سرویس : صفحه نخست ,  تاریخ:۲۶/فروردین/۱۳۹۵ - ۱۳:۲۴  ,  شناسه خبر: ۴۷۰۱۸
فرماندار پلدختر:

فرماندار پلدختر با انتقاد از اطلاع رسانی برخی از رسانه ها گفت:برخی از رسانه ها به نقل از ما ،خبر زیر آب رفتن روستای خرسدره را منتشر کردند که این مسئله کذب و هیچ خبرنگاری با ما مصاحبه نکرده است.

زیر آب رفتن روستای خرسدره و محاصره بودن معمولان بر اثر سیلاب کذب است/میزان واقعی خسارت در روزهای آینده مشخص می شود

به گزارش سفيرافلاك ،نورالدین درمنان فرماندار پلدختر در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار بیان روز  با اشاره به بارندگی های 48ساعت گذشته در پلدختر اظهار داشت:به دلیل شدت بارش و سیلاب و طغیان رودخانه کشکان ،برخی از راه های روستایی وپل های ارتباطی دچار خسارت شده است.

درمنان ادامه داد:برخی از منازل روستایی در روستاهای بابازید و خرسدره که در نزدیکی رودخانه واقع شده  دچار آب گرفتگی شدند که با حضور نیروهای امدادی در این مناطق وسایر نقاط در حال رفع مشکلات هستیم.

وی تاکید کرد:اعضای ستاد مدیریت بحران در مناطق مختلف شهرستان حضور دارند و نسبت به اوضاع و احوال منطقه رصد کامل دارند.

نماینده عالی دولت در پلدختر اضافه کرد:گروه‎های ستاد بحران شهرداری پلدختر به منظور کمک به شهروندان و جلوگیری از آب گرفتگی معابر و منازل به صورت شبانه روزی به فعالیت خود ادامه می‎دهند.

وی با اشاره به آماده‌باش ستاد بحران پلدختر افزود: این ستاد به منظور جلوگیری از بروز هرگونه خسارت مالی و جانی ناشی از بارش شدید باران آبگرفتگی‎های ناشی از بارش‎ها در سطح شهر را رصد می‎کند.

وی بیان کرد:هر گونه اطلاع رسانی در خصوص حوادث وخسارات سیلاب فقط از طریق مدیریت بحران اعلام شود .

وی تصریح کرد:خبری که در خصوص، زیر آب رفتن روستای خرسدره به نقل از ما در برخی از سایت ها منتشر شده کذب محض و هیچ کس با ما مصاحبه ای در این مورد نداشته است.

درمنان با بیان اینکه خبر منتشر شده در خصوص اینکه معمولان در محاصره سیلاب قرار دارد کذب محض خاطر نشان کرد:وضعیت جغرافیایی منطقه معمولان به شکلی که در محاصره سیلاب قرار بگیرد وجود ندارد،فقط برخی از منازل مسکونی که در حاشیه رودخانه بودند دچار آب گرفتگی شدند.

وی عنوان کرد:در برخی از نقاط جاده اصلی پلدختر به خرم آباد ،کیلومتر 6پلدختر در مسیر پلیس راه ملاوی،تونل معمولان و کیلومتر 8معمولان به دلیل آب گرفتگی،حدود یک یا دو ساعت جاده مسدود شد که با فروکش کردن آب رودخانه،تردد وسائط نقلیه هم اکنون در این مسیر انجام می شود.

انتهای پیام/

 

*نويسنده

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبار پربازدید