سرویس : صفحه نخست ,  تاریخ:۲۳/آبان/۱۳۹۴ - ۰۷:۴۵  ,  شناسه خبر: ۴۳۸۶۶
توسط حسینی، خیر بروجردی


مرکز درمانی در هشت طبقه و در زمینی به مساحت 700 متر مربع در شهرک اندیشه بروجرد ساخته می شود.

مرکز درمانی در شهرک اندیشه بروجرد ساخته می شود

به گزارش سفيرافلاك و به نقل از  بازتاب بروجرد این مرکز درمانی در زمینی به مساحت 700 متر مربع احداث می شود تا شهروندانی که در شهرک بروجرد ساکن هستند بتوانند از امکانات درمانی استفاده نمایند. 

براساس  این گزارش برای ساخت این مرکز درمانی حدود دو میلیارد تومان هزینه نیاز است که قرار است این مرکز در هشت طبقه احداث گردد. 

در ادامه رئیس شبکه بهداشت و درمان بروجرد در نشست هم اندیشی افزود: خیرین در بروجرد بسیار فعال هستند و بسیاری از مشکلات از طریق ورود این خیرین در حال رفع می باشد. 

"محسن صیرفی" اضافه کرد: چند سالی است که خیرین در بروجرد وارد کار شده و تا کنون کارهای بسیار بزرگی از جمله اورژانس امام(ره) را احداث کرده و در کارهای دیگری مانند خانه بهداشت و خرید تجهیزات پیشگام بوده اند. 

همچنین "حسینی" خیر بروجرد در این جلسه گفت: در نظر دارم که این درمانگاه در شهرک اندیشه احداث نمایم که این مرکز بتواند پاسخگوی جمعیت حدود 80هزار نفری بروجرد باشد. 

وی اضافه کرد: شهرک بروجرد هیچ گونه امکانات درمانی ندارد و تنها یک درمکانگاه دارد که برای مردم شهرک پاسخگو نمی باشد. 

حسینی اظهار داشت: در نظر داریم تا در این زمین ساختمان مرکز درمانی در 700 متر مربع و در هشت طبقه احداث گردد که شش طبقه برای درمان و دو طبقه هم به عنوان سوئیت در اختیار پزشکان قرار بگیرد.

 به گفته وی نیاز است که دانشگاه علوم پزشکی برای احداث این درمانگاه همکاری لازم را داشته باشد.

 انتهای پیام/

*خبرنگار :

مطالب مرتبط:
برچسب ها: درمانگاه شهرک بروجرد 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبار پربازدید