سرویس : صفحه نخست ,  تاریخ:۱۶/اسفند/۱۳۹۴ - ۰۸:۰۰  ,  شناسه خبر: ۴۶۳۲۶
فرماندار پلدختر:

فرماندار پلدختر گفت:طبق اظهار نظر شفاهی مدیر کل دادگستری لرستان ،در ایام انتخابات پلدختر آرام ترین شهر لرستان معرفی شد و این مدال افتخاری برای مردم این دیار است.

پلدختر آرام ترین شهر لرستان در ایام انتخابات هفتم اسفند معرفی شد

به گزارش سفيرافلاك به نقل ازبیان روز،نور الدین درمنان فرماندار پلدختر در شورای اداری این شهرستان که در فرمانداری برگزار شد با قدر دانی از حضور حماسی مردم پلدختر ومعمولان در انتخابات هفتم اسفندماه اظهار داشت:به مانند همیشه مردم ولایتمدار و با غیرت پلدختر در هفتم اسفندماه هم حماسه ماندنی را خلق کردند.

وی بیان کرد:دولت بر اساس سیاست شفافیت و صداقت ،نشان داد که طرفدار کاندیدای خاصی نیست و با توجه به مر قانون و اصل بی طرفی مراحل مختلف انتخابات مجلس شورای اسلامی وخبرگان رهبری را برگزار کرد.

درمنان با بیان اینکه بر اساس قانون افراد غیر بومی هم می توانند رای دهند تصریح کرد:هر کسی که در حوزه انتخابیه خود نتواند رای دهد می تواند در جای دیگری رای دهد.

وی با اشاره به اینکه پلدختر رکورد دار استان در مشارکت حداکثری مردم در انتخابات هفتم اسفند شد عنوان کرد:این حضور حماسی مردم باعث شد که پلدختر از لحاظ میزان مشارکت مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی وخبرگان رهبری در لرستان رکورد دار شود.

فرماندار پلدختر با بیان اینکه پلدختر در ایام انتخابات آرام ترین شهر لرستان معرفی شده عنوان کرد:طبق اظهار نظر شفاهی مدیرکل دادگستری لرستان،پلدختر آرام ترین شهر لرستان در ایام انتخابات هفتم اسفندماه معرفی شده است.

درمنان این انتخابات را بدون حاشیه ترین و آرام ترین انتخابات پلدختر عنوان کرد و افزود:این ماحصل همدلی وهمزبانی دولت وملت ،تلاش های شبانه روزی شورای تامین،هیات های اجرایی ،نظارتی و دلسوزی های امام جمعه پلدختر است.

نماینده عالی دولت در پلدختر با اشاره به اینکه قوای سه گانه بر اساس شرح وظایفی که قانون تعریف کرده به وظایف خود عمل می کنند تصریح کرد:فرماندار بر اساس شرح وظایفی که قانون مشخص کرده در کنار نماینده مجلس و دادگستری برای خدمات رسانی به مردم و توسعه شهرستان تلاش خواهد کرد.

وی با اعلام رضایت از عملکرد مدیران ادارات پلدختر یادآور شد:ملاک کاری مدیران ادارات در شهرستان،توانمندی وکارآمدی آنها برای توسعه منطقه و این مسائل که فلان مدیر به خاطر رای دادن به کاندیدای دیگری تغییر پیدا می کند اصلا صحیح نیست.

وی در ادامه بر همکاری کلیه دستگاه های اجرایی پلدختر برای استقبال از مسافرین نوروزی تاکید کرد وافزود:اقامت وماندگاری مسافرین نوروزی در شهرستان پلدختر از وظایف مهم ستاد خدمات سفر در شهرستان است.

درمنان با تبریک 15اسفندماه روز درختکاری بر حفظ و حراست از منابع طبیعی تاکید کرد و خاطر نشان کرد:منابع طبیعی ودیگر دستگاه های اجرایی از همین حالا باید به دنبال برنامه ریزی برای مقابله با آتش سوزی جنگل ها و مراتع در ایام تابستان باشند.

انتهای پیام/

 

 

*نويسنده

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبار پربازدید