جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۳۴    عبارت مورد جستجو: حزب الله

معاريو: حزب الله مي تواند براي ده ها هزار اسرائيلي جهنم برپا كند

پایگاه اطلاع رسانی سفیر افلاک: يك روزنامه صهيونيستي با بررسي تهديد اخير سيدحسن نصرالله درباره «ايجاد جهنم براي اسرائيل در صورت بروز جنگ» را جدي ارزيابي كرد.

كد خبر : ۵۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۵/۳۱


نتانیاهو تهدید کرد: به لبنان حمله می کنیم

پایگاه اطلاع رسانی سفیر افلاک:بر اساس گفته های نتانیاهو ، ارتش اسرائیل فرقی بین حزب الله و دولت لبنان قائل نمی شود. بنیامین نتانیاهو در جریان مذاکرات خود با نماینده ارشد ایالات متحده آمریکا یان داشته است که در صورت ادامه تحرکات حزب الله لبنان ، اسرائیل ممکن است به لبنان حمله کند .

كد خبر : ۹۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۰۸


سید حسن نصرالله: اهانت به پیامبر از حادثه آتش زدن مسجد الاقصی بزرگتر است

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: دبیرکل حزب الله لبنان در سخنرانی عصر یکشنبه خود تاکید کرد اهانت به پیامبر اسلام از حادثه آتش زدن مسجد الاقصی نیز بزرگتر بوده و نیازند موضعگیری قدرتمندی است.

كد خبر : ۱۸۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۲۶


نصرالله:مسلمانان قانون منع توهین به ادیان و پیامبران الهی را تصویب کنند

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: دبیرکل حزب الله با اشاره به اینکه مسئولیت بزرگی بر عهده مسلمانان و همچنین مسیحیان شرافتمند نهاده شده، خواستار اقدام مسلمانان و مسیحیان برای تصویب قانون منع توهین به ادیان و پیامبران الهی شد.

كد خبر : ۱۹۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۲۷


عاملان اهانت به پیامبر(ص) باید مورد پیگرد و بازخواست قرار گیرند

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: دبیرکل حزب الله لبنان امشب در سخنرانی خود تاکید کرد که پیروان رسول اکرم (ص) در قبال اهانت به ایشان هرگز ساکت نمی نشینند و باید عاملان این اهانت مورد پیگرد و بازخواست قرار گیرند.

كد خبر : ۱۹۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۲۷


حزب‌الله: پروژه براندازی غرب در سوریه شکست خورد

پایگاه اطلاع رسانی سفیر افلاک: یک مقام حزب الله لبنان تاکید کرد که غرب عقب نشینی پروژه براندازی خود در سوریه را درک کرده و در محافل بین‌المللی جستجوی راهکاری سیاسی برای حل بن بست سوریه را آغاز کرده‌اند.

كد خبر : ۲۵۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۰۴


توطئه تروریست‌های سوری برای ربودن فرزند سید حسن نصرالله

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: یک روزنامه لبنانی نوشت که مخالفان دولت سوریه هنگامی که زائران لبنانی را در سوریه ربودند، تصور می‌کردند که فرزند دبیرکل حزب الله در این کاروان است.

كد خبر : ۳۰۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۱۱


سناریوی پیروزی حزب‌الله این باردر سوریه

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:المنار فلسطین نوشت:واشنگتن و همپیمانانش به شدت از موفقیت‌های دمشق در مناطق مختلف به ویژه حلب خشمگین هستند و نگرانند، باردیگر سناریو جنگ 2006 لبنان و پیروزی حزب الله، این بار در سوریه تکرار شود.

كد خبر : ۳۳۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۱۵


پهپاد حزب الله لبنان ساخت ایران بود و صدها کیلومتر بر فراز اسرائیل پرواز کرد

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان از لحظاتی پیش سخنرانی خود را آغاز و تاکید کرد: در یک مرحله از تحول عملیاتی در منطقه هستیم که صهیونیستها را بسیار نگران کرده است.

كد خبر : ۳۷۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۲۱


نفوذ هواپيماي حزب‌الله به اسرائيل، نفوذناپذير بودن آن را زير سئوال برد

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: پرواز هواپیمای شناسایی حزب الله بر فراز فلسطین اشغالی نفوذ ناپذیر بودن آن را زیر سئوال برد و موجب تنش در روابط بین سران رژیم صهیونیستی شد.

كد خبر : ۳۸۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۲۱


وحیدی: پرواز پهپاد حزب‌الله بر فراز سرزمین‌های اشغالی حق طبیعی آنان است

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: وزیر دفاع با بیان اینکه هرآنچه در اختیار داریم در زمان خود برای دفاع از امت و سرزمین‌های اسلامی مورد استفاده قرار می‌دهیم، گفت: ما پرواز پهپاد حزب الله لبنان بر فراز سرزمین‌های اشغالی را حق طبیعی آنان می‌دانیم.

