سرویس : صفحه نخست ,  تاریخ:۱۲/دی/۱۳۹۴ - ۱۴:۱۹  ,  شناسه خبر: ۴۴۹۳۰
رئیس هیئت بازرسی خرم آباد مطرح کرد؛

رئیس هیئت بازرسی خرم آبادگفت؛ مجریان انتخابات اخلاق، عدالت و آزادی را سرلوحه کار خود قرار دهیم و بر همین اساس هم حرکت کنیم و اگر مردم به این نتیجه برسند که ما این مولفه ها را رعایت می‌کردیم انتخابات نتایج خوبی را در پی دارد.

مجریان انتخابات، عدالت را سرلوحه کار خود قرار دهند

به گزارش سفيرافلاك به نقل از آساره خبر، سعیدی ، رئیس هیئت بازرسی خرم آباد ، در جلسه هیئت بازرسی لرستان که در استانداری لرستان برگزار شد، گفت: دو مولفه ای که همه به نوعی دنبال آن هستیم برگزاری انتخاباتی سالم وحضور حداکثری مردم است وهمه اینها به خاطر رای است که از صندون بیرون می‌آید و باید مورد اعتماد همه ما باشد و در صورتی این اتفاق می افتد که مردم به مجریان انتخابات اعتماد داشته باشند.

 وی افزود : این اتفاق نمی‌افتد مگر اینکه ما به عنوان مجریان انتخابات اخلاق، عدالت و آزادی را سرلوحه کار خود قرار دهیم و بر همین اساس هم حرکت کنیم و اگر مردم به این نتیجه برسند که ما این مولفه ها را رعایت می‌کردیم انتخابات نتایج خوبی را در پی دارد.

 رئیس هیئت بازرسی خرم اباد با اشاره به اینکه بحث حفظ امنیت برای ما مهم است، بیان کرد: اما در این انتخابات به عنوان بازرسی با ما بایستی استراتژی ومسیر خود را داشته باشیم به عنوان مثال اگر فردی تخلف کرد باید فرد را کنار گذاشت نه رای مردم را و یا افراد مخل انتخابات را محدود کنیم یا از سر راه خود برداریم .

 وی عنوان کرد: در انتخابات سال 92 نیز مقام معظم رهبری اعلام کردند که رای مردم حق الناس است و برای ما نیز باید همین ملاک باشد و وظیفه ما صیانت از رای مردم است.

 سعیدی با بیان اینکه دستگاه‌های دولتی و مجریان انتخابات نیز سمت گیری در انتخابات را نداشته باشند، گفت: اگراین گونه نباشد بی‌اعتمادی به وجود می‌آید و در پایان امیدواریم انچه خواسته مردم است اتفاق بیفتد چرا که این امرمد نظر همه مسئولان و دلسوزان نظام است.

انتهای پیام/

 

 

*نويسنده

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبار پربازدید