جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۹۸    عبارت مورد جستجو: احمدی‌نژاد

نکات مثبت و منفی احمدی نژاد از زبان بشارتی
آقای احمدی‌نژاد به عنوان یک شخصیت سیاسی جنبه‌های مثبت و منفی مختلفی دارد. ایشان سه کار مثبت انجام داده است : اول سفرهای استانی؛ دوم، ارتباط طولانی و پیوسته با مردم؛ سوم، تحرک زیاد است. اما ایشان اگر چند کار را انجام نمی‌داد به عنوان یک مقام مسوول سیاسی نامش را ماندگار می‌کرد؛ اولین کار اشتباه ایشان این بود که...
كد خبر : ۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۵/۱۵


پیشنهاد احمدی‌نژاد ممکن است کلید دیپلماسی غرب با ایران باشد

پایگاه اینترنتی المانیتور به بررسی پیشنهاد سال گذشته محمود احمدی‌نژاد، تاکید می‌کند که این پیشنهاد ممکن است کلید دیپلماسی غرب با ایران باشد.

كد خبر : ۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۵/۲۱


ضیافت ناهار اختصاصی بان‌کی‌مون برای احمدی‌نژاد،اوباما و مرسی

 یک روزنامه آمریکایی خبر داد که دبیر کل سازمان ملل 4 مهرماه و در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل ضیافت ناهار اختصاصی با حضور 3 رئیس جمهور ایران، آمریکا و مصر برگزار خواهد کرد.

كد خبر : ۱۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۵/۲۱


از وعده احمدی‌نژاد تا بوسه "بنا" بر دستان مادر/ عبدولی هم سکه گرفت

پایگاه اطلاع رسانی سفیر افلاک: مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال آوران المپیکی شب گذشته در تالار وزارت کشور با حضور رئیس جمهور برگزار شد.

كد خبر : ۸۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۰۵


از وعده احمدی‌نژاد تا بوسه "بنا" بر دستان مادر/ عبدولی هم سکه گرفت

پایگاه اطلاع رسانی سفیر افلاک: مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال آوران المپیکی شب گذشته در تالار وزارت کشور با حضور رئیس جمهور برگزار شد.

كد خبر : ۸۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۰۵


مشروح سخنان حضرت ‌‌آیت‌الله‌‌‌ خامنه‌ای، احمدی‌نژاد، مرسی، بان‌کی‌مون و سینگ در اجلاس تهران

پایگاه اطلاع رسانی سفیر افلاک: شانزدهمین اجلاس سران کشورهای عضو جنبش عدم تعهد صبح امروز با سخنرانی مقام معظم رهبری و با حضور سران 120 کشور عضو سازمان ملل در محل سالن اجلاس سران در تهران آغاز به‌کار کرد.

كد خبر : ۱۰۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۰۹


موافقت احمدی‌نژاد با مدیریت جدید ارزی

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در خصوص جلسه غیر علنی امروز، گفت: نظر رئیس جمهور نیز در خصوص مدیریت جدید ارزی مثبت است و دولت طی هفته آینده بازار ارز را مدیریت خواهد کرد.

كد خبر : ۲۱۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۳۰


سایت مربوط به اخبار سفر احمدی‌نژاد به نیویورک هم راه اندازی شد

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:سایت un.president.ir به منظور پوشش اخبار سفر رئیس جمهور به مقر سازمان ملل در نیویورک راه اندازی شد.

كد خبر : ۲۱۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۳۰


از روبوسی احمدی‌نژاد و قالیباف تا گپ‌وگفت‌ با شهروندان تهرانی

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: در حالی امروز بزرگترین پرچم جمهوری اسلامی ایران در باغ موزه دفاع مقدس به اهتزاز درآمد که احمدی‌نژاد مهمان ویژه این مراسم بود و در ابتدای مراسم با شهردار تهران روبوسی و احوال‌پرسی کرد.

كد خبر : ۲۲۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۳۱


حاشیه‌های هفت سال حضور محمود احمدی‌نژاد در سازمان ملل

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:محمود احمدی‌نژاد رییس دولت‌های نهم و دهم به رسم هر ساله امسال نیز به نیویورک می‌رود تا مواضع دولت جمهوری اسلامی را در قبال مسایل مهم جهانی اعلام کند.

كد خبر : ۲۳۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۰۱


مهم‌ترین برنامه‌های ۴ روز اقامت احمدی‌نژاد در نیویورک

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: اهم برنامه‌های احتمالی محمود احمدی ن‍‍‍‍ژاد در سفر به نیویورک و اقامت چهار روزه در این شهر برای شرکت در شصت و هفتمین اجلاس سالانه مجمع عمومی سازمان ملل متحد منتشر شد.

كد خبر : ۲۳۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۰۱


تکذیبیه روابط عمومی دفتر رئیس‌جمهور درباره خبرسازی دروغین علیه احمدی‌نژاد

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: روابط عمومی دفتر رئیس‌جمهور خبر منتشر شده درباره پاسخ احمدی‌نژاد به سوالی در مورد تعداد اعضای هیئت همراه وی به سازمان ملل را قویاً تکذیب کرده و این اقدامات را ادامه کینه‌توزی BBC علیه دولت و ملت ایران می‌داند.

