سرویس : صفحه نخست ,  تاریخ:۲۸/فروردین/۱۳۹۵ - ۱۴:۰۶  ,  شناسه خبر: ۴۷۰۷۰
معاون سیاسی نیروی هوا فضا سپاه پاسداران کشور:

معاون سیاسی نیروی هوا  فضا سپاه پاسداران کشور گفت: برجام از نگاه غربی ها  یعنی تغییرِداشته های تدریجی انقلاب و شکاف در آن است.

هدف آمریکا در برجام موضوع هسته ای نیست؛ شکاف در انقلاب است

به گزارش سفيرافلاك به نقل از آساره خبر؛معاون سیاسی نیروی هوا  فضا سپاه پاسداران کشور در نشست روشنگری و بصیرت  که در حسینیه عاشقان ثار الله خرم آباد برگزار شد گفت: بنا به فرموده امام خمینی (ره) انقلاب ما با مبارزه پیروز شد  و رمز بقای آن  استقلال و مبارزه است.

 وی گفت: انتخابات دارای 4 کلید واژه است که مشارکت آگاهانه لازمه آن  است که شناخت این   چهار  کلید واژه ما را برای یک  انتخابات خوب یاری می کند

سلطانی زاده با اشاره به این چهار کلید واژه  گفت:  مشارکت ، سلامت ،  امنیت و رقابت  چهار کلید واژه ای هستند  که از نظر جامعه اسلامی لازمه  برگزاری  انتخابات است .

معاون سیاسی نیرو ی هوا فضا سپاه پاسداران برگزاری  انتخابات را فضای سالم را منجر به تشکیل یک مجلس انقلابی عنوان کرد و افزود :   برگزاری  انتخابات در فضایی با  رقابت و رفاقت سالم   در نهایت منجر به تشکیل مجلس  کارآمد، مومن و انقلابی  متناسب  با انقلاب است.

وی با بیان اینکه نباید تریبون مجلس صحبت دشمنان باشد تصریح کرد: رهبری نقش ریل گذاری در مسیر دولت و مجلس دارد؛ طبق  گفته رهبری نمایندگان  مجلس باید شجاع  ولایتمدار باشد .

سلطانی زاده به مولفه های انتخابات اشاره کرد و افزود : انتخابات پنج  مولفه دارد که مولفه اول آن  باید توصیه  ها، دیدگاه ها و دستورات مقام ومعظم رهبری باشد

معاون سیاسی نیروی هوا فضا سپاه پاسداران ادامه داد : مطابقت حرف و عمل ، آشنایی با نقشه راه اعتماد به مردم و اعتقاد عمیق  به ریشه اسلام و انقلاب  چهر مولفه دیگر انتخابات است.

وی مشارکت مردم در انتخابات را یک مشارکت آگاهانه و هدفمند عنوان کرد و بیان داشت: در انتخابات  پیش رو مشارکت باید  هدفمند ، آگاهانه و هوشمند از جنسی بصیرت باشد؛ یک مجلس خوب لازمه اش ان است که  با بصیرت و فهم درست آغاز شود.

سلطانی زاده به  کلید واژه رهبری در موضوع دشمن در انتخابات اشاره کرد و عنوان داشت: بصیرت یعنی اقدام به موقع؛ مانند  بصیرت یاران امام حسین (ع) در قیام صبح عاشورا.

معاون سیاسی نیروی هوا فضا سپاه پاسداران رابطه برجام و انتخابات را یک سناریوی طراحی شده از سوی آمریکا  عنوان کرد گفت: آمریکا و غرب اساسا هدفشان از برجام موضوع  هسته ای نیست؛ برجام از نگاه غربی ها  تغییرِ

 تدریجی داشته های انقلاب و شکاف در آن است .

سلطانی زاده عنوان داشت : برجام نفوذ نیست اما فضای نفوذ را ایجاد کرده است.  این مکالمه ها  و این رفت آمدها  یعنی رخنه زیر پوستی و قطره  چکانی آرام برای تغییر بدون اینکه طرف متوجه شود.

 انتهای پیام/

*نويسنده

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبار پربازدید