سرویس : صفحه نخست ,  تاریخ:۹/شهریور/۱۳۹۴ - ۰۷:۱۰  ,  شناسه خبر: ۴۲۲۲۷
فرماندار بروجرد:

فرماندار بروجرد گفت: نرخ بیکاری در بروجرد 14/6 درصد است که طبق برنامه ریزی تلاش می شود تا پایان سال یکهزار نفر مشغول به کار شوند.

نرخ بیکاری در بروجرد بیش از 14 درصد است

به گزارش سفيرافلاك و به نقل از بازتاب بروجرد "مسلم پورقاسمیان" افزود: بیکاری یکی از مشکلات جامعه است که برای رفع این مشکل برنامه ریزی و تلاشهایی صورت گرفته است.

وی بیان کرد: امسال 239 نفر اشتغال مستقیم و یکهزار و 65 اشتغال موقت و فصلی در بروجرد ایجاد شده که تلاش برای افزایش اشتغال جوانان همچنان ادامه دارد. 

به گفته وی در حال حاضر نرخ بیکاری در بروجرد 14/6 درصد است که این رقم نسبت به استان کمتر اما نسبت به کشوری بالا می باشد. 

پورقاسمیان اظهار داشت: ایجاد اشتغال امسال نسبت به سال قبل در بروجرد 20 درصد افزایش یافته که طبق برنامه ها  این رقم در حال افزایش است . 

 فرماندار بروجرد تصریح کرد: واحدهای کوچک و کارخانه ها نیز می توانند در راستای ایجاد اشتغال بسیار موثر باشند به طوری که پیش بینی می شود تا پایان سال 700 شغل در بروجرد ایجاد شود. 

وی اضافه کرد: در حال حاضر پنج هزار و 400 نفر بیکار در بروجرد وجود دارد که تلاش می شود از این تعداد یکهزار نفر تا پایان سال مشغول به کار شوند. 

پورقاسمیان اعتبارات عمرانی و خدماتی بروجرد را 20/5 درصد اعلام کرد و گفت: تعهد ما این است که سالانه سه هزار نفر  مشغول به کار شوند که امیدواریم با برنامه ریزی و تلاش این کار اجرا گردد. 

انتهای پیام/

*نويسنده

مطالب مرتبط:
برچسب ها: بیکاری بروجرد اشتغال 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبار پربازدید