سرویس : صفحه نخست ,  تاریخ:۲۷/فروردین/۱۳۹۵ - ۱۳:۵۵  ,  شناسه خبر: ۴۷۰۲۷
به همنت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان؛

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان از برگزاری مسابقه مطالعاتی« اقتصاد مقاومتی» به صورت مجازی خبر داد.

مسابقه مطالعاتی«اقتصاد مقاومتی» برگزار می شود

به گزارش سفيرافلاك، به نقل از خبرآزاد، امیرحسین آهنگری مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان، گفت: مسابقه مطالعاتی« اقتصاد مقاومتی» با هدف آشنایی دانشجویان با مبانی اقتصاد مقاومتی و ضرورت و اهمیت این موضوع به صورت مجازی برگزار می شود.

وی  با بیان اینکه سوالات مسابقه از  جزوه مطالعاتی « اقتصاد مقاومتی از نزدیک» طرح می شوند، افزود: این آزمون در دو نوبت در تاریخ های 31 فروردین و 1 اردیبهشت از ساعت 20 تا 22 در کانال تلگرامی این تشکل با لینک https://Telegram.me/basij_LUMS  برگزار می شود.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان اضافه کرد: سوالات آزمون در هر نوبت راس ساعت 20 در قالب یک فایل PDF در کانال تلگرامی قرار داده می شود و شرکت کنندگان به مدت دو ساعت می توانند پاسخ سوالات را در قالب یک پیام تلگرامی به همراه نام و نام خانوادگی، شماره  دانشجویی  و شماره همراه خود را به لینک تلگرام javadghh@ ارسال کنند.

آهنگری ادامه داد: شرکت کنندگان تنها در یک نوبت می توانند در آزمون شرکت کنند و تعدد آزمون، جهت تسهیل شرکت در مسابقه است.

وی با بیان اینکه به نفرات اول تا سوم این مسابقه جوایزی اهدا می شود، گفت: دانشجویان می توانند جهت شرکت در آزمون، دریافت فایل جزوه  و کسب توضیحات بیشتر به کانال تلگرامی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان مراجعه کنند.

 

انتهای پیام/

*نويسنده

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبار پربازدید