سرویس : صفحه نخست ,  تاریخ:۲۴/فروردین/۱۳۹۵ - ۰۷:۳۰  ,  شناسه خبر: ۴۶۹۱۹
فرماندار شهرستان چگنی در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر:

فرماندار شهرستان چگنی در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر گفت: 92 درصد شهرستان دوره چگنی دارای بافت روستایی است.

پیگیری مستمر شرط تحقق شعال سال است

به گزارش سفيرافلاك به نقل از خبر چگنی، اولین جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان چگنی در سال 95 با حضور فرماندار و سایر اعضای در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در این جلسه "قدرت اله ترابی نژاد" فرماندار شهرستان چگنی ضمن تسلیت شهادت حضرت امام علی نقی(ع)، اظهار امیدواری کرد با توجه به نامگذاری امسال از طرف مقام معظم رهبری به اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل با تلاش و پیگیری مستمر ادارات شهرستان بتوانیم این شعار را تحقق ببخشیم.

وی در ادامه به اقدامات سال 94 در حوزه مبارزه با مواد مخدر پرداخت و افزود : در سال 94 سیزده جلسه مبارزه با مواد مخدر در شهرستان برگزار شده است که دارای 52 مصوبه که اکثرا اجرا شده اند،

از جمله اقدامات میتوان به ایجاد کمپ ترک اعتیاد بخش مرکزی، ایجاد مرکز کلینیک ترک اعتیاد در مرکز بخش شاهیوند، واگذاری 99 هزار متر مربع زمین ورزشی در سطح روستا های شهرستان جهت توسعه فضای ورزشی نام برد.

فرماندار در ادامه گفت: در حوزه شهرستان چگنی با توجه به بافت غالب شهرستان که 92 درصد جمعیت شهرستان در روستاها ساکن هستند، اقدام فرهنگی و مذهبی بهترین شیوه است و حضور روحانیون وآموزش و پرورش ، استفاده از ظرفیت بسیج در این مناطق برای فرهنگ سازی بسیار کارآمد خواهد بود. وی همچنین بر استقرار ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و تبلیغات اسلامی در سطح شهرستان تاکید کرد.

انتهای پیام/

*خبرنگار :

مطالب مرتبط:
برچسب ها: جلسه مواد مخدر چگنی 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبار پربازدید