سرویس : صفحه نخست ,  تاریخ:۳۰/فروردین/۱۳۹۵ - ۱۲:۱۴  ,  شناسه خبر: ۴۷۱۱۴
رييس پژوهشكده حج و زيارت خبر داد:

نخستين جلسه شوراي پژوهش پژوهشكده حج وزيارت حوزه نمايندگي ولي فقيه در امور حج وزيارت با حضور  رييس پژوهشكده حج وزيارت در سالن جلسات اين مركز برگزار شد.

انتشار 100 عنوان کتاب پژوهشی

به گزارش سفيرافلاك حجت‌الاسلام والمسلمين سيدمهدي عليزاده موسوي، در اين جلسه به اهميت و جايگاه فعاليت‌هاي پژوهشي اين مركز اشاره كرد و ضمن گزارشي از برنامه‌ها و فعاليت‌هاي صورت گرفته در سال گذشته از انتشار حدود 100 عنوان كتاب خبر داد.

وي برگزاري جلسات تخصصي و كارشناسي شده براي فعاليت‌هاي پژوهشي را بسيار مهم برشمرد و بر برنامه‌ريزي دقيق و كامل در اين باره تاكيد كرد.

اين گزارش حاكي است، افزون بر برنامه‌ىيزي‌هاي يكساله پژوهشي پژوهشكده حج وزيارت، چند موضوع از جمله اصلاح قانون ويرايش، تاريخ شفاهي حج و موضوعات فقهي جديد نيز مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

همچنين طرح پيوست متعلق به گروه فقه جهت حمايت از پايان نامه سطح چهار طلاب حوزه علميه نيز در اين نشست به بحث و بررسي گذاشته شد.

در اين جلسه مديران گروه اخلاق و اسرار حج، فقه و حقوق، كلام و معارف، تاريخ و سيره حج و معاون پژوهشي پژوهشكده حج وزيارت حضور داشتند كه هر يك به تناسب مسئوليت خود به بحث و بررسي موضوعات ارائه شده پرداختند.
 
انتهای پیام/

 منبع: پایگاه اطلاع رسانی حج

*نويسنده

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبار پربازدید