سرویس : صفحه نخست ,  تاریخ:۹/فروردین/۱۳۹۵ - ۰۹:۱۴  ,  شناسه خبر: ۴۶۶۲۶
رییس جمعیت هلال احمر خرم آباد خبر داد:

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان خرم آباد گرفت: ازابتدای آغاز طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در خرم آباد، بیش از 60 هزار مسافر از خدمات آن بهره مند شده اند.

۶۰ هزار مسافر از طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در خرم آباد بهره مند شدند

به گزارش سفيرافلاك داریوش ملکی اظهار کرد: شانزدهمین مرحله طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی از بیست و ششم اسفندماه گذشته در 4 نقطه از شهر خرم آباد آغاز شده است که تا به امروز جوانان داوطلب عضو جمعیت هلال احمر توانسته اند به بیش از 60 هزار مسافر خدمات ارائه دهند.

وی افزود: در طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی که امسال شانزدهمین دوره خود را سپری می کند، خدماتی نظیر تست قند خون، فشار خون، توزیع بروشورهای امدادی، راهنمایی اماکن گردشگری، توزیع نقشه راه های ایران و شهرستان خرم آباد به مسافران ارائه شده است.

رییس هلال احمر خرم آباد بیان کرد: ایجاد خیمه های نماز و غرفه دوستدار کودک در کنار پست های نوروزی، باعث شده است، در نوروز امسال استقبال خوبی از پست های ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در خرم آباد قرار بگیرد و رضایت مسافران را نیز در پی داشته باشد.

ملکی هم چنین به خدمات امداد و نجات جاده ای هلال احمر خرم آباد اشاره کرد و بیان داشت: جمعیت هلال احمر خرم آباد با بهره مندی از امدادگران و نجات گران مجرب و استفاده از ست های نجات و آمبولانس و خودروهای  نجات در سه محور خرم آباد بروجرد، خرم آباد- اندیمشک و خرم آباد- پلدختر، پایگاه دائمی امداد و نجات جاده ای ایجاد کرده است تا در صورت وقوع -حوادث جاده ای بتوانند در کم ترین زمان ممکن به کار نجات حادثه دیدگان بپردازند.

وی افزود: جمعیت هلال احمر خرم آباد در ایام نوروز نسبت ایجاد یک پایگاه موقت در ورودی شهر خرم آباد اقدام کرده است تا در صورت نیاز بتواند خدمات خود را در به طور ویژه در اختیاز نیازمندان قرار دهد.

رییس هلال احمر شهرستان خرم آباد تصریح کرد: بحمدالله با ساماندهی های که صورت گرفته است،  جمعیت هلال احمر خرم آباد آمادگی کاملی دارد هر گونه حادثه را ساماندهی کند و خدمات خود را ارائه دهد.

انتهای پیام/

*خبرنگار :

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبار پربازدید