سرویس : صفحه نخست ,  تاریخ:۲۸/فروردین/۱۳۹۵ - ۱۰:۰۲  ,  شناسه خبر: ۴۷۰۵۷
کاندیدای مردم خرم آباد ودوره چگنی در مجلس دهم:

کاندیدای مردم خرم آباد و دوره چگنی با تاکید بر سالم سازی فضای مجازی گفت:دروغ پردازی وایراد تهمت در فضای مجازی آن چنان شدت گرفته که تمیز حق از حقیقت و دورغ را بسیار مشکل کرده است.

دیگر کاندیداها، فضای انتخاباتی را هیجانی وتخریبی نکنند/دروغ پردازی وایراد تهمت در فضای مجازی شدت گرفته است

به گزارش سفيرافلاك ،محمد رضا ملکشاهی راد کاندیدای مردم حوزه انتخابیه خرم آباد ودوره چگنی در مجلس دهم در  گفتگو با بیان روز با تاکید بر رعایت اخلاق اسلامی توسط رقبای انتخاباتی خود اظهار داشت:متأسفانه این روز‌ها و در آستانه‌ی برگزاری دور دوم انتخابات دهمین دوره‌ی مجلس شورای اسلامی، باز هم شاهدیم که هجمه‌ی عظیمی از بی اخلاقی‌های سیاسی توسط معدودی از مخالفان برگزاری انتخاباتی شفاف و منطقی بر علیه کاندیداهای محترم راه یافته به دور دوم و شخص اینجانب به راه افتاده است.

  وی بیان کرد:یقیناً در چنین فضایی شایعات بی اساس و تخیلات مسموم اذهان بیمار عده‌ای منفعت‌طلب در لباس واقعیت، فضای روانی جامعه را چنان غبارآلود و غیر شفاف می‌نماید که تمییز حق و حقیقت از دروغ و توطئه بسیار مشکل شده است.

وی تصریح کرد: در چنین وضعیتی که باز هم راه بر انتخابی درست که به صلاح این مردم این دیار باشد بسته شده و زمینه‌ی مناسبی را برای رشد ویروس دروغ و تباهی فراهم می‌آورد.  ملکشاهی راد با اشاره به اتفاقات تلخ این روزها که فضای انتخاباتی را به هیجانی وتخریبی می کنند عنوان کرد: که چهار سال پیش و در چنین روزهایی اتفاق افتاد و موجب شد که انتخاب مردم متأثر از فضای تخریبی و هیجانی به بی‌راهه رفته و مانع برگزاری انتخاباتی شفاف، عقلانی و با رعایت حرمت افراد شود.

کاندیدای مردم خرم آباد ودوره چگنی در مجلس دهم یادآور شد:با کمال تأسف باید اعتراف کرد که امروزه حجم دروغ‌پردازی‌ها و ایراد تهمت‌ها در فضای مجازی چنان شدت یافته که هر واقعه‌ای را بلافاصله و در همان لحظات ابتدایی بدون هیچ سند و مدرکی مورد قضاوت قرار داده می شود.

وی ادامه داد:متاسفانه برخی از رقبای انتخاباتی  بی توجه به عواقب حقوقی و بایسته‌های اخلاقی ،این مسائل را به کاندیداهای رقیب نسبت می‌دهند.

کاندیدای مردم خرم آباد ودوره چگنی در مجلس دهم تصریح کرد: در حالی که انشاءالله به زودی واقعیت این ماجراها توسط نهادهای امنیتی و انتظامی مشخص شده و بدون کم و کاست از طریق مجاری رسمی و قانونی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

  وی با تاکید بر اینکه اینجانب از ابتدای آغاز این رقابت انتخاباتی همواره اصل اخلاق سیاسی را به عنوان چراغ راه خود و طرفدارانم در تبلیغات انتخاباتی قرار داده م و می دهم اضافه کرد: امروز نیز از همه‌ی مردم شریف و عزیز و طرفداران کاندیداهای محترم راه یافته به دور دوم انتخابات مجلس می‌خواهم که به اصول اخلاقی دین مبین اسلام پایبند بوده و از ایجاد این فضای غبارآلود و مسموم جلوگیری نمایند.

ملکشاهی راد خاطر نشان کرد:در این میان هواداران اینجانب به عنوان کاندیدای معتقد به اصول متقن و مترقی اسلام که اخلاق و پرهیز از اجحاف به حقوق دیگران از جمله‌ی مهم‌ترین آنها است می‎بایست در این زمینه الگو و پیش‌رو بوده و در بازی این دشمنان مردم‌سالاری دینی شرکت نکنند.

  وی بار دیگر شیوه اطلاع رسانی اخبار ستاد  تیلیغات انتخاباتی خود را از طریق تنها پایگاه اطلاع رسانی خود در فضای مجازی برشمرد وافزود: کلیه‌ی مواضع رسمی اینجانب تنها از طریق وب‌سایت و کانال اطلاع‌رسانی به آگاهی مردم عزیز خواهد رسید و مطالب درج شده در سایر کانال‌ها و گروه‌های فضای مجازی کوچک‌ترین ارتباطی با ستاد اینجانب نداشته و مورد تأیید حقیر نمی‌باشد.

انتهای پیام/

*نويسنده

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبار پربازدید