سرویس : صفحه نخست ,  تاریخ:۲۹/فروردین/۱۳۹۵ - ۱۲:۵۱  ,  شناسه خبر: ۴۷۰۸۸

رئیس آموزش و پرورش بروجرد گفت: 17 شهرک بروجرد فضای آموزشی مناسبی ندارند و نیاز است برای رفع این مشکل تسریع در روند ساخت مجتمع های اموزشی در دستور کار قرار گیرد.

17 شهرک بروجرد فضای آموزشی مناسبی ندارند

به گزارش سفيرافلاك و به نقل از  بازتاب بروجرد "جمشید ابوالفتحی" رئیس آموزش و پرورش بروجرد در جلسه شورای مسکن بروجرد که در هتل زاگرس بروجرد برگزار شد گفت: در حال حاضر وضعیت فضای آموزشی در 17 شهرک بروجرد مناسب نیست و نیاز است که هر چه زودتر مجتمع آموزشی 18 کلاسه تحویل داده شود.

 وی اضافه کرد: در حال حاضر این پروژه 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تنها کار محوطه سازی آن باقی مانده است. 

به گفته وی اگر تا ابتدای مهر ماه امسال پروژه مجتمع اموزشی مسکن مهر بروجرد آماده نشود، مشکل جدی در بحث فضای آموزشی رخ می دهد. ابوالفتحی اظهار داشت: در همین راستا 150 دانش آموز به مدارس غیر انتفاعی انتقال داده شده اند .

 وی با اشاره به مدرسه مصلی نژاد در فاز 4 اندیشه بروجرد گفت: با ساخت و راه اندازی این پروژه بخش های زیادی از مشکلات فضای آموزشی در شهرک های بروجرد حل می شود. 

در ادامه "محمود ترابی" رئیس اداره ورزش و جوانان بروجرد گفت: ساخت سالن چند منظوره، چمن مصنوعی و استخر برای پروژه مسکن مهر در نظر گرفته شده است.

 وی اضافه کرد: اما به نظر می رسد ساخت سالن چند منظوره اولویت بیشتری دارد چرا که با توجه به جمعیت واقع در مسکن مهر باید فضایی را برای ورزش آنها فراهم نماییم. 

انتهای پیام/

*نويسنده

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبار پربازدید