سرویس : صفحه نخست ,  تاریخ:۲۱/دی/۱۳۹۴ - ۱۳:۰۲  ,  شناسه خبر: ۴۵۱۵۴
امام جمعه بروجرد:

امام جمعه بروجرد گفت: استقلال کشوریکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب است و می توان گفت که مستقل ترین نظام سیاسی در دنیای کنونی ، ایران اسلامی است.


استقلال کشور یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب است

به گزارش سفيرافلاك و به نقل از  بازتاب بروجرد حجت الاسلام "حسن ترابی" در جلسه برنامه ریزی ستاد دهه فجر در بروجرد افزود: سی و هفت سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران می گذرد و دهه فجر فرصتی برای بیان دستاوردهای نظام است .

 وی اضافه کرد: باید در برنامه های این ایام به گونه ای برنامه ریزی شود که جوانان و نوجوانانی که دوران طاغوت را درک نکرده اند با شرایط آن دوران آشنا شوند. امام جمعه بروجرد اظهار داشت: به برکت انقلاب اسلامی ایران امروز ایران اسلامی در اوج عظمت و اقتدار قرار دارد و یکی از مهمترین دستاوردهای این انقلاب، استقلال کشور است. 

به گفته وی در آن دوران کشور به چند قدرت زورگو وابسته بود و استقلال معنایی نداشت اما امروز به برکت انقلاب اسلامی ایران و مجاهدت های امام(ره) و رهبری  و خون شهدا و مقاومت ملت می توان گفت که مستقل ترین نظام سیاسی در دنیای کنونی ، ایران اسلامی است. 

حجت الاسلام ترابی افزود: قبل از پیروزی انقلاب مشارکت مردم معنایی نداشت اما از بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران تا کنون حدود 30 انتخابات برگزار شده که ملت ایران در همه انتخابات حضور یافته و در سرنوشت کشور سهیم بوده اند. به گفته وی امروز استکبار همه تلاش خود را به کار گرفته تا جلوی پیشرفت ملت ایران را بگیرند اما روز به روز بر اقتدار و عظمت این کشور و ملت افزوده می شود.

 وی با اشاره به شهادت شیخ نمر بیان کرد: دولتمردان غربی در پی شهادت شیخ نمر بارها اظهار کردند که عربستان نمی تواند در برابر ایران عرض اندام نماید. امام جمعه بروجرد مهمترین علت عظمت و اقتدار این کشور را به واسطه رهبری مقام معظم رهبری عنوان کرد و افزود: رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در هر شرایطی سبب اقتدار و عظمت است .

 وی با اشاره به برگزاری انتخابات آینده گفت: باید تلاش کرد تا زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات فراهم شود و مردم کاندیداهای اصلح و شایسته را انتخاب نمایند. 

انتهای پیام/

*نويسنده

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبار پربازدید