جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۵۷۵    عبارت مورد جستجو: گزارش

بدترین اقتصادهای جهان معرفی شدند

صندوق بین المللی پول در تازه ترین گزارش خود کشورهای سودان،کنگو، بلاروس، مقدونیه و ژاپن را به ترتیب بدترین اقتصادهای جهان از نظر رشد، درآمد سرانه،تورم، بیکاری، و بدهی ها معرفی کرد.

كد خبر : ۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۵/۱۹


50 فقره تسهیلات مشاغل خانگی به خانواده زندانیان جرایم غیرعمد پرداخت می شود

 مدیركل آموزش فنی و حرفه ای لرستان گفت: در جشن گلریزانی كه هفته جاری برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد در خرم آبادبرگزارشد مقرر شده است 50 فقره تسهیلات مشاغل خانگی توسط این اداره كل به خانواده این زندانیان پرداخت می شود.

كد خبر : ۱۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۵/۱۹


گزارشی از بارگاه چند پیامبر در لبنان +تصاویر

لبنان به علت جایگاه تاریخی و جغرافیایی خود محل اقامت و تردد بسیاری از انبیای الهی بوده که برخی در همین کشور دفن شده‌اند و بارگاه آنها هنوز هم در این کشور است.

كد خبر : ۲۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۵/۲۲


'مدیریت استرس' برای كنترل بیماری ام اس نقش مثبتی دارد

پایگاه اطلاع رسانی سفیر افلاک: به گزارش انجمن ام اس ایران مدیریت استرس برای كنترل بیماری ام اس نقش مثبتی دارد.

كد خبر : ۳۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۵/۲۵


ادامه حيف و ميل بيت المال توسط سرخابيها

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سفیر افلاک به نقل از روزنامه جوان پرسپوليس ميبازد و استقلال درست نتيجه نميگيرد، پرسپوليس درست در مسير يكي دو فصل گذشته خود گام برميدارد و استقلال هم برخلاف فصلهاي قبل كه شروعي خوب داشت، گام در راه رقيب ديرين خود گذاشته، با اين تفاوت كه آبيها اندكي چاشني شانسشان بيشتر از پرسپوليسيهاست و موفق ميشوند به هر جان كندني شده از شكست مساوي بسازند حتي در تهران و مقابل چشمان حيرتزده هوادارانشان! 

كد خبر : ۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۵/۳۱


لحن گزارشگر بازی استقلال نگرش جامعه فوتبال کشور به گهر دورود را فاش كرد

پایگاه اطلاع رسانی سفیر افلاک: دربی پایتخت نزدیک است و در هفته ششم استقلال و پرسپولیس به دیدار هم می روند، بازهم این رسانه های ملی! و این گزارشگرهای ملی! تمام مردم ایران را به قرمز و آبی تقسیم می کنند و ما را مجبور می کنند گهر و ملوان و تراکتورسازی و سپاهان و بازی های زیبای و ستودنی شان را بگذاریم و به تماشای بازیکنانی بنشینیم که هرکدام به انداز یک استادیوم استاندارد (که دورود و انزلی ندارند!) در یک فصل پول می گیرند اما در طول هر بازی جز چند بار پای شان به توپ نمی خورد!

كد خبر : ۵۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۵/۳۱


معاون کلینتون پس از مسکو به پکن و لندن رفت/ شرمن: در گفت وگو با ایران پیشرفت داشتیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سفیر افلاک به نقل از ایران هسته ای- نماینده امریکا در مذاکرات هسته ای با ایران پس از مسکو به پکن رفت و هم اکنون در لندن به سر می برد.

كد خبر : ۵۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۰۱


ایستگاه بعدی بیداری اسلامی در منطقه +تصاوير

پایگاه اطلاع رسانی سفیر افلاک: پس از آغاز خيزش مردمي و بيداري اسلامي در کشورهاي تونس، مصر، ليبي، يمن، بحرين و عربستان سعودی، اکنون نوبت به کشور پادشاهي کويت رسيده تا مقصد وزش نسيم بيداري اسلامي شود. براي اطلاع از آخرين تحولات سياسي و اجتماعي در اين کشور، با گزارش تحليلي مشرق همراه شويد.

