سرویس : صفحه نخست ,  تاریخ:۲۹/فروردین/۱۳۹۵ - ۱۲:۴۹  ,  شناسه خبر: ۴۷۰۸۶
نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی:

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم نصب آسانسور در مسکن مهر و ساختمانهای چند طبقه فاجعه است و نظارت جدی بر کارها نتیجه مطلوب می دهد و این در حالی است که بخش نظارتی تعریفی ندارد.

عدم نصب آسانسور در مسکن مهر فاجعه است

به گزارش سفيرافلاك و به نقل از  بازتاب بروجرد "علاءالدین بروجردی " نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای مسکن بروجرد که در هتل زاگرس بروجرد برگزار شد گفت: ملاک ما رضایت مردم است و واحدهای مسکونی مسکن مهر که هنوز آسانسور آنها نصب شده به نوعی فاجعه است و از هیچ منطقی برخوردار نیست.

 وی اضافه کرد: نبود واحدهای آموزشی، بهداشتی، مسجد از مهمترین مشکلات مسکن مهر است و بارها مردم از نبود این امکانات گلایه کرده اند. به گفته وی یک مشکلی که در کشور ما وجود دار این است که بعد نظارتی در کار تعریفی ندارد و می طلبد که نظارت سخت گیرانه تر و جدی تر باشد که این کار سبب می شود تا نتبجه مطلوبی حاصل شود. 

بروجردی اظهار داشت: باید در نظارت دقت کرد چرا که این کار به خاطر خود مردم است و اگر نظارت جدی در کارها نباشد وضعیت مطلوبی حاصل نمی شود . در ادامه "علی آشتاب" مدیر کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی لرستان گفت: طولانی شدن در بحث ساخت مسکن مهر سبب شده تا خسارتهایی به تعاونیها وارد شود. 

وی اضافه کرد: باید همه پروژه های مسکن مهر تا پایان سال 95 به اتمام برسند و پروژه های که قرار است اجرا شود نیز امسال آغاز شوند. به گفته وی مسکن مهر در بروجرد پروژه ای است که به خوبی کار شده و باید تلاش کرد تا علاوه بر بسته شدن پرونده مسکن مهر تا پایان سال 95 مشکلات موجود در این پروژه حل شود.

 انتهای پیام/

*خبرنگار :

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبار پربازدید