سرویس : صفحه نخست ,  تاریخ:۲۵/دی/۱۳۹۴ - ۱۴:۵۰  ,  شناسه خبر: ۴۵۲۴۸
امام جمعه در اولین خطبه ازنا؛

امام جمعه جدید ازنا در اولین خطبه خودش در این شهرستان گفت: طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب نماز جمعه قرارگاه فرهنگی است، ما باید افتخار کنیم که سرباز نظام هستیم.

نماز جماعت قرارگاه فرهنگی است/سرباز نظام بودن افتخار ماست

به گزارش سفيرافلاك و به نقل از ازناخبر، حجت الاسلام سید داود شاهچراغی در خطبه های این هفته نماز جمعه ازنا گفت: سبک زندگی اسلامی را در خطبه های نماز جمعه بنا داریم که عنوان کنیم.

امام جمعه ازنا به نماز جمعه اشاره  کرد و گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند نماز جمعه در کشور ما قرارگاه فرهنگی است و اقدامات مهم فرهنگی می بایست در این قرار گاه برنامه ریزی شود.

شاهچراغی خاطر نشان کرد: در نماز جمعه ها سعی می کنیم که مختصر و مفید مطالب و مشکلات را عنوان کنیم، ما خدا را شاکریم که در این نظام اسلامی به عنولن سرباز به مردم خمت می کنیم.

امام جمعه ازنا گفت: باید قدر این نظام را بدانیم و خود را سرباز این نظام بدانیم و به این موضوع افتخار کنیم چرا که نعمت این نظام نعمت بسیار زیادی است.

امام جمعه ازنا

وی در ادامه افزود: اگر به منطقه نگاهی بیاندازیم متوجه می شویم که در کشوری زندگی میکنیم که مردم در متن ماجراهای سیاسی اجتماعی کشور دخیل هستند و با واسطه و بدون واسطه پست های مختلف کشور را انتخاب می کنند.

شاهچراغی ادامه داد: مردم ما با توکل به خداوند دوباره روز هفتم اسفندماه با راهنمایی رهبر معظم انقلاب حماسه ای بزرگ خواهد آفرید که مایه افتخار نظام است.

وی در ادامه با اشاره به امام جمعه های گذشته در ازنا خاطر نشان کرد: همه عزیزانی که در این سنگر مهم در ازنا آمده و رفته اند زحمت کشیده اند و فعالیت های خوبی را از آنها مشاهده می کنیم.

امام جمعه ازنا گفت: مهمترین هدف ما این است که منشا اتحاد و صمیمیت بین آحاد مردم باشیم چرا که نظام اسلامی نیاز به وحدت دارد، دشمنان در حال ایجاد تفرقه بین مسلمانان هستند.

شاهچراغی افزود: اگر در سوریه و یمن و سایر کشورها گروهک هایی در حال جنگیدن و سربریدن مسلمانان هستند فقط جنگ مسلمان با مسلمان است و مهمترین عامل امروز در جهان اسلام وحدت کلمه است که مورد تاکید رهبر انقلاب نیز می باشد.

وی در انتها ضمن اشاره به حضورش در ازنا و تقدیر از مسئولین و مردم فهیم شهرستان ازنا گفت: امروز برادر و خدمتگزاری در جمع شما هستم.

*خبرنگار :محمدملکی

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبار پربازدید