كد خبر : ۲۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۰۵


پخش زنده نشست خبری احمدی‌نژاد از شبکه‌‌های سیما

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: نشست خبری رئیس‌جمهور با رسانه‌های داخلی و خارجی امروز و به صورت زنده از شبکه‌ خبر، جام‌جم، پرس‌تی‌وی و شبکه سراسری صدا پخش خواهد شد.

كد خبر : ۳۱۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۱۱


اولین واکنش به اظهارات احمدی‌نژاد: فرافکنی می کند

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:رئیس سازمان بازرسی کل کشور در واکنش به اظهارات رئیس جمهور گفت: دستگاه‌های امنیتی صحت گفته‌های رئیس جمهور را بررسی کنند و 22 نفری را که ایشان می‌فرمایند سر حلقه نوسانات اخیر بازار هستند را به مردم معرفی کنند.

كد خبر : ۳۱۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۱۲


اگر سریع‌تر راهی برای کاهش ارزش پول ملی پیدا نکنند دیگر در میدان سیاست کسی برنده نخواهد بود

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: یک استاد علم اقتصاد گفت: اظهارات احمدی​نژاد در کنفرانس مطبوعاتی اخیرش نشان می‌دهد که دولت در یک شرایط سختی قرار گرفته است.

كد خبر : ۳۲۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۱۳


آقای احمدی‌نژاد! لطفا قهرمان آرمان‌هایت بمان

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: من واقعا بنا نداشتم بعد از 7 روز همسفری با رئیس‌جمهور محترم، اینچنین آغاز کنم سیاسی‌نویسی را. معتقدیم آنکه سر آرمان‌هایش را ببرد، به ملک‌ ری نمی‌رسد. آقای احمدی‌نژاد! لطفا قهرمان آرمان‌هایت بمان.

كد خبر : ۳۳۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۱۵


وعده 2 هفته‌ای احمدی‌نژاد برای ثبات در بازار ارز

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:رئيس جمهور اطمينان داده ظرف ۲ هفته در عمل اقدامي براي ارز انجام دهد.

كد خبر : ۳۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۱۶


به فلاکت اقتصادی افتاده‌ایم، باید احمدی‌نژاد را استیضاح کنیم/ وای بر ما که به شما رأی دادیم

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: از روزی که احمدی‌نژاد رئیس جمهور شد نقدینگی کشور از ۴۰ هزار میلیارد به بالای ۴۰۰ هزار میلیارد رسیده در حالی که خاتمی نقدینگی ۲۰ هزار میلیارد تومانی را تحویل و آن را به ۴۰ هزار میلیارد رساند همچنین هاشمی نیز نقدینگی ۵۶۰۰ میلیارد تومانی را به ۲۰ هزار میلیارد رسانید.

كد خبر : ۳۵۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۱۷


تأکید احمدی‌نژاد بر کلمات خاص هر روز بیشتر می‌شود

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: تأکیدات رئیس جمهور بر واژه‌های خاص به حدی رسیده که احمدی نژاد تنها در یک سخنرانی، یعنی در صحبت‌های اخیر خود در جمع اعضای مجلس دانش‌آموزی که روز سه‌شنبه برگزار شد، بر اساس آنچه که خبرگزاری‌ها گزارش داده‌اند، به تعداد "44" مرتبه از کلمه "انسان" استفاده کرده است.

كد خبر : ۳۶۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۱۹


احمدی‌نژاد «تدارکاتچی نظام» نیست

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:سایت دولتی شبکه ایران در یادداشتی نوشت که احمدی‌نژاد تدارکاتچی نظام نیست. این جمله تشابه زیادی به سخنان سیدمحمد خاتمی در آخرین روزهای ریاست جمهوری‌اش دارد.

 
كد خبر : ۴۷۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۰۳


احمدی‌نژاد را عصبی نکنید!

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:نماینده مردم تهران با بیان اینکه دو گروه به دنبال این هستند که دولت احمدی نژاد پیش از موعد قانونی به اتمام برسد، گفت: خود احمدی نژاد نیز نمی خواهد «عاقبت نابخیر» شود اما متاسفانه عده ای از نقطه ضعف احمدی نژاد که لجاجت و عصبانیت است سوء استفاده می کنند تا وی را به حالت عصبانیت و لجاجت بیشتری بکشانند که این به صلاح کشور نیست.

كد خبر : ۴۷۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۰۴


چرا احمدی‌نژاد دوباره برای اوباما پیام تبریک نفرستاد؟

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: احمدی‌نژاد در سال‌های قبل از 1388 نوعی احساس آزادی عمل در سیاست خارجی داشت‌. در حالی که اینک و بخصوص پس از سفر اخیر نیویورک وی فهمیده که چنین احساس و برداشتی درست نیست . در این وضعیت معلوم است که وی نمی‌تواند پیام تبریک مجدد برای اوباما بفرستد.

