سرویس : صفحه نخست ,  تاریخ:۲۶/اسفند/۱۳۹۴ - ۱۹:۳۲  ,  شناسه خبر: ۴۶۵۱۷
مدیرعامل کارخانه الکل و سرکه سازی ویسیان در گفت وگو با سفیرافلاک:

مدیرعامل کارخانه الکل و سرکه سازی ویسیان بعنوان واحد تولیدی نمونه در شهرستان چگنی، تلاش و پشتکار را عوامل مهم در موفقیتش دانست.

تلاش و پشتکار عوامل مهم در موفقیتم است

"علی ویسکرمی"  مدیرعامل کارخانه الکل و سرکه سازی ویسیان در گفتگو با خبرنگار سفيرافلاك، بعنوان واحد تولیدی نمونه شهرستان چگنی در سال جاری، به آغاز به کار این کارخانه از سال 1380 اشاره کرد و بیان داشت: این کارخانه از سال 1380 آغاز به کار کرده و در زمینی به مساحت 13 هکتار به کار خود ادامه می دهد.

او همچنین با اشاره به میزان تولیدات این کارخانه افزود: تولیدات کارخانه الکل و سرکه سازی ویسیان بالغ بر 860 هزار لیتر الکل صنعتی، 4 میلیون لیتر الکل طبی و یک میلیون و 500 هزار لیتر سرکه در سال است.

این تولیدگر نمونه تلاش و پشتکار را عوامل مهم در موفقیتش دانست.

یادآور می شود کارخانه الکل و سرکه سازی ویسیان توسط "افشین باباعلی" سرپرست صنعت، معدن و تجارت شهرستان چگنی بعنوان واحد تولیدی نمونه در گفتگو با خبرنگار سفيرافلاك، معرفی شد.

وی کیفیت بالای تولیدات، وجود برچسب قیمت روی محصول و عدم افزایش قیمت در سه سال گذشته را از عوامل مهم در انتخاب این واحد تولیدی بعنوان واحد تولیدی نمونه در شهرستان چگنی دانست.

سرپرست صنعت، معدن و تجارت شهرستان چگنی همچنین به واحدهای نمونه معدنی این شهرستان در سال جاری اشاره کرد و گفت: در بین 18 معدن سنگ شهرستان چگنی دو معدن سنگ بنیاد کوثر با تولید سالیانه 120 هزار تن سنگ و اشتغالزایی 130نفر و معدن سنگ صفرعلی کوشکی تعاونی 726 با تولید سالیانه 80هزار تن سنگ و اشتغالزایی 140 نفر بعنوان معدنهای نمونه شهرستان چگنی انتخاب شدند.

انتهای پیام/

*خبرنگار :

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبار پربازدید