سرویس : صفحه نخست ,  تاریخ:۳/بهمن/۱۳۹۴ - ۰۷:۵۲  ,  شناسه خبر: ۴۵۳۶۸

پس از دوساعت تاخیر ،برنامه نهایی سفر دو روزه وزیر بهداشت ودرمان به لرستان در استانداری تشکیل شد طبق اطلاع قبلی قرار بود نشست خبری برگزار شود که به صورت ناگهانی این برنامه لغو شد و جلسه انعقاد تفاهم نامه وزارت بهداشت و قرار سازندگی خاتم الانبیاء برگزار شد.

زیر پای خبرنگاران در استانداری لرستان علف سبز شد!/تاخیر دوساعته وزیر بهداشت برای شرکت در نشست خبری

به گزارش سفيرافلاك به نقل ازبیان روز،تعداد زیادی از اصحاب رسانه ومطبوعات ساعت 12:30دقیقه برای حضور در نشست خبری با دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت ودرمان،آموزش پزشکی ، در استانداری حضور پیدا کردند .

هر چند اطلاعیه قبلی دعوت از خبرنگاران برای حضور در این نشست از طریق پیامک به خبرنگاران اطلاع رسانی شده بود ولی عدم برنامه ریزی مناسب مسئولان برای برنامه های سفر وزیر به لرستان باعث شد که حدود دو ساعت جلسه دیرتر برگزار شود.

خبرنگاران که مجبور شدند برای حضور به موقع در نشست خبری و تحت پوشش قرار دادن جلسه انعقاد تفاهم نامه وزارت بهداشت با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه پاسداران ،قید صرف غذا را از منزل بزنند زودتر از مابقی مهمانان در پشت درب محل برگزاری جلسات حضور پیدا کردند. 

خبرنگاران که در این دو روز سفر وزیر بهداشت به لرستان متحمل مشقت هایی شده بودند حالا با شکم گرسنه باید در جلسه وزیر شرکت می کردند،این را باید گفت که شکم گرسنه خبرنگاران در مقابل هیئتی که همراه وزیر بود نمادی از برخورد تبعیض آمیز دولتمردان با اصحاب رسانه و مطبوعات که متاسفانه همچنان در این گونه جلسات ادامه دارد ، هر چند کرامت و شخصیت خبرنگاران این اجازه را به آنها نمی داد که در این مورد گلایه جدی داشته باشند ولی برخی از رسانه ای ها  به کنایه این نکته را گوشزد کردند.

اوج این چشم انتظاری زمانی بود که به خبرنگاران اخبار ضد ونقیضی از تاخیر برگزاری نشست وزیر به گوش می رسید،"وزیر از کوهدشت هنوز حرکت نکرده"،"وزیر ساعت 13:20دقیقه حتما در استانداری حضور پیدا خواهد کرد"،"وزیر در حال اقامه نماز و صرف ناهار،چند دقیقه دیگر وارد می شود" در مقابل خبرنگاران که اکثرا گرسنه هم بودند  در سالن انتظار منتظروزیر بودند و از عدم برنامه ریزی مناسب سفر وزیر بهداشت ودرمان به لرستان گلایه مند بودند.

این در حالی که برخی از خبرنگاران به خاطر این ناهماهنگی و عدم توجه به شخصیت اصحاب رسانه ،محل سالن جلسه استانداری لرستان را ترک کردند.

بلاخره وزیر ساعت14وارد سالن جلسات استانداری شد ،گویا اوج بی برنامگی سفر وزیر در لرستان هم در این دقایق پایانی سفر تمامی ندارد زیرا نشست خبری که اصحاب رسانه و مطبوعات حدود دو ساعت منتظر آن بودند به طور برق آسایی حذف شد و همه آن به جلسه انعقاد تفاهم نامه وزارت بهداشت ودرمان با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء برای ساخت یک هزارتخت بیمارستانی ختم شد ،هر چند مسئله چگونگی ساخت تخت در  برخی ازاذهان اصحاب رسانه به معما تبدیل شده بود و آخر هم معلوم نشد این تخت یعنی ساختن تخت یا احداث بیمارستان؟!

به نظر می رسد مسئولان و وزرا برای سفر به استان ها از سفر آیت الله لاریجانی رئیس قوه قضائیه و معاونان ایشان به لرستان باید الگو برداری کنند زیرا این گونه بی برنامه گی ها فقط باعث بدبینی مردم به دولتمردان می شود.

هر چند دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت ودرمان آموزش پزشکی از وزرای فعال کابینه دولت تدبیر وامید ولی باید در سفرهای استانی تجدیدنظر کند و به این شکل در استان های دیگر به مانند لرستان عمل نکند.

انتهای پیام/

*نويسنده

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبار پربازدید