كد خبر : ۵۷۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۲۲


گفتگوی تلفنی احمدی‌نژاد ومرسی/لزوم توقف فوری کشتار وخونریزی درغزه

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: رئیس‌جمهور کشورمان و محمد مرسی رییس جمهور مصر در گفتگوی تلفنی بر ضرورت ایجاد اجماع بین‌المللی به منظور جلوگیری از تداوم تجاوزگری های رژیم صهیونیستی و کشتار مردم بی‌دفاع غزه و فلسطین تأکید کردند.

كد خبر : ۶۲۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۲۹


14 آذر آخرین مهلت احمدی‌نژاد برای حضور در مجلس است

 پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: عضو هیئت رئیسه مجلس اعلام کرد که 14 آذرماه آخرین مهلت احمدی‌نژاد برای حضور در صحن علنی مجلس به منظور پاسخ به پرسش نمایندگان ملت است.

كد خبر : ۶۲۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۲۹


همایش«قوه مجریه در قانون اساسی» با حضور احمدی‌نژاد برگزار می‌شود

پایگاه اطلاع رسانی سفیر افلاک: اولین همایش ملی قوه مجریه در قانون اساسی دوازدهم آذرماه با حضور محمود احمدی نژاد رییس جمهوری اسلامی ایران و در سالروز همه پرسی قانون اساسی برگزار می شود.

كد خبر : ۶۵۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۰۶


از رأی دادن به احمدی‌نژاد پشیمان نیستیم/ آنهایی باید پاسخگو باشند که از احمدی‌نژاد حمایت نکردند!

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:نماینده ولی فقیه در سپاه درباره توصیه مقام معظم رهبری درباره عدم سئوال از رئیس‌جمهوری گفت: وظیفه رهبری جلوگیری از انحراف در میان مسئولان تحت امرشان است و مردم نیز از اختلاف حمایت نمی‌کنند.

كد خبر : ۶۷۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۰۹


شش حکم پاییزی احمدی‌نژاد از نمای نزدیک‌تر/22 صفت برای مشایی

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: رئیس جمهور احمدی نژاد، شنبه شب گذشته به‌صورت ناگهانی و با امضای ۶ حکم دولتی، ترکیبی جدید از کابینه خود را به رخ کشید.

كد خبر : ۶۹۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۱۳


هاشمي را قبول نداريم ولی نياز داريم!/القاب احمدی‌نژاد به مشایی را حتی علی(ع) برای مالک اشتربه کار نبرد!

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: مشت آهنين حماس موجب شد رهبران عرب احساس قدرت كنند، آقاي نتانياهو! تو ورّاجي كردي تودهني را ايران زد ،زمين لرزه 5/5 ريشتري زهان در خراسان جنوبي را لرزاند، اعتراض علما و روحانیون گلپایگانی از وضعيت حجاب و عفاف، رحیمی دکترای قرقیزستانی گرفت!،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۷۱۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۱۶


پشت‌پرده طرح سوال، عزل احمدی‌نژاد بود

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:یک نماینده مجلس پشت پرده سوال از رییس جمهور، عزل رییس جمهور بود.

كد خبر : ۷۴۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۲۰


برای معالجه مرخصی گرفتم/ دوست دارم احمدی‌نژاد را ببینم

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: مشاور مطبوعاتی رئیس‌جمهور گفت: طی این چند روز که مرخصی گرفته‌ام، می‌خواهم خودم را سر و سامان دهم تا بتوانم 3 ماه دیگر زندانم را بگذرانم.

كد خبر : ۸۰۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۳۰


نامه نمایندگان مجلس به ضرغامی برای پاسخگویی به اظهارات احمدی‌نژاد درسیما

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:در پی سخنان عجیب احمدی نژاد در سیما، نمایندگان مجلس با انتقاد از ضرغامی و معرفی مصباحی مقدم، خواستار تعیین وقت برای پاسخگویی شدند.

كد خبر : ۸۳۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۶


آقای احمدی‌نژاد! نمی‌شود که وقتی وعده‌ها توخالی درمی‌آید، بگوییم نگذاشتند که کار کنیم

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:پورمحمدی خطاب به احمدی‌نژاد گفت: اگر فکر می‌کردید قوانین مشکل دارند و نمی‌گذارند کار کنید، چرا کاندیدا شدید و مسئولیت پذیرفتید؟ نمی‌شود که وقتی وعده‌ها توخالی درمی‌آید، بگوییم نگذاشتند که کار کنیم.

كد خبر : ۸۳۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۶


رکورد جدید احمدی‌نژاد / 13 بار سفر به استان بوشهر

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:استاندار بوشهر با اشاره به سیزدهمین حضور احمدی‌نژاد در استان بوشهر گفت: حضور سیزده باره رئیس جمهور در استان بوشهر طی دولت نهم و دهم صورت گرفته که یک رکورد است و در هیچ استانی این امر اتفاق نیفتاده است.

كد خبر : ۸۵۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۰


اعتراض شریعتمداری به سخنان احمدی‌نژاد در همایش گزینش

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: از جناب رئیس جمهور محترم پرسیدنی است که چرا حضرتعالی علی رغم آنهمه تأکید و سفارش به مدارا و تحمل نظرات مخالف، کمترین اختلاف سلیقه را در کنار خود تحمل نمی فرمائید؟! که نزدیکترین نمونه آن برکناری دو وزیر کابینه در فاصله ای کوتاه است.

