سرویس : صفحه نخست ,  تاریخ:۲۸/فروردین/۱۳۹۵ - ۰۹:۰۰  ,  شناسه خبر: ۴۷۰۵۱

رئیس سازمان هواشناسی بروجرد گفت: احتمال رگبار باران و وزش باد نسبتا شدید برای چند روز آینده در بروجرد پیش بینی می شود.

هوای بروجرد طی چند روز آینده با احتمال رگبار باران همراه خواهد بود

به گزارش سفيرافلاك و به نقل از بازتاب بروجرد  "بهروز یاراحمدی" رئیس سازمان هواشناسی بروجرد گفت: سهم بروجرد از بارشهای چند روز اخیر 188 میلیمتر بوده که نوید دهنده سالی پر بارش است.

 وی اضافه کرد: با توجه به بارشهای شش روزه، میزان بارندگی سال زراعی در بروجرد به 647 میلیمتر رسیده که این رقم در سال زراعی گذشته 406 میلیمتر بوده است. 

به گفته وی طی 24 ساعت گذشته میزان بارشها دو میلیمتر بوده و بیشترین سرعت وزش باد از سمت شمال غربی یا سرعت 18 کیلومتر بر ساعت ثبت شده است. 

یاراحمدی اظهار داشت: رگبار های پراکنده باران تا روز سه شنبه در بروجرد ادامه دارد که این رگبارها به دلیل رطوبت زیاد در منطقه می باشد که سبب تشکیل ابرها شده و رگبارهای باران را در پی دارد. 

وی بیان کرد: عصر امروز رگبارهای باران و وزش باد نسبتا شدید پیش بینی می شود و از روز چهارشنبه آسمان صاف و آفتابی خواهد بود. 

رئیس سازمان هواشناسی بروجرد حداقل دمای امروز را 3 و حداکثر 11 درجه بالای صفر اعلام کرد و گفت: در حال حاضر دمای هوای بروجرد پنج درجه بالای صفر است که نسبت به روز گذشته یک درجه افزایش یافته است. به گفته وی طی چند روز گذشته و با توجه به بارشهای باران و بارش برف در ارتفاعات دمای هوای بروجرد تا 9 درجه کاهش یافت .

 انتهای پیام/

*نويسنده

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبار پربازدید