كد خبر : ۳۹۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۲۳


ادوات شناسایی‌شده توسط پهپاد حزب‌الله

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: یک روزنامه انگلیسی اعلام کرد که پهپاد حزب الله لبنان قبل از سقوط اطلاعات مراکز نظامی و هسته ای رژیم اسراییل را برای حزب الله لبنان مخابره کرده است.

كد خبر : ۳۹۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۲۴


سفر سيد حسن نصرالله به کربلا و نجف در روز عاشورا

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: يک مقام بلند پايه در جريان الصدري عراق از درخواست سيد حسن نصرالله دبيرکل حزب الله از مقامات عراقي مبني بر سفر به شهرهاي مقدس نجف اشرف و کربلاي معلا در روز عاشورا خبر داد.

كد خبر : ۵۳۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۱۵


تهدیدهای امنیتی ما را از برگزاری مراسم عاشورای حسینی باز نمی‌دارد

پایگاه اطلاع رسانی سفیر افلاک:دبیر‌کل حزب الله لبنان تاکید کرد آنچه که برخی رسانه ها درباره احتمال وقوع عملیات های انتحاری یا انفجاری در مراسم راهپیمایی های روز عاشورا در لبنان شایعه پراکنی کرده اند، دروغ است.

كد خبر : ۶۴۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۰۵


چرا از خاک لبنان برای پرواز پهبادها به اسرائیل استفاده می کنید؟!

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:رییس جمهور لبنان طی نامه ای به احمدی نژاد ایرن را به خاطر دادن هواپیاهای بدون سرنشین به حزب الله لبنان سرزنش کرد!

كد خبر : ۶۵۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۰۷


اعتراض‌ها سازندگان "من مادر هستم" را قهرمان كرد

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: اعتراض انصار حزب الله به فيلم سينمايي من مادر هستم علاوه بر تبليغ براي اين فيلم، سازندگان آن را به قهرمانان جامعه تبديل كرد.

كد خبر : ۷۳۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۲۰


سخنان منتشرنشده مادر 2شهید در محضر امام(ره) و پاسخ ایشان+صوت

 پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:در فایل صوتی ذیل مادر شهدای اشک تلخ در دیدار خانواده‌های شهدای کرمانشاه با حضرت امام خمینی(ره) در تاریخ 28/5/59 از مظلومیت جوانان حزب الله در مقابله با گروهک تروریستی منافقین سخن می‌گوید.

كد خبر : ۸۴۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۶


نگرانی آمریکا از ایجاد حزب الله لندن و واشنگتن/ موسوی و کروبی هنرپیشه فتنه بودند

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: امروز آمریکایی‌ها نه نگران حزب‌الله لبنان و عراق بلکه نگران ایجاد حزب الله لندن و واشنگتن هستند.

كد خبر : ۹۴۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


اولین همایش حزب الله سایبر لرستان برگزار شد

پایگاه اطلاع رسانی سفیر افلاک:اولین همایش حزب الله سایبر لرستان با حضور فعالین سایبری استان در داتشگاه فرهنگیان علامه طباطبایی شهرستان خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۹۸۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۳


تشكل بزرگ حزب الله وحاميان ولايت

سفیر افلاک: بزرگترين تشكل مردمي حزب الله وحاميان ولايت با شركت همه جناحها وجريانها وخواص، با اهداف پيگيري مطالبات مقام معظم رهبري ازمسئولين ، بامحوريت اخلاق درقالب فرهنگ بدورازگرايشات سياسي درحال شكل گيري است.

 

كد خبر : ۱۱۰۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


درخواست دانشجویان و طلاب تبریزی از احمدی‌نژاد: مشایی را به شهر ما نیاورید

سفیر افلاک:دانشجویان شورای هماهنگی حزب الله آذربایجان شرقی و جامعه زینب(س) استان در بیانیه های جداگانه ای از رئیس جمهور خواستند تا در سفر خود به این استان اسفندیار رحیم مشایی را به تبریز نیاورد.

كد خبر : ۱۲۷۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


سيد حسن نصرالله وارد تهران شد

سفیر افلاک:حجت الاسلام و المسلمين سيد حسن نصرالله، دبيرکل حزب الله لبنان، وارد تهران شد.

كد خبر : ۱۲۸۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


روایت اسرائیلی ها از قدرت سایبری حزب الله

سفیرافلاک: برای حزب‌الله حضور سایبری بسیار مهم است، رهبران حزب‌الله و هم ایران این را سلاحی مهم در جنگ قلب‌ها و ذهن‌ها می دانند.

كد خبر : ۱۲۸۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


پیش بینی اعجاب انگیز رهبر انقلاب در جنگ 33 روزه

سفیر افلاک: سید حسن نصرالله ۵ سال پس از جنگ ۳۳ روزه، برای نخستین بار پیام شفاهی رهبری را فاش نمود که آیت الله خامنه ای طی آن در اوج حملات مرگبار اسراییل، خطاب به رزمندگان حزب الله فرموده بود: «برادرانم، این جنگ همچون جنگ خندق و جنگ احزاب است.