كد خبر : ۸۶۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۱


نامه 2 سال پیش احمدی‌نژاد به آملی لاریجانی در خصوص بدهکاران بانکی

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:  به دنبال تأکید سخنگوی قوه قضاییه درباره ارسال نشدن گزارش یا اسامی مفسدان اقتصادی و بدهکاران بزرگ بانکی به قوه قضائیه از سوی دولت، جهت تنویر افکار عمومی 2 مورد از مکاتبات انجام شده با قوه قضائیه منتشر می‌شود.

كد خبر : ۸۷۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۲


درخواست احمدی‌نژاد برای حضور در مجلس/هیئت رئیسه بررسی می‌کند

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:عضو هیئت رئیسه مجلس از ارائه نامه‌ای توسط رئیس‌جمهور به هیئت رئیسه خبر داد و گفت: احمدی‌نژاد در این نامه خواستار حضور در خانه ملت شده است.

كد خبر : ۸۹۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۸


چرا معوقات بانکی در دولت احمدی‌نژاد به اوج رسیده است؟

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: هنوز مشخص نیست فساد اقتصادی، تورم و گرانی محصول دست 300 نفر، 400 نفر و یا سه هزار نفر است؟

كد خبر : ۹۲۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۴


تعیین زمان حضور احمدی‌نژاد در مجلس/ 8:30 تا 10 روز چهارشنبه

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: سخنگوی هیئت رئیسه مجلس اعلام کرد که طبق مصوبه این هیئت، رئیس‌جمهور ساعت 8:30 تا 10 صبح در جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس حضور می‌یابد.

كد خبر : ۹۲۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۵


نمایندگان بعداز سخنان احمدی‌نژاد اعلام‌نظر می‌کنند

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:نماینده اصولگرای مجلس نهم با بیان اینکه اگر سخنان رئیس‌جمهور در روز چهارشنبه منطقی باشد، نمایندگان می‌پذیرند، گفت: بعد از پایان سخنرانی احمدی‌نژاد،‌ نمایندگان نیز نظر خود را اعلام خواهند کرد.

كد خبر : ۹۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۶


از «تک‌نوازی» احمدی‌نژاد تا «هم‌نوازی» رفسنجانی

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: هاشمی رفسنجانی بر «برگزاری انتخابات آزاد، شفاف و منطبق بر قانون اساسی» تاکید می‌کند اما هیچ‌گاه منظور خود را از برگزاری انتخابات آزاد بیان نکرده و درباره آن توضیحی نمی‌دهد.

كد خبر : ۹۶۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۷


از «تک‌نوازی» احمدی‌نژاد تا «هم‌نوازی» رفسنجانی

پایگاه اطلاع رسانی سفیر افلاک:هاشمی رفسنجانی بر «برگزاری انتخابات آزاد، شفاف و منطبق بر قانون اساسی» تاکید می‌کند اما هیچ‌گاه منظور خود را از برگزاری انتخابات آزاد بیان نکرده و درباره آن توضیحی نمی‌دهد.

كد خبر : ۹۷۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


استیضاح آغاز شد/حضور احمدی‌نژاد و شیخ‌الاسلامی در صحن مجلس

سفير افلاک:رئیس‌جمهوری کشورمان دقایقی پیش با همراهی تعدادی از وزرای کابینه، برای دفاع از شیخ‌الاسلامی وارد مجلس شد.

كد خبر : ۹۸۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


در دوره شهرداری احمدی‌نژاد از پول سازمان برای انتخابات هزینه شد

سفير افلاک:محمد علی نجفی عضو شورای شهر تهران، اظهار داشت که  بخشی از پول شهرداری در دوره شهرداری محمود احمدی‌نژاد صرف انتخابات شده بود.

كد خبر : ۱۰۰۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۸


اعتبار احمدی‌نژاد به ۱۶ درصد کاهش پیدا کرد

سفير افلاک:عضو مجمع تشخیص مصلحت با اشاره به اینکه اعتبار روسای قوا به تنفیضی است که رهبری به حکم آنان می کنند، گفت: برخی از مسئولان در کنار روسای جمهور دیگر کشورها توهم زده می‌شوند و ...

كد خبر : ۱۰۱۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


(تصاویر) چه‌کسانی به استقبال احمدی‎نژاد رفتند؟

محمود احمدی نژاد پس از سفری 4 روزه به مصر به تهران بازگشت و در فرودگاه مهرآباد مورد استقبال اعضا کابینه و جمعی از هواداران خود قرار گرفت.

كد خبر : ۱۰۱۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


بنی‌صدر آقازاده بود احمدی‌نژاد آهنگرزاده است/ فعالیت‌ انتخاباتی برای دولت حرام است

سفیر افلاک:سخنگوی دولت شباهت احمدی‌نژاد و بنی‌صدر را به شدت محکوم کرد.

