سرویس : صفحه نخست ,  تاریخ:۲۸/فروردین/۱۳۹۵ - ۱۱:۴۱  ,  شناسه خبر: ۴۷۰۶۳
رئیس تبلیغات اسلامی الیگودرز:

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان الیگودرز گفت :سال گذشته بیش از800 نفر در مراسم معنوی اعتکاف در سطح  شهرستان الیگودرز شرکت کردند .

ییش از 800 نفر در مراسم اعتکاف  سال گذشته شرکت کردند +تصویر

به گزارش سفيرافلاك حجت الاسلام محمد محمودی در گفتگو با هیجار  گفت: سال گذشته بیش از 800 نفر  در شهرستان الیگودرز در مراسم معنوی اعتکاف معتکف شرکت نمودند  و امسال بر اساس پیش بینی ها تعداد معتکفین به بیش از هزار نفر خواهد رسید.

 وی ادامه داد  : امسال نیز در راستای کیفیت بخشی بیشتر به  برنامه ها  و همچنین برطرف نمودن نقاط ضعف چندین جلسه با حضور  اعضای کانون مردمی اعتکاف در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان برگزار گردید و همچنین در جلسه ستاد شئونات فرهنگی با حضور مسئولین شهرستان  پیشنهاداتی برای بهتر برگزاری این مراسم مطرح شد .   

حجت الاسلام محمودی،الیگودرز،تبلیغات،اعتکاف،ثبت نام،عکس

 رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان الیگودرز به برنامه ها در ایام اعتکاف نیز اشاره کرد وافزود : برپایی نماز جماعت ، سخنرانی، بیان احکام اعتکاف، اجرای برنامه های  قرآن در زلال اعتکاف، پاسخگویی به سوالات دینی و شرعی، حضور مبلغین و مبلغات در بین معتکفین، برگزاری مراسم جشن میلاد حضرت علی(ع) و همچنین مراسم عزاداری وفات حضرت زینب(س)  ا ز جمله  برنامه های ایام اعتکاف در شهرستان الیگودرز می باشد .

عکس ،اعتکاف،مراسم،الیگودرز،حجت الاسلاممحمودی،ستاد،ثبت نام،تصویر

حجت الاسلام محمودی اظهار داشت : امسال علاوه همچنین  ستاد اعتکاف روستایی با مسئولیت روحانی مستقر در هر روستا و اعضای آن که دهیار ،اعضای شورای اسلامی ، هیئت امناء، فرمانده پایگاه بسیج و یکی از معتمدین  در روستاها تشکیل شد تا با سازماندهی بهتر این مراسم و با برنامه ریزی مناسب  برگزار گردد.

  وی اضافه کرد : امسال  مساجد حسینی ، مرحوم حاج احمد توکلی ، فاطمیه وصاحب الزمان (عج) میزبان  بانوان ومسجد جامع ومصلی نیز  برای برادارن در سطح شهر الیگودرز در نظر گرفته شده است  وهمچنین این مراسم در روستا های چمن سلطان ، کندر، دوزان،خمه ،ده نصیر و شول آباد نیز  برگزار می شود .

عکس ،اعتکاف،مراسم،الیگودرز،حجت الاسلاممحمودی،ستاد،ثبت نام،تصویر

 لازم بذکر است ثبت نام برای اعتکاف از یکشنبه 22 فروردین ماه در مسجد جامع برای برادران و مصلی برای خواهران آغاز شده  ودر صورت لزوم تمدید خواهد شد.

انتهای پیام/

*خبرنگار :یاسر مومنی

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبار پربازدید