سرویس : صفحه نخست ,  تاریخ:۳۰/فروردین/۱۳۹۵ - ۰۸:۴۲  ,  شناسه خبر: ۴۷۱۰۲

معاون عمرانی فرمانداری بروجرد گفت: بارندگیهای شدید و سیل آسا در بروجرد طی چند روز گذشته 730 میلیارد ریال به بخش های مختلف خسارت وارد کرد.

بارندگی های شدید در بروجرد 730 میلیارد ریال خسارت وارد کرد

به گزارش سفيرافلاكو به نقل از بازتاب بروجرد "محمد کیانی" معاون عمرانی فرمانداری بروجرد  گفت: طی شش روز بارندگی و سیلابی شدن در بروجرد خسارتهایی در بخش های مختلف وارد شد که طی سالهای اخیر بی نظیر بوده است.

 وی اضافه کرد: بارندگیها به بخش های کشاورزی، راه، مسکن، منابع آب، عمران شهری، آب و فاضلاب شهری، میراث فرهنگی و آب و فاضلاب روستایی خسارت وارد کرده است.

 به گفته وی بیشترین خسارتها مربوط به بخش کشاورزی بوده که بیش از 26 میلیارد تومان خسارت وارد شده که در این راستا 21 مزرعه پرورش ماهی دچار آبگرفتگی شدند و بیش از سه میلیارد ریال خسارت به این بخش وارد شده است.

معاون عمرانی فرمانداری بروجرد اظهار داشت: در مجموع بارندگیهای شدید باران در بروجرد بیش از 730 میلیارد ریال خسارت برجای گذاشت. کیانی اظهار داشت: بعد از پایان بارشهای سیل آسا همه خسارتهای برآورد شده و قرار است که به مرکز استان ارائه شود. 

وی بیان کرد: طی چند روز گذشته بازدید های مختلفی از مناطقی که دچار خسارت شده اند به عمل آمده است. به گزارش بازتاب بروجرد میزان بارندگیهای اخیر طی شش روز به 188 میلیمتر رسید.

 انتهای پیام/

*نويسنده

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبار پربازدید