كد خبر : ۱۱۱۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


احتمال استعفای احمدی‌نژاد و لغو انتخابات در صورت رد صلاحیت مشایی!

سفیر افلاک:قاسم روانبخش گفت: احتمال دارد احمدی‌نژاد در اعتراض به این تصمیم شورای نگهبان٬ انتخابات آینده را برگزار نکند.

كد خبر : ۱۱۳۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۱


افتتاح بزرگترین مجتمع تولید بنزین کشور با حضور احمدی‌نژاد

بزرگترین قطب تولید بنزین در داخل کشور صبح امروز و با حضور رئیس جمهور در استان مرکزی به بهره‌برداری رسید.

كد خبر : ۱۱۴۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


در عزل و نصب هیچ‌ کدام از وزرا نقشی نداشتم/ در دوران مسوولیتم کاری بدون اطلاع احمدی‌نژاد نکرده‌ام

سفیر افلاک:رییس دبیرخانه جنبش عدم تعهد در مصاحبه‌ای در خصوص دوران ریاست دفتری رییس جمهور، انتخابات سال آینده، هدفمندسازی یارانه‌ها، راهکارهای ارتقاء سطح جنبش عدم تعهد و شورای عالی ایرانیان خارج از کشور مطالبی بیان کرد.

كد خبر : ۱۱۵۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


حضور سرزده احمدی‌نژاد در یادمان شهدای گمنام تنگه چزابه

سفیر افلاکرئیس‌جمهور به طور سرزده در یادمان شهدای گمنام تنگه چزابه و در جمع کاروان‌های راهیان نور در این منطقه، حضور یافت.

كد خبر : ۱۱۸۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


مشکلات من و احمدی‌نژاد از امضای حکم قالیباف آغاز شد

سفیر افلاک:حجت‌الاسلام پورمحمدی کاندیدای ریاست جمهوری یازدهم که روز گذشته (19 فروردین 92) به یزد سفر کرده استٰ در جمع خبرنگاران پیرامون اختلافات میان خود و  رییس جمهور اظهار داشت: اختلاف من با احمدی نژاد در رابطه با قالیباف اتفاق افتاد.

كد خبر : ۱۲۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


خواستگاری یک پیرزن از احمدی‌نژاد!

سفیر افلاک: پيرزني كه در محل ورزشگاه به استقبال رئيس جمهور آمده بود به خبرنگاران گفت: فرزندم و همسرش در يك آتش سوزي جان خود را از دست دادند و حالا از رئيس جمهور مي خواهم مرا عقد كند و با خود به تهران ببرد. اين پيرزن اين درخواست خود را خيلي جدي مطرح مي كرد كه موجب خنده خبرنگاران و ساير مردم شد.

كد خبر : ۱۲۳۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


لجبازی کمر احمدی‌نژاد را شکست

سفیرافلاک: حجت‌الاسلام شجونی می‌گوید: "حرف‌های حزب‌اللهی ۸۴ احمدی‌نژاد خیلی فرق دارد با حرف‌های لیبرالی او در سال ۹۲. اینها را که انسان برسی می‌کند، نقاط منفی او را متوجه می‌شود".

كد خبر : ۱۲۶۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


نصیحت دوستانه به احمدی‌نژاد/ یا تکذیب کن یا ادامه نده!

سفیر افلاک: عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری به دکتر احمدی نژاد توصیه کرد تا ریاست جمهوری خود را با التهاب‌آفرینی به پایان نبرد و همچنان در عرصه عمل از رهبر معظم انقلاب اطاعت کند.

كد خبر : ۱۲۶۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


درخواست دانشجویان و طلاب تبریزی از احمدی‌نژاد: مشایی را به شهر ما نیاورید

سفیر افلاک:دانشجویان شورای هماهنگی حزب الله آذربایجان شرقی و جامعه زینب(س) استان در بیانیه های جداگانه ای از رئیس جمهور خواستند تا در سفر خود به این استان اسفندیار رحیم مشایی را به تبریز نیاورد.

كد خبر : ۱۲۷۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


مردم عوض شده‌اند یا احمدی‌نژاد!

سفیرافلاک: محمود احمدی نژاد رئیس جمهور در شرایطی دور چهارم سفرهای استانی خود را آغاز و اسفندیار مشایی را با خود همراه کرده است که استقبال مردمی از این سفرها تامل برانگیز است. تصاویر زیر مربوط به سفرهای احمدی نژاد به استان های خوزستان و اصفهان است.

كد خبر : ۱۲۷۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


تصاویر/ احمدی‌نژاد در ارومیه،پوستر تبلیغاتی مشایی

سفیر افلاک:در جریان دور جدید سفرهای استانی احمدی نژاد و هیات دولت در آستانه انتخابات ریاست جمهوری، وی روز گذشته وارد آذربایجان غربی شد.

كد خبر : ۱۳۰۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


داوود احمدی‌نژاد نامزد انتخابات ریاست جمهوری شد

سفیر افلاک:داوود احمدی‌نژاد برای ثبت‌نام در انتخابات ریاست جمهوری در ستاد انتخابات کشور حضور یافت.

