سرویس : صفحه نخست ,  تاریخ:۱۷/شهریور/۱۳۹۴ - ۱۰:۳۰  ,  شناسه خبر: ۴۲۳۹۶
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بروجرد:

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بروجرد با اشاره به این که ازدواج آسان زمینه ساز خانواده ای سالم وموفق است گفت: ازدواج آسان و موفق باید در جامعه بیشتر ترویج داده شود.

ازدواج آسان و موفق باید در جامعه بیشتر ترویج داده شود

به گزارش سفيرافلاك و به نقل از بازتاب بروجرد حجت الاسلام "صادق جعفر پور" افزود: ترویج و تبلیغ ازدواج های آسان برای جوانان باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد چرا که جوانان قشر فعال جامعه محسوب می شوند و ساماندهی این قشر می تواند اثرات مثبتی به همراه داشته باشد. 

وی اضافه کرد: موانعی بر روی راه جوانان برای تشکیل خانواده و ازدواج وجود دارد که می طلبد برای مرتفع کردن این مشکلات و موانع تلاش شود و رفع این موانع نیازمند برنامه ریزی است. 

به گفته وی قشر جوان  باید مورد حمایت قرار بگیرند و باید در نظر داشته باشند که ازدواج به موقع و موفق علاوه بر این که سبب می شود خانواده ای سالم در جامعه رشد نماید سبب عامل افزایش جمعیت نیز خواهد شد. 

حجت الاسلام جعفر پور اظهار داشت: ازدواج آگاهانه، آسان و بهنگام رمز موفقیت یک زندگی است و دین اسلام برای ازدواج جوانان تاکید بسیاری داشته است. 

وی از برگزاری همایش سبک زندگی اسلامی با رویکرد ازدواج آسان و موفق در بروجرد خبر داد و گفت: اهمیت ازدواج آسان به اندازه ای است که این همایش در بروجرد برای نخستین بار برگزار می گردد. 

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بروجرد تصریح کرد: این همایش 28 شهریور ماه با حضور استاد قائمی از اساتید حوزه و دانشگاه در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد برگزار خواهد شد. 

وی با اشاره به این که رهبر معظم انقلاب در این راستا فرمودند که ترویج ازدواج های ساده نیازمند گفتمان سازی در جامعه است گفت: برگزاری ازدواج آسان بسیار حائز اهمیت است که جوانان اگر این موضوع را در نظر داشته باشند می توانند یک زندگی موفق و پایدار داشته باشند. 

انتهای پیام/

*خبرنگار :

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبار پربازدید