سرویس : صفحه نخست ,  تاریخ:۱۵/بهمن/۱۳۹۴ - ۱۸:۰۰  ,  شناسه خبر: ۴۵۶۵۰
رییس دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه های لرستان:

رییس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های لرستان، استقلال و عزتمندی کشور را  از برکات انقلاب اسلامی دانست و گفت: این نعمت به برکت خون شهیدان و مجاهدت انقلابیون حاصل شده است.

استقلال و عزتمندی کشور از برکات انقلاب اسلامی است

به گزارش سفيرافلاك، به نقل از خبرآزاد، حجت الاسلام سید اسماعیل حسینی رییس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های لرستان، ضمن تبریک ایام الله دهه فجر گفت: یکی از نعمت هایی که به برکت انقلاب اسلامی حاصل شد، استقلال و عزتمندی کشور است و این نعمت به برکت خون شهیدان و مجاهدت انقلابیون به دست آمده است و باید قدر آن را بدانیم.

وی با بیان اینکه انسان به طور طبیعی ارزش عزتمندی را متوجه است، افزود: خداوند متعال نیز همواره بر این موضوع تاکید کرده است، جایی که در قرآن کریم می فرماید:« ولله العزه جمیعا و للرسول و للمومنین» ؛ بنابراین همانطور که خداوند عزیز است مومنین را نیز عزیز می خواهد.

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه لرستان با بیان اینکه نقطه مقابل عزت، ذلت و پذیرفتن خواری است، تصریح کرد: شعار تمام مسلمانان، «هیهات من الذله» است که آن را از امام حسین(ع) آموخته اند. با این حال باید توجه کرد که خداوند هرگز راضی نیست که مومنین در مقابل کافران خوار و ذلیل شوند.

حسینی گفت: حتی ممکن است انسان هزینه هایی را بپردازد اما ارزش آن را دارد که در مقابل کفار سر تسلیم فرود نیاورد.

انتهای پیام/

*خبرنگار :

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبار پربازدید