كد خبر : ۱۳۱۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


آقای احمدی‌نژاد مردم لرستان گوششان از تعریف‌ها پر است

سفیرافلاک: نماینده مردم خرم آباد گفت: به احتمال قوی سفر چهارم هیئت دولت به لرستان چهارشنبه این هفته صورت می‌گیرد.

كد خبر : ۱۳۳۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


مجلس خواستار رسیدگی به تخلف احمدی‌نژاد است/ مردم هاشمی را رد صلاحیت می‌کنند

سفیرافلاک: نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: نمایندگان مردم در مجلس در نامه‌ای به قوه قضاییه و دادستانی خواستار رسیدگی قانونی به تخلف آشکار رئیس جمهور در حمایت از یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری به هنگام ثبت‌نام در وزارت کشور شدند.

كد خبر : ۱۳۳۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


(فیلم) احمدی‌نژاد: بگو بگو من مرخصی‌ بودم!مشایی: میگم میگم
كد خبر : ۱۳۳۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


لغو سفر احمدی‌نژاد به "لرستان" ‌

سفیر افلاک: یکصد و چهارمین سفر استانی محمود احمدی‌نژاد که قرار بود فردا به استان لرستان انجام شود به دلایل نامعلومی لغو شد.  

كد خبر : ۱۳۳۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


پاسخ خاص احمدی‌نژاد به سؤالی درباره عدم احراز صلاحیت مشایی

سفیرافلاک: رئیس‌جمهور در پاسخ به سؤالی نسبت به عدم احراز صلاحیت اسفندیار رحیم مشایی واکنش نشان داد.

كد خبر : ۱۳۳۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


اگر آن مناظره معروف احمدی‌نژاد با آن سه نفر برگزار نمی‌شد جبهه مخالف احمدی‌نژاد با ۳۰ میلیون رای پیروز بود

سفیر افلاک:اسفندیار رحیم مشایی رییس دبیرخانه جنبش عدم تعهد روز گذشته با حضور در جمع وبلاگ نویسان و فعالان حوزه رسانه به سخنرانی پرداخت که مشروح آن را در ذیل می‌آید.

كد خبر : ۱۳۶۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۳


سفرهای استانی احمدی‌نژاد تا انتخابات لغو شد/ لغو سفر‌ها ربطي به رد صلاحيت "مشايي" ندارد

سفیرافلاک: دبیر هیئت دولت با بیان اینکه فضای انتخاباتی فعلی کشور فضای مناسبی برای انجام این سفرها نیست، گفت: سفرهای استانی دولت تا انتخابات برگزار نمی‌شود.

كد خبر : ۱۳۸۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۷


شکایت مجلس از ولخرجی‌های خانوادگی احمدی‌نژاد

سفیرافلاک: به جز هزينه هواپيما، هزينه هر اتاق كه درهتل محل اقامت رييس‌جمهور در اختيار همراهانش قرار گرفت شبي 400 تا 700 دلار * بود و بسياري از همراهان خانواده و اقوام مسوولان دولتي...

كد خبر : ۱۳۸۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۷


خداوند، احمدی‌نژاد را از چاه بیرون کشید و به ملت هدیه داد!

سفیر افلاکمعاون اول رئیس جمهور با این توصیف که خداوند متعال احمدی‌نژاد را از دل چاه بیرون کشید و به مانند یوسف در راس امور قرار داد، افزود: این مرد خدایی منشا خیر، توفیق عزت و خدمت بیشتر است.

كد خبر : ۱۳۹۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۱


بازی خداحافظی ستاره‌های بزرگ فوتبال ایران با حضور احمدی‌نژاد

سفیر افلاک:رئیس جمهور کشورمان در دیدار خصوصی‌اش با مسئولان فدراسیون و اعضای تیم ملی فوتبال پیشنهاد داد بعد از دیدار با کره‌جنوبی بازی خداحافظی برای بزرگان فوتبال ایران برگزار شود.

كد خبر : ۱۴۱۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


افتتاح 10 هزار واحد مسکن مهر در شهر هشتگرد با حضور احمدی‌نژاد

سفیر افلاک:رئیس‌جمهور کشورمان، صبح امروز با حضور در شهر جدید هشتگرد 10 هزار واحد مسکن مهر را در این شهر افتتاح کرد.

كد خبر : ۱۴۴۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


ارثیه اقتصادی احمدی‌نژاد برای روحانی
كد خبر : ۱۴۷۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


(تصاویر) حواشی سفر احمدی‌نژاد به روسیه

سفیر افلاک:رييس‌جمهور به منظور شرکت در دومين نشست مجمع سران کشورهاي صادر کننده گاز روز گذشته وارد روسيه شد.

كد خبر : ۱۴۸۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


نامه حجت‌الاسلام طباطبایی به احمدی‌نژاد

سفیرافلاک: حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی طباطبایی در آستانه ماه مبارک رمضان و پایان کار دولت احمدی‌نژاد، نامه‌ای خطاب به وی نوشت.

