سرویس : صفحه نخست ,  تاریخ:۱۵/اسفند/۱۳۹۴ - ۱۶:۲۲  ,  شناسه خبر: ۴۶۳۲۵
معاون عمرانی استانداری لرستان:

معاون عمرانی استانداری لرستان گفت: ساختمان جدید استانداری شامل دو طبقه پارکینک ،10 طبقه واحد اداری و سه سالن اجتماعات با ظرفیت های 500، 200 و 100 نفره است.

45 میلیارد تومان اعتبار برای ساختمان جدید استانداری نیاز است

به گزارش سفيرافلاك محمد اصلانی، معاون عمرانی استانداری لرستان، ظهر امروز به همراه جمعی از اهالی اصحاب رسانه از ساختمان جدید استانداری لرستان بازدید کرد.

وی در این بازدید گفت: ساختمان  مرکز دولتی در هر استان نمادی از اقتدار و تکامل استان آن است. متاسفانه ساختمان کنونی استانداری لرستان یک ساختمان مخروبه با بافت قدیمی است که نه نیاز استانداری و نه نیاز ارباب رجوع را رفع می کند.

اصلانی افزود: با بررسی های به عمل آمده در چندین نقطه از شهر خرم آباد، به این نتیجه رسیدیم که پایین دست مدبه کوه موقعیت مناسبی برای این ساختمان است.

معاون عمرانی استاندار لرستان در خصوص وسعیت این ساختمان گفت: این پروژه با ۱۷ هزار و ۵۰۰ مترمربع بنا در زمینی به وسعت حدود ۳۵ هزار متر مربع  در حال احداث است که سرعت و دقت کار دو مولفه مهم مد نظر ما برای اتمام این پروژه است.

وی با اشاره به مدت زمان پایان این پروژه نیز اظهار کرد: زمان مد نظر گرفته شده برای اتمام این پروژه 18 ماه است که جهت تسریع در کار، در مهر ماه سال جاری پروژه اسکلت ساختمان به یک پیمانکار تحویل داده شده که اکنون 105 روز از شروع به کار این پروژه می گذرد و قرار است در مدت 6 ماه کار اسکلت بندی آن پایان یابد.

  عمرانی استاندار لرستان در خصوص ویژگی های این ساختمان گفت: این ساختمان شامل دو طبقه پارکینک ،10 طبقه واحد اداری و سه سالن اجتماعات با ظرفیت های 500، 200 و 100 نفره است.

اصلانی بیان داشت: : قرارداد اولیه ساختمان با مبلغ ۱۳ میلیارد تومان بسته شده است که کل اعتبار مورد نیاز آن 45 میلیارد تومان است.

انتهای پیام/

*نويسنده

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبار پربازدید