سرویس : صفحه نخست ,  تاریخ:۳۰/فروردین/۱۳۹۵ - ۱۳:۱۱  ,  شناسه خبر: ۴۷۱۱۵
دبیر جشنواره بین المللی فیلم رشد:

 دبیر جشنواره فیلم رشد در بروجرد گفت: اکران فیلم های بین المللی رشد در بروجرد آغاز شد و 20 فیلم علمی، آموزشی و تربیتی به نمایش گذاشته می شود.


اکران فیلم های بین المللی رشد در بروجرد آغاز شد

به گزارش سفيرافلاكو به نقل از بازتاب بروجرد " بهرام آقاخانی چگنی" دبیر جشنواره فیلم رشد در بروجرد  گفت: اکران چهل و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم رشد در سه محل کانون شهید رجایی، دبستان حافظ و مرکز آموزش عالی تربیت حضرت زینب کبری(س) آغاز شده است.
وی اضافه کرد: اکران فیلم ها تا سه روز دیگر در بروجرد ادامه دارد که امسال 20 فیلم علمی، تربیتی و آموزشی نمایش داده می شود.
به گفته وی دانش آموزان مقطع ابتدایی، متوسطه  اول و دوم، دانشجویان دانشگاه فرهنگیان، کارشناسان علوم تربیتی و پرورشی مخاطبان اصلی فیلم های جشنواره فیلم رشد در بروجرد می باشند.

http://uupload.ir/files/kfbk_20160418_122216.jpg
آقاخانی اظهار داشت: امسال برای دومین سال متوالی این جشنواره در بروجرد برگزار می شود که سال گذشته حدود یکهزار و 500 دانش آموز فیلم های این جشنواره را تماشا کردند.
وی با اشاره به این که امسال استقبال از اکران فیلم ها چشمگیر است گفت: به نظر می رسد امسال آمار بینندگان فیلم های جشنواره رشد در بروجرد نسبت به سال قبل دو برابر افزایش یابد.
دبیر جشنواره فیلم رشد اضافه کرد: فیلم های اکران شده ایرانی و خارجی هستند که به صورت مستند، انیمیشن، داستانی بلند، داستانی کوتاه ، آموزشی و علمی به نمایش درمی آیند.
آقاخانی اظهار داشت: برخی از فیلم ها ساخته ایران و برخی هم از تولیدات کشورهای آلمان، هند، روسیه، ژاپن، فرانسه، سوئیس و هنگ کنگ هستند.
انتهای پیام/

*نويسنده

مطالب مرتبط:
برچسب ها: اکران فیلم رشد بروجرد 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبار پربازدید