كد خبر : ۱۵۱۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۷


آخرین یارانه نقدی دولت احمدی‌نژاد شنبه واریز می‌شود

سفیر افلاکسازمان هدفمندسازی یارانه‌ها خبر داد: یارانه ۴۵۵۰۰ تومانی تیرماه روز شنبه ساعت ۲۴ واریز و قابل برداشت می‌شود.

كد خبر : ۱۵۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


مهرورزی دولت احمدی‌نژاد در لرستان محقق نشد

سفیرافلاک: نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود اقدامات انجام شده در لرستان توسط دولت نهم و دهم، اما مهرورزی دولت احمدی‌نژاد در لرستان محقق نشد.

كد خبر : ۱۵۱۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۹


آخرین یارانه نقدی دولت احمدی‌نژاد شنبه واریز می‌شود

سفیرافلاک: سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها خبر داد: یارانه ۴۵۵۰۰ تومانی تیرماه روز شنبه ساعت ۲۴ واریز و قابل برداشت می‌شود.

كد خبر : ۱۵۱۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۹


دیدار احمدی‌نژاد از پشت صحنه سریال "مادرانه"

سفیر افلاکرییس‌جمهور به طور سرزده از مراحل تهیه و ساخت سریال تلویزیونی «مادرانه» بازدید و با عوامل و بازیگران این سریال از نزدیک گفت‌وگو کرد.

كد خبر : ۱۵۳۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۷


حواشی سفر احمدی‌نژاد به نجف و کربلا

سفیرافلاک: حواشی سفر احمدی‌نژاد به نجف و کربلا

كد خبر : ۱۵۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۹


رحیمی: احمدی‌نژاد به علت افت فشار خون در مراسم تجلیل حاضر نشد

سفیر افلاک:معاون اول رئیس جمهور گفت: رئیس جمهور به علت خستگی و افت فشار خون در مراسم تجلیل از افتخارآفرینان شرکت نکرد.

كد خبر : ۱۵۴۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۰


ناگفته‌های فرمانده ناجا از دیدار با خانواده‌های قربانیان کهریزک و چالش با احمدی‌نژاد

سفیر افلاک:فرمانده ناجا با بیان ناگفته‌هایی از ماجرای کهریزک و اظهاراتی برخی از نمایندگان مجلس در آن ایام درباره استعفای وی، گفت: با حضور در منزل جانباختگان کهریزک از تمام آنان عذرخواهی کردم.

كد خبر : ۱۵۶۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۵


راه‌اندازی دانشگاه از سوی احمدی‌نژاد باید به تصویب دولت جدید برسد

سفیر افلاک: یک منبع آگاه با ارائه جزئیات جدیدی از راه‌اندازی دانشگاه احمدی‌نژاد، گفت: اساسنامه یا اعضای هیئت مؤسس دانشگاه احمدی‌نژاد باید به تصویب دولت جدید برسد.

كد خبر : ۱۵۷۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


آغاز ریاست جمهوری روحانی تا ساعاتی دیگر/ خداحافظی با دولت دو هزار 922 روزه احمدی‌نژاد

سفیرافلاک:دوران ریاست جمهوری حسن روحانی تا ساعاتی دیگر با برگزاری مراسم تنفیذ آغاز می‌شود و دولت هشت ساله محمود احمدی نژاد پایان می‌یابد.

كد خبر : ۱۵۸۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


خداحافظی از احمدی‌نژاد در نمازجمعه

سفیرافلاک خداحافظی از احمدی‌نژاد در نمازجمعه

كد خبر : ۱۵۸۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


هیئت مؤسس دانشگاه احمدی‌نژاد تأیید نشد/ مشایی و بقایی عامل پاسخ رد شورای انقلاب فرهنگی

سفیرافلاک: لیست اعضای هیئت مؤسس دانشگاه ایرانیان به‌دلیل حضور مشایی و بقایی در این هیئت به تأیید شورای عالی انقلاب فرهنگی نرسید.

كد خبر : ۱۵۸۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


(تصاویر) تنفیذ احمدی‌نژاد در سال 84

سفیرافلاک:مراسم تنفیذ رئیس جمهور منتخب امروز انجام می پذیرد و پس از آن دکتر حسن روحانی با حضور در مجلس شورای اسلامی در حضور مردم و نماینگان آن ها سوگند یاد خواهد کرد.

كد خبر : ۱۵۹۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


دلمان برای احمدی‌نژاد تنگ می‌شود

سفیرافلاک:دیروز مراسم تنفید ریاست محترم جمهوری جناب حجت‌الاسلام حاج شیخ حسن روحانی در محضر رهبر معظم انقلاب برگزار شد.

كد خبر : ۱۵۹۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


احمدی‌نژاد در ختم پدر محصولی

سفیرافلاک: احمدی‌نژاد در ختم پدر محصولی 

كد خبر : ۱۶۵۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۴


(تصاویر) جلسه مجمع با حضور احمدی‌نژاد

سفیرافلاک:جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور رئیس‌جمهور فعلی و رئیس‌جمهور سابق در ساختمان قدس این نهاد برگزار شد.

