سرویس : صفحه نخست ,  تاریخ:۲۶/فروردین/۱۳۹۵ - ۰۹:۳۵  ,  شناسه خبر: ۴۷۰۰۴
مدیرکل ورزش و جوانان لرستان در جمع خبرنگاران مطرح کرد؛

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: مجموعه ورزشی ۱۵ هزارنفری که خود یکی از پروژه‌های دهکده است، بیش از ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته سعی داریم تا پایان چهارساله دولت یازدهم به بهره‌برداری برسد.

پیشرفت فیزیکی 85 درصدی  ورزشگاه 15 هزار نفری خرم آباد

به گزارش سفيرافلاك به نقل از آساره خبر، علی یاور عزیز پور، مدیرکل ورزش و جوانان لرستان، شامگاه چهارشنبه در جمع خبرنگاران، بابیان اینکه استخر پل‌دختر 9 سال بدون برنامه بوده و در دوران مدیریت من طرح، برآورد و نقشه برای این مجموعه ایجاد شد، اظهار داشت: اعتبارات استخر پل‌دختر استانی بوده و 47 درصد تحقق پیداکرده است، در سال گذشته به دلیل تخصیص نیافتن برخی اعتبارات پروژه استخر پلدخترعقب افتاده است و تاکنون به پیمانکار آن نیز ۳۰۰ میلیون تومان بدهکاریم.

  وی با اشاره به اینکه بیش از ۹۵ درصد سالن خانه اسکواش آماده است و به‌زودی تکمیل می‌شود، افزود :دهکده المپیک به مجموعه ورزشی تبدیل‌شده که در زمان دهکده بودن ۲۳ پروژه برای آن تعریف‌شده بود .

  مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: مجموعه ورزشی ۱۵ هزارنفری که خود یکی از پروژه‌های دهکده است، بیش از ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته سعی داریم تا پایان چهارساله دولت یازدهم به بهره‌برداری برسد.

  وی  عنوان کرد: مجموعه سرپوشیده دومیدانی نیز از دیگر پروژه‌های دهکده است که تمام تجهیزات موردنیاز آن خریداری‌شده و در حال حاضر ۸۰ نفر در آن فعالیت می‌کنند و نیز پروژه خانه ژیمناستیک که سرعت ساخت‌وساز مطلوبی ندارد کمبود اعتبار دارد.

  مدیرکل ورزش و جوانان لرستان خاطرنشان کرد: پیمانکار سکوی تماشاگران ورزشگاه نورآباد چند ماه گذشته فوت کرده که سبب به وجود آمدن خلل درروند این پروژه شده است و بعد از گذراندن مراحل قانونی پیمانکار جدیدی جایگزین شود.

  وی عنوان کرد: فعالیت‌های ورزشی بانوان را صبح‌ها در نظر گرفته‌ایم و بعدازظهرها تا زمانی که توسط بانوان استقبال شود و بعدازآن آقایان در سالن‌ها فعالیت می‌کنند، بنا داریم در سالن‌های حاکمیتی اداره کل ورزش و جوانان روزهای زوج و فرد تعیین کنیم که روز زوج یا فرد به بانوان اختصاص یابد.

  عزیز پور افزود: باب حضور همه افراد توانمند برای اداره هیئت‌های استانی راداریم که در صورت کسب آرا رئیس هیئت می‌شود.

انتهای پیام/ ک د

*نويسنده

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبار پربازدید