سرویس : صفحه نخست ,  تاریخ:۷/دی/۱۳۹۴ - ۰۷:۲۰  ,  شناسه خبر: ۴۴۷۸۸
معاون عملیاتی آتش نشانی بروجرد:

معاون عملیاتی آتش نشانی بروجرد گفت: یک واحد آپارتمان در طبقه پنجم  مسکن مهر بروجرد دچار حریق شد و پس از دو ساعت مهار شد.

یک واحد آپارتمان در مسکن مهر بروجرد دچار حریق شد

به گزارش سفيرافلاك و به نقل از بازتاب بروجرد "نادر موسیوند" افزود: شب گذشته یک واحد آپارتمان در طبقه پنجم مسکن مهر بروجرد دچار حریق شد که نیروهای سازمان آتش نشانی پس از اطلاع به محل حادثه اعزام شدند.

 وی اضافه کرد: برای اطفای حریق از دو ایستگاه آتش نشانی بروجرد ماشین های آتش نشانی به همراه ماموران اعزام شد و سرانجام پس از دو ساعت آتش سوزی مهار شد. به گفته وی خوشبختانه این آتش سوزی خسارت جانی در بر نداشت اما همه وسایل این آپارتمان در اتش سوختند.

 موسیوند اظهار داشت: با توجه به این که دود ناشی از آتش سوزی همه فضای آپارتمان را فرا گرفته بود اما تلاش شد تا آتش سوزی به واحدهای مجاور سرایت نکند. معاون عملیاتی آتش نشانی بروجرد با اشاره به این که علت آتش سوزی مشخص نیست افزود: تلاش برای بررسی علت آتش سوزی ادامه دارد. 

وی نبود نردبان بلند برای اطفای حریق در آپارتمان های چند طبقه در بروجرد را یک مشکل برشمرد و افزود: با توجه به این که آپارتمان های چند طبقه در بروجرد وجود دارد نیاز است که سازمان آتش نشانی دارای نردبان های بلندی باشد تا در صورت بروز چنین حوادثی اطفای حریق با سرعت بیشتری صورت گیرد.

 انتهای پیام/

*نويسنده

مطالب مرتبط:
برچسب ها: حریق مسکن مهر بروجرد 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبار پربازدید