلاف وحدت و قانون اساسی کشور عمل کردند و اکنون طبق قانون شورای عالی امنیت ملی باید در حصر قرار بگیرند.

سران فتنه برخلاف قانون اساسی کشور عمل کردند/ تحریف اندیشه های امام ظلم در حق ایشان است

به گزارش سفيرافلاك روز 24 خرداد، همایشی تحت عنوان همایش اصلاح طلبان در خرم آبادی برگزار شد، همایشی که ابتدا به نیت بزرگداشت دومین سال پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد؛ اما آنچه در نهایت ماحصل این همایش شد، توهین به برخی نمایندگان، توهین به جریان های اصولگرایی و افراطی خواندن آن ها با عناوینی مانند گستاخ ها، بی عقل ها، بی ترمز ها و دفاع علنی از سران فتنه بود.

حجت الاسلام و المسلمین طهماسبی امام جمعه شهرستان کوهدشت در واکنش به برگزاری این همایش به سفيرافلاك گفت: واقعیت این است که افرادی که اکنون در حصر به سر می برند، بر خلاف وحدت و قانون اساسی کشور عمل کردند و اکنون طبق قانون شورای عالی امنیت ملی باید در حصر قرار بگیرند.

وی گفت: برگزاری این همایش ها و حمایت علنی از سران فتنه و توهین به نمایندگان موجب التهاب در جامعه می شود و این افراد نباید با حرکات افراط و تفریطی خود جامعه را ملتهب کنند.

امام جمعه شهرستان کوهدشت اظهار کرد: بازگو کردن این مسئال از سوی برخی افراد هیچ نفعی برای جامعه ندارد. و باید همه جریان ها با شعار همدلی و همزبانی حرکت کنند.

حجت الاسلام و المسلمین طهماسبی افزود: متاسفانه نسبت دادن امام خمینی (ره) به برخی جریان ها، ظلمی است که در حق ایشان روا می شود. امام خمینی(ره) را باید همان گونه که است معرفی کرد نه اینکه به نیت پیش بردن اهداف سیاسی.

 انتهای پیام/

 

*خبرنگار :

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبار پربازدید