سرویس : صفحه نخست ,  تاریخ:۲۷/فروردین/۱۳۹۵ - ۱۰:۴۳  ,  شناسه خبر: ۴۷۰۰۸
کاندیدای انتخابات حوزه درود و ازنا؛

مجید کیانپور یکی از دو نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی راه یافته به دور دوم انتخابا مجلس در حوزه ازنا و دورد است که به دفتر ازناخبر آمد و سرباز ولایت مطلقه فقیه بودن خود را مهمترین افتخار زندگی اش دانست.

کیانپور: افتخارم این است که سرباز ولایت مطلقه فقیه هستم/توسعه پایدار مهمترین شعار انتخاباتی من است

به گزارش سفيرافلاك و به نقل از ازناخبر، مجید کیانپور در این دیدار ضمن ابراز خرسندی و حضور در دفتر رسانه گفت: تقریبا اکثر رسانه ها را رصد و مطالعه میکنم در این بین رسانه ی مشرق از اخبار ناب و پخته ای برخوردار است همچنین از سایت میزان نیز دیدن میکنم.

این نامزد راه یافته به دور دوم در ادامه ضمن ابراز بی اطلاعی به انتشار روزنامه شرق در هفته های گذشته و درج نام وی به عنوان اصلاح طلب در این روزنامه گفت: من از انتشار این روزنامه خبری نداشتم و از ابتدا خود را مستقل معرفی کرده ام.
 
کیانپور در ادامه تصریح کرد: افتخار من این است که سرباز ولایت مطلقه فقیه هستم، خط قرمز ما ولایت و رهبری است و از ابتدای کارم در هر جایگاهی به این مهم اعتقاد داشتم.
 
وی در ادامه خاطر نشان کرد: در بحث تبلیغات همیشه به دوستانمان هم تاکید داشتیم که از تخریب بپرهیزید چرا که همیشه سعی داشتیم خودمان و تواتمندی های خودمان را معرفی کنیم و در مورد آنها صحبت کنیم.
 
این نامزد انتخاباتی دور دوم مجلس شورای اسلامی افزود: من معتقدم که همه افرادی که حتی در دور اول این انتخابات حضور داشتند افرادی محترم و نخبه های جامعه هستند، نظرات و ایده هایشان را بیان کردند و حامیان آنها نیز برای معرفی این افراد زحمات زیادی کشیدند و زمینه حضور حداکثری مردم را در روز انتخابات فراهم کردند.
 
وی گفت: مشارکت حدود 65 درصدی ایجاد شده در  انتخابات از میانگین کشوری هم بالاتر رفت و این حضور مردم در عرصه سیاسی حماسه آفرید.
کیانپور گفت: آن افرادی که در دور قبل نامزد انتخاباتی بودند دارای طرح و ایده و دل در گرو این منطقه دارند که از نظرات همه آنها استفاده خواهیم کرد.
 
وی به مهمترین شعارهای انتخاباتی خود اشاره کرد و گفت: توسعه پایدار و اشتغال پایدار از مهمترین وعده ها و نظرات ما در این دوره است که چرخش در چرخ صنعت و نشاط در جامعه را شامل خواهد شد.
 
این نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: با ایجاد اشتغال پایدار و روحیه نشاط در بین مردم می توانیم روند مهاجرت از شهرهای کوچک به کلان شهرها را متوقف کنیم و همه باید کمک کنیم تا این مهم تحقق یابد.
 
کیانپور خاطر نشان کرد: اعتقادمان بر این است که شعارها و اهداف مان با توجه به ظرفیت منطقه و البته در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی و قابل اجرا شدن است.
 
وی افزود: استفاده از ظرفیت منطقه در جهت ایجاد اشتغال پایدار استفاده خواهیم کرد و شعار امسال نیز انگیزه ما را مضاعف کرد که با جدیت می توانیم اقتصاد مقاومتی را اقدام و عمل کنیم.
 
کیانپور که در سابقه خود پست های مهمی چون شهرداری، معاونت استانداری ، مدیر کلی استان و معاون وزیری را دارد در انتهای سخنان خود گفت: باورمان این است که می شود قدم های مهمی را برای این مردم دلسوز و همیشه در صحنه برداریم و مهمترین شعار من که تا کنون تمام سعیم در آن بوده عملگرایی در راستای فرامین مقام معظم رهبری است.
 
 
 
نامزد انتخابات مجلس از دفتر ازناخبر بازدید کرد
 
نامزد انتخابات مجلس از دفتر ازناخبر بازدید کرد
 
نامزد انتخابات مجلس از دفتر ازناخبر بازدید کرد
 
نامزد انتخابات مجلس از دفتر ازناخبر بازدید کرد
انتهای پیام/
 

*خبرنگار :محمدملکی

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبار پربازدید