كد خبر : ۶۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۰۴


نشست «نم»کودتای دیپلماتیک تهران علیه طرح غرب برای انزوای ایران

پایگاه اطلاع رسانی سفیر افلاک: خبرگزاری آمریکایی رویترز در گزارشی با مهم خواندن میزبانی نشست عدم تعهد گفت: میزبانی و ریاست ایران بر جنبش عدم تعهد فرصتی با ارزش برای نفوذ بر کشورهای درحال توسعه و مقابله با تلاش‌های آمریکا در منزوی کردن این کشور است.

كد خبر : ۷۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۰۴


بهبود 7 پله‌ای جایگاه ایران در رتبه بندی شاخص رقابت پذیری اقتصادی

پایگاه اطلاع رسانی سفیر افلاک:  بنا بر گزارش مجمع جهانی اقتصاد، ایران در شاخص رقابت پذیری اقتصادی طی سال های 2012- 2011 میلادی با 7 رتبه صعود، در جایگاه 62 رتبه بندی جهانی قرار گرفته است.

كد خبر : ۸۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۰۵


بهبود 7 پله‌ای جایگاه ایران در رتبه بندی شاخص رقابت پذیری اقتصادی

پایگاه اطلاع رسانی سفیر افلاک:  بنا بر گزارش مجمع جهانی اقتصاد، ایران در شاخص رقابت پذیری اقتصادی طی سال های 2012- 2011 میلادی با 7 رتبه صعود، در جایگاه 62 رتبه بندی جهانی قرار گرفته است.

كد خبر : ۸۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۰۵


در صورت ایجاد تغییر،اسد آماده مذاکره است/ درباره آزادی ایرانیان ربوده شده گفت‌وگو كرديم

پایگاه اطلاع رسانی سفیر افلاک: رييس كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس درباره تلاشهای صورت گرفته برای آزادسازی هموطنان ربوده شده بدست افراد مسلح در سوریه گفت: گزارش‌های دریافتی حاکی از سلامتی آنان است و یکی از مسائل مورد گفتگو با رئیس جمهور سوریه آزادی ایرانیان ربوده شده بود.

كد خبر : ۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۰۶


ایران 16مرکز و 9مکان هسته‌ای معرفی کرد/اختلاف‌ها باقی است

پایگاه اطلاع رسانی سفیر افلاک: مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گزارش فصلی جدید خود را درباره برنامه هسته‌ای ایران منتشر کرد.

كد خبر : ۱۰۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۰۹


فعالیت‌های ایران در تأسیسات غنی‌سازی طبق موارد اعلام شده به آژانس بوده‌است

پایگاه اطلاع رسانی سفیر افلاک: گزارش آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تصریح می‌کند نتایج فعالیت‌های راستی‌آزمایی آژانس نشان می‌دهد فعالیت‌های غنی‌سازی ایران در تأسیسات غنی‌سازی سوخت، مطابق با موارد اعلام‌شده به آژانس بوده‌ است.

كد خبر : ۱۰۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۰۹


توضیحات ایران درباره ذرات با غنای بالای 20درصد با بررسی‌های آژانس همخوان است

پایگاه اطلاع رسانی سفیر افلاک: آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در جدیدترین گزارش فصلی خود با موضوع برنامه هسته‌ای ایران، توضیحات ایران در مورد ذرات با غنای بالای 20 درصد را همخوان با بررسی‌های آژانس دانسته است.

كد خبر : ۱۰۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۰۹


سایت‌های تولید سوخت هسته‌ای ایران تحت نظارت آژانس قرار دارند

پایگاه اطلاع رسانی سفیر افلاک: بر اساس گزارش فصلی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره برنامه هسته‌ای ایران، تمامی سایت‌های تولید سوخت هسته‌ای ایران تحت نظارت آژانس قرