سرویس : صفحه نخست ,  تاریخ:۲۶/فروردین/۱۳۹۵ - ۰۹:۵۸  ,  شناسه خبر: ۴۷۰۰۵
رئیس اداره تبلیغات اسلامی الیگودرز خبر داد؛

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان الیگودرز گفت: امسال مراسم معنوی اعتکاف در بیش از 10 مسجد شهری و روستایی این شهرستان برگزار می شود.

مراسم اعتکاف در شهرستان الیگودرز در بیش از ۱۰ مسجد برگزار می شود

به گزارش سفيرافلاك و به نقل از هیجار،حجت الاسلام محمد محمودی گفت: امسال با توجه به هماهنگی ها و برنامه ریزیهای صورت گرفته مراسم اعتکاف در بیش از 10 مسجد شهرستان الیگودرز برگزار خواهد شد

وی اضافه کرد : از این تعداد ۴ مسجد در سطح شهر و ۶ مسجد نیز در روستاهای تابعه این شهرستان میزبان معتکفین خواهند بود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان الیگودرز افزود:ثبت‌نام از علاقمندان جهت شرکت در مراسم معنوی اعتکاف از روز یکشنبه 22  فروردین  آغاز شده است و تا یک روز قبل از برگزاری مراسم معنوی اعتکاف نیز ادامه خواهد داشت.

حجت الاسلام محمودی،الیگودرز،تبلیغات،اعتکاف،ثبت نام،عکس

 حجت الاسلام محمودی اظهار داشت: علاقمندان جهت ثبت ­نام در این مراسم معنوی همه روزه با در دست داشتن مدارک شناسایی خود صبح‌ها از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۳ و عصرها از ساعت ۱۶:۳۰ الی 20 به مسئولین ثبت‌نام، مستقر در مسجد جامع شهرستان الیگودرز مراجعه نمایند.

وی به برنامه های امسال در مراسم معنوی اعتکاف اشاره نمود و بیان کرد :در این راستا برای بهره مندی هرچه بهتر معتکفین از این مراسم معنوی، برنامه های فرهنگی و قرآنی قابل توجهی شامل مناجات، قرائت قرآن و ادعیه، دعوت از مبلغین و مبلغات مطرح شهرستان، استان و کشور و اهدای بسته های فرهنگی جهت اجرا در مراسم اعتکاف سال جاری تدوین شده است.

انتهای پیام/

*خبرنگار :یاسر مومنی

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبار پربازدید