سرویس : صفحه نخست ,  تاریخ:۷/بهمن/۱۳۹۴ - ۱۱:۲۷  ,  شناسه خبر: ۴۵۴۸۶
فرماندار کوهدشت در نشست خبری با اصحاب رسانه؛

فرماندار کوهدشت در نشست خبری با خبرنگاران این شهرستان گفت: ثبات و امنیت در کشور ناشی از هدایت و رهبری های مقام معظم رهبری، تدبیر و درایت مسئولان، پایمردی و مقاومت ملت و نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی است.

با همه وجود از هیأت اجرایی دفاع می کنیم/ تصمیمات محافلی که امنیت را خدشه دار می کند بی پاسخ نخواهیم گذاشت

به گزارش سفيرافلاك به نقل آسوبان، فرماندار کوهدشت در نشست خبری با خبرنگاران این شهرستان، ضمن تبریک فرارسیدن ایام دهه ی فجر گفت: ثبات و امنیت در کشور ناشی از هدایت و رهبری های مقام معظم رهبری، تدبیر و درایت مسئولان، پایمردی و مقاومت ملت و نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی است.

نشست فرماندار کوهدشت با خبرنگاران

محمدکرم محمدی با بیان اینکه جامعه ی لرستان، مبتنی بر بافت عشیره ای، قومی و طایفه ای است؛ اظهار کرد: مردم ما در این بافت، شبیه دانه های زنجیر با هم در ارتباط هستند.

وی، سهل انگاری در عدم این پیوستگی را جرمی نابشخودنی دانست و بیان داشت: ما موظف هستیم در معرفی همه ی خدماتی که جمهوری اسلامی ایران به مردم ارائه کرده، کوشا باشیم.

فرماندار کوهدشت، نفوذ جمعیتی گازرسانی به روستاها را تا هفته ی دولت 62 درصد دانست و تصریح کرد: تا پایان سال 94 این عدد باید به 78 درصد برسد.

نشست فرماندار کوهدشت با خبرنگاران

محمدکرم محمدی با بیان اینکه مردم ما، مردمی ولایتمدار و دین باور هستند؛ گفت: سفر وزیر بهداشت و درمان و علوم پزشکی به شهرستان کوهدشت، برند دولت تدبیر و امید بود.

وی، زیرسوأل بردن و مخدوش کردن انتخابات را خلاف قانون دانست و افزود: نباید چهره ی شهرستان را خلاف واقعیت نشان داد.

فرماندار کوهدشت، شهرستان کوهدشت را یکی از شهرهای امن کشور دانست و اظهار کرد: با همه ی وجود از هیأت اجرایی شهرستان کوهدشت در انتخابات دفاع می کنیم.

نشست فرماندار کوهدشت با خبرنگاران

محمدکرم محمدی با بیان اینکه به هیچ وجه تسلیم تمامیت خواهی نمی شویم؛ بیان داشت: باید کسانی در صندوقهای رأی حضور داشته باشند که از آرای مردم صیانت کنند.

وی، شهرستان کوهدشت را یکی از بهترین شهرستان های کشور در بررسی صلاحیتها و بر اساس مر قانون دانست و تصریح کرد: امنیت، شوخی بردار نیست.

فرماندار کوهدشت، با بیان اینکه تا زمانی که نماینده ای توسط مردم، عزل نمی شود؛ نماینده است؛ خاطرنشان کرد: یک روزنامه نگار باید در بیان مطالبش دارای سند و مدرک باشد.

نشست فرماندار کوهدشت با خبرنگاران

محمدکرم محمدی، رسانه ها را برحذر از جوسازی دانست و اظهار کرد: تریبون دولت، اجرای قانون است.

وی با بیان اینکه به ضرس قاطع اعلام می کنم آبروی هر نماینده ای را آبروی خودمان می دانیم؛ تصریح کرد: تصمیمات محافلی که امنیت را خدشه دار می کنند؛ بی پاسخ نخواهیم گذاشت.

نشست فرماندار کوهدشت با خبرنگاران

فرماندار کوهدشت، ضمن اشاره به اینکه دیوار فرماندار، کوتاهترین دیواری است که در شهرستان وجود دارد؛ بیان داشت: البته اینها ممکن است که گفتمان را توسعه و صیقل بدهد و امیدوار هستیم که بتوانیم همدیگر را تحمل کنیم.

انتهای پیام/

*خبرنگار :

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبار پربازدید