سرویس : صفحه نخست ,  تاریخ:۸/تیر/۱۳۹۴ - ۰۷:۳۰  ,  شناسه خبر: ۴۰۹۳۹
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد خرم آباد:

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد خرم آباد در واکنش به اظهارات "عفت مرعشی" در خصوص صدور حکم پرونده "مهدی هاشمی"، گفت: سوال ما این است که خانم مرعشی، جرم از دید شما چیست که فرزند خود را پاک ومعصوم می دانید!

خانم مرعشی! همه در مقابل قانون اساسی یکسانند،حتی آقازاده ها!

به گزارش سفيرافلاك، به نقل از خبرآزاد، محمد نوروزپور مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد خرم آباد ضمن انتقاد از اظهارات مادر "مهدی هاشمی" در خصوص صدور حکم وی گفت: سوال ما این است که خانم مرعشی، جرم از دید شما چیست که فرزند خود را پاک و معصوم می دانید و با لفظ پدر سوخته بازی این حکم را ناصحیح می دانید!

وی  افزود: دست درجیب میلیون ها ایرانی کردن چه نام دارد؟ پول خرج کردن در فتنه سال 88 چه نام دارد؟ آیا این رفتارها غیر از جرم است؟ و این اعمال با توجه به قانون اساسی مستحق مجازات نیست؟

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد خرم آباد تصریح کرد: خانم مرعشی! آیا اگر یکی دیگر از فرزندان این ملت، این جرم ها را مرتکب می شد بازهم این احضار نظرات را می کردید؟ مگر نه اینکه امام خمینی (ره) فرمودند همه در مقابل قانون یکسان هستند و حتی اگر من رهبر هم اشتباه کردم مردم می توانند مرا بازخواست کنند؛ پس این چه رفتاری است که خود رادر مقابل قانون اساسی پاسخگو  نمی دانید؟

نوروزپور با بیان اینکه  صدور حکم مهدی هاشمی شجاعت و استقلال قوه قضائیه را نشان داد و همه در مقابل قانون اساسی، حتی اقازادگان یکسان هستند، تصریح کرد: از این اقدام انقلابی قوه قضائیه تشکر می کنیم و امیدواریم که در ادامه راه، با صلابت  بتوانند وظیفه محوله خود را به نحو احسن به نتیجه برسانند.

انتهای پیام/

*خبرنگار :

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبار پربازدید