سرویس : صفحه نخست ,  تاریخ:۱۳/فروردین/۱۳۹۵ - ۱۰:۲۱  ,  شناسه خبر: ۴۶۶۷۱
مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان:

مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: در روز 13 فروردین 27 پایگاه امدادی جمعیت هلال احمر لرستان در آماده باش کامل قرار دارند.

 

آماده باش 27 پایگاه امداد و نجات در روز طبیعت

به گزارش سفيرافلاك حسین رضا مرادی اظهار کرد: در روز 13 فروردین که مردم استان استقبال خوبی از روز طبیعت دارند و به نقاط خوش آب و هوای استان مسافرت می کنند تمامی پایگاه های امدادی جمعیت هلال احمر لرستان نیز به این واسطه در آماده باش کامل قرار دارند.

وی افزود: از تعداد یاد شده 9 پایگاه به صورت سیار و واکنش سریع قرار دارند که قادرند در صورت وقوع هر گونه حادثه با آمادگی کامل به محل اعزام شوند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان بیان کرد: در پایگاه های امدادی لرستان علاوه بر آمبولانس 12 دستگاه خودروی ست نجات و جود دارد تا در حین عملیات های امدادی کار نجات با مشکلات کمتری صورت بگیرد.

مرادی تصریح کرد: دپوی اقلام امدادی نیز پیش از سفر های نوروزی به صورت کامل فراهم شد و اکنون در صورت هر گونه حادثه کوچک و بزرگ امدادگران جمعیت هلال احمر استان می توانند آن را ساماندهی کنند.

وی گفت: شماره 112 جمعیت هلال احمر به صورت شبانه روزی در تمامی اوقات شبانه روز آماده پاسخگویی است و همشهریان و مهمانان نوروزی می توانند در صورت نیاز با آن به صورت رایگان تماس بگیرند.

انتهای پیام/

*خبرنگار :

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبار پربازدید