سرویس : صفحه نخست ,  تاریخ:۳۰/بهمن/۱۳۹۴ - ۱۴:۰۱  ,  شناسه خبر: ۴۶۰۱۳

شهرداری سراب دوره طبق مصوبه شورای این شهر از کاندیدای مجلس که در این شهر ستاد انتخاباتی دارند بابت داربست بنر تبلیغاتی در جلوی ستاد تبلیغاتشان عوارض شهرداری دریافت می کند.

پول زور شهرداری سراب دوره از کاندیدای انتخابات مجلس

به گزارش سفيرافلاك به نقل از  خبر چگنی، همراه با آغاز بکار ستاد انتخاباتی کاندیدای نمایندگی مجلس شورای اسلامی در شهر سراب دوره همزمان با سراسر کشور، اخباری مبنی بر اینکه شهرداری سراب دوره از هر کاندیدا بابت استقرار داربست بنر تبلیغات جلوی ستادها مبلغ 500 هزار تومان دریافت می کند به گوش رسید.

پس از پیگیری خبرنگار خبر چگنی، "حسنوند" رئیس شورای شهر سراب دوره در گفتگو با خبرنگار خبر چگنی، در این خصوص گفت: استقرار داربست کاندیداهای خبرگان رهبری طبق دستور و بخشنامه رایگان است ولی کاندیدای نمایندگی مجلس شورای اسلامی که در این شهر ستاد دارند برای نصب داربست و بنر در پیاده رو و خیابان طبق عوارض محلی می بایست عوارض شهرداری به مبلغ 500 هزار تومان پرداخت کنند که این به تصویب شورای این شهر رسیده است.

وی افزود: داخل ساختمانهای ستادهای تبلیغاتی کاندیداها شامل این عوارض نمی شود، ولی نصب داربست و بنر در خارج از ساختمان شامل این عوارض است.

در اینجا می بایست به این فکر کرد که انتخابات یک رخداد ملی است و نمی بایست آنرا با قوانین محلی مقایسه کرد.

انتهای پیام/

*نويسنده

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبار پربازدید