سرویس : صفحه نخست ,  تاریخ:۱۲/مهر/۱۳۹۴ - ۰۹:۳۳  ,  شناسه خبر: ۴۲۹۳۶
گفت و گو با فرزند جانباخته بروجردی دفن شده در مکه

فرزند حجت الاسلام قاسمی که طبق وصیت در مکه دفن شده گفت: احساس می کنم امروز که تشییع پیکرهای جانباختگان بروجردی است، مراسم تشییع پدرم است.

احساس می کنم امروز مراسم تشییع پدرم است

به گزارش سفيرافلاك و به نقل از بازتاب بروجرد "محمد قاسمی" فرزند ارشد حجت الاسلام غلامعباس قاسمی جانباخته بروجردی حادثه منا که در مکه دفن شده افزود: امروز که روز تشییع پیکر پنج جانباخته بروجردی حادثه منا است، احساس می کنم که مراسم تشییع پدرم است .

 وی اضافه کرد: پیکرهایی که از سفر خانه خدا برگشته اند ، همشهریان ما هستند و امروز در واقع همه داغدار هستند. قاسمی اظهار داشت: پدرم در هر سفری که می رفت از همه حلالیت می طلبید وبارها می گفت که ممکن است هر اتفاقی پیش آید .

 به گفته وی اما پدرم نخستین بار بود که می خواست به سفر خانه خدا برود و شور و شوق زیادی داشت وبه رسم همه سفرهایش این بار هم از همه حلالیت می طلبید. قاسمی اظهار داشت: اما این بار پدرم آنقدر زیاد حلالیت از همه می طلبید که همه ما نگران شده بودیم که چه اتفاقی خواهد افتاد اما پدرم می گفت ممکن است حادثه ای رخ دهد.

 فرزند ارشد حجت الاسلام قاسمی تصریح کرد: پدرم در هنگام سفر به خانه خدا وصیت کرده بود در صورتی که به هر دلیلی مرگم فرا رسید،مرا در همان جا دفن نمایند. وی بیان کرد: بعد از فاجعه منا و کشته شدن هزاران مسلمان و صدها نفر از هموطنان و همشهریان ما، پدرم در لیست جانباختگان بروجردی حادثه منا قرار گرفت. 

به گفته وی دوست داشتیم که پیکر پدرم به شهر خودمان برگردد اما طبق وصیت پدرم همه اعضای خانواده از جمله دو برادر و خواهر و مادرم برای دفن وی در مکه اقدام نمودیم. قاسمی افزود: پدرم 40 سال روحانی بود که در سن 56سالگی دار فانی را وداع گفت و در سفری که سالها انتظار می کشید جان خود را از دست داد و در همانجا به خاک سپرده شد. 

وی اضافه کرد: طبق گفته های مسئولین حج و زیارت ، پیکر پدرم بعد از طواف خانه کعبه در کنار قبرستان شعب ابی طالب به خاک سپرده شده است.

 انتهای پیام/

*نويسنده

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبار پربازدید