كد خبر : ۱۶۸۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


دیدار محرمانه داماد احمدی‌نژاد و محسن هاشمی + تصاویر

سفیرافلاک:این دیدار در دفتر نشر معارف انقلاب در سعادت آباد تهران صورت گرفته است . این دفتر در حال حاضر محل ملاقاتهای محسن هاشمی رفسنجانی و جلسات وی با گروه های مختلف جهت رسیدن به شهرداری تهران است .

كد خبر : ۱۶۸۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۲


گیر کردن احمدی‌نژاد در آسانسور

سفیرافلاک: احمدی‌نژاد در ابتدای حضورش در دانشگاه علم و صنعت برای ادای احترام به سمت مزار شهدای گمنام دانشگاه علم و صنعت رفت و با قرائت فاتحه‌ای یاد ایثارگری‌های آنها را گرامی داشت.

كد خبر : ۱۷۰۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


مقایسه هزینه‌ سفر احمدی‌نژاد و روحانی به نیویورک

سفیرافلاک:درست سال پیش همین روزها بود که از عریض و طویل بودن هیئت همراهان احمدی نژاد در نهمین سفرش به نیویورک و هزینه‌های سنگین آن نوشتیم. از سفری پنج روزه با همراهی ۱۴۰ نفر و هزینه‌ای یک میلیارد و ۲۲۵ میلیون تومانی در یکی از گران قیمت ترین هتل های منهتن.

كد خبر : ۱۷۵۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۳


18 سوالی که قبل از مرگ‌مان باید از احمدی‌نژاد بپرسیم
كد خبر : ۱۸۴۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۷


آخرین خبرها درباره پرونده مهدی‌هاشمی، روزنامه بهار، دادگاه احمدی‌نژاد و قتل معاون وزیر

در پنجاه و پنجمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه به جدیت دستگاه قضا در رسیدگی به پرونده مهدی هاشمی، برگزاری دادگاه احمدی نژاد، برخورد با خرافی‌گری در عزاداری‌ها و همچنین دستگیری نویسنده روزنامه بهار اشاره شد.

كد خبر : ۱۸۹۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۱


«حلقه احمدی‌نژادی‌ها» این روزها چه می‌کنند؟ / تلاش خاموش برای بازگشت به قدرت

همان افرادی که در برهه های مختلف، کشور را دچار تنش کرده و تا آستانه هرج و مرج پیش رفتند امروز نیز بیکار ننشسته و در سر سودای قدرت دارند.با رصد این اخبار می توان دورنمای احتمالی فعالیت این طیف سیاسی را دریافت. در این میان پرسش اساسی از دستگاه قضا این است که سرانجام پرونده هایی که عناصر این طیف در آن دخیل بوده اند و بارها سخنگوی قضا بر رسیدگی بر آنها تاکید داشته است، به کجا انجامیده است؟

كد خبر : ۱۹۱۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۶


شکایت روستائیان سد گتوند از احمدی‌نژاد

علی یوسفی نماینده روستاییان و عشایر بختیاری مخزن سد گتوند علیا از سفر جمعی از اهالی آن منطقه به تهران برای شکایت از محمود احمدی‌نژاد به دادگاه کیفری استان تهران خبر داد.

كد خبر : ۱۹۷۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۴


جنجال‌آفرینی‌های احمدی‌نژاد و یارانش بر سر گزارش 100 روزه روحانی/ رویارویی آماری «حسن - محمودی» به مناظره ختم می‌شود؟

گزارش 100 روزه دولت روحانی به مذاق دولتی‌های سابق خوش نیامده است، دولتی که خود ید طولایی در به نقد کشیدن سیاست‌ها و عملکرد دولت‌های پیش از خود داشت، حال کمترین نقد را برنمی‌تابد و در اقدامی جالب توجه رییس جمهور مستقر را به مناظره فرا می‌خواند. مناظره‌ای که یک سر آن محمود احمدی‌نژاد است و سوی دیگر آن شیخ حسن روحانی.

كد خبر : ۱۹۷۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۶


ماجرای احوال‌پرسی گرم احمدی‌نژاد و موسوی و رفتن بی‌خداحافظی بعداز مناظره کتاب شد

مجری مناظرات سال 88 درباره مناظره معروف احمدی‌نژاد و موسوی در 13 خرداد 88 گفت: خاطره‌ای که دارم این است که آنها اول مناظره با یکدیگر سلام و علیک گرمی داشتند اما در آخر مناظره بدون خداحافظی از هم جدا شدند.

كد خبر : ۱۹۸۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۹


مقایسه بودجه ۱۸ وزارتخانه در دولت احمدی‌نژاد و روحانی

حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور در جلسه علنی یک‌شنبه هفته جاری لایحه بودجه سال ۹۳ کل کشور را تقدیم مجلس شورای اسلامی کرد.

كد خبر : ۱۹۹۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۰


پاسخ «احمدی‌نژادی» احمدی‎نژاد به 2 سوال

رئیس‌جمهور سابق کشورمان به دو سوال درباره انتخابات و دانشگاه ایرانیان پاسخهایی به سبک خود داد.

كد خبر : ۴۳۲۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۶


اخبار استان
اخبار پربازدید