سرویس : صفحه نخست ,  تاریخ:۱۴/فروردین/۱۳۹۵ - ۰۸:۴۸  ,  شناسه خبر: ۴۶۶۷۸
منتخب مردم پلدختر ومعمولان در مجلس دهم:

منتخب مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی گفت:به دلیل آتش سوزی های گسترده ای که سال های اخیر در لرستان داشته ایم نیاز که پایگاه اطفا حریق غرب کشور با تجهیزات مورد نیاز واستاندارد در لرستان ایجاد شود.

پایگاه اطفا حریق غرب کشور در لرستان و پاسگاه تالاب های تنگ فنی پلدختر راه اندازی شود

به گزارش سفيرافلاك به نقل از بیان روز،منتخب مردم پلدختر ومعمولان در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دومین دیدار مدیران استانی با مدیر کل محیط زیست لرستان دیدار کردند.

منتخب مردم پلدختر ومعمولان در مجلس دهم در این دیدار با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل زیستی در شهرستان اظهار داشت:در برخی از ارتفاعات منطقه جنوب پلدختر ،زیست گاه جانوری خاصی وجود دارد که نیاز برای حمایت از این گونه های جانوری ،اداره کل محیط زیست لرستان این منطقه را به منطقه حفاظت شده و شکار ممنوع تبدیل کند.

کاظمی با بیان اینکه در ایام تابستان به علت میزان بالای حرارت دما و به دلیل برخی سهل انگاری ها شاهد آتش سوزی در منابع طبیعی این شهرستان هستیم عنوان کرد:ایجاد یک پایگاه اطفا حریق در منطقه غرب کشور در لرستان لازم وضروری است.

وی اظهار داشت:راه اندازی پاسگاه تالاب های تنگ فنی و ایجاد پايگاهاي شکار در حصر از دیگر اقداماتی که اداره کل محیط زیست در شهرستان پلدختر نیاز انجام دهد.

منتخب مردم پلدختر ومعمولان در مجلس مسئله محیط زیست را یک مسئله مهم در شهرستان عنوان کرد و افزود: همگی باید نسبت به محیط زیست و عدم تخریب طبیعت بکر و خدادادی شهرستان و جهت جلوگیری از تخریب منابع زیست محیطی در حوزه انتخابیه پلدختر و معمولان تلاش مضاعف داشته باشیم.

 انتهای پیام/

*نويسنده

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبار پربازدید