كد خبر : ۱۳۳۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


این "شیخ" مظهر شیطان است؛ کی محاکمه می شود؟

سفیرافلاک: «این شیخ که خود مظهر شیطان است، حزب الله را حزب شیطان می نامد و می گوید که حزب شیطان درپی ریختن خون اهل تسنن است. شیخ بزرگوار می فرماید که دفاعش از حزب الله و ایران برای تقریب مذاهب بود، ولی نگفت که خودش در درگیری ها چه نقشی دارد و به دور از منش شخصیت های مذهبی پاک، تنها طبق خواسته اربابان سلطه‌گر خود رفتار می کند.»

كد خبر : ۱۵۱۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


عذرخواهی سپاه بخاطر برگزاری جشن تولد رهبرانقلاب

سفیرافلاک: در پایان فرماندهی ناحیه بقیه الله شیراز بخاطر رنجش خاطر مردم حزب الله، از ساحت مقام معظم رهبری و مردم شریف و ولایتمدار عذرخواهی می نماید.

كد خبر : ۱۵۲۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۵


مقاومت به عنوان خاری در چشم صهیونیست ها باقی خواهد ماند/از اقدام اتحادیه اروپا علیه حزب الله غافلگیر نشدیم

سفیر افلاک:دبیر کل حزب الله گفت: مقاومت خاری در چشم صهیونیست ها و هر کسی که خواهان بدی برای لبنان است، باقی خواهد ماند.

كد خبر : ۱۵۶۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۳


ادعاهای مدعیان دروغین تمدن و دموکراسی دروغ و فریبی بیش نیست

سفیرافلاک: 22 تشکل دانشجویی دانشگاه های لرستان با صدور بیانیه ای  حمایت خود را از جبهه مقاومت و حزب الله لبنان اعلام کردند.

كد خبر : ۱۵۶۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۵


نقش آفرینی‎های تازه عربستان در منطقه

سفیرافلاک:دور جدیدی از فتنه گری عربستان در منطقه، با ایفای نقش "بندر بن سلطان" و پیشنهاد مشوق های اقتصادی به اروپا آغاز شده است . اعلام آمادگی ریاض برای ضربه زدن به سوریه و حزب الله از موضوعاتی بود که "بندر بن سلطان" در دیدارهای خود با سران اروپایی به آن پرداخت.

كد خبر : ۱۵۸۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


هر کس در لبنان اسرائیل را دشمن نداند، دشمن ما خواهد بود

سفیرافلاک:دبیر کل حزب الله لبنان ضمن اشاره به عدم سکوت در قبال هر گونه تجاوز و مقابله با تجاوزات رژیم صهیونیستی، تاکید کرد: هرکس در لبنان صهیونیستها را دشمن خود نداند، با این رژیم همچون دشمن رفتار نکند و با سوریه همگامی نداشته باشد، دشمن ما خواهد بود

كد خبر : ۱۶۲۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۴


سیاست های عربستان و ترکیه در قبال مصر

سفیرافلاک: مرسی پس از پیروزی در انتخابات در اولین دیدارهای خود از کشورهای منطقه به دیدار پادشاه عربستان سعودی رفت . این در حالی بود که کشور عربستان درقبال گرفتن سیاسیت های کاملا مغرضانه علیه کشور سوریه، زمینه های زیادی را چه به لحاظ تسلیحاتی و چه به لحاظ نیروی نظامی برای سرنگونی حکومت بشار اسد که از مدافعان و پشتیبانان حزب الله و مقاومت به شمار می رود فراهم ساخته بود.

كد خبر : ۱۶۴۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


ترسی که سید حسن نصرالله در جان شهرک نشینان انداخت

سفیرافلاک:  شهرک "کریات شموله" در شمالی ترین نقطه سرزمین های اشغالی فلسطین و نزدیک ترین شهرک صهیونیستی به لبنان به حساب می آید و این شهرک به دلیل نزدیکی به مرز با لبنان، نزدیک ترین هدف به موشک های مقاومت حزب الله به حساب می آید. 

كد خبر : ۱۶۶۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۷


راز کیف کنار سید حسن نصرالله چه بود؟ + تصویر

حضور سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در جمع عزاداران حسینی در روز عاشورا و سخنرانی او به قدر کافی خبر ساز بود تا اینکه رسانه ها تلاش کردند حاشیه هایی نیز بر آن بیافزایند.

كد خبر : ۱۹۰۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۵


نصر الله: ایران، تنها کشور تهدید کننده صهیونیست‌ها / اسرائیل؛ مادر تروریسم / حمله سعودی به یمن خدمت به اسرائیل است

دبیر کل حزب الله ایران را تنها امید باقی مانده برای آزادی قدس خواند و تاکید کرد که ایران تنها کشوری است که اسرائیل را تهدید می‌کند و برای همین است که (اسرائیل)‌ همه جهان را علیه ایران تحریک می‌کند.

كد خبر : ۴۱۲۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۰


اخبار استان
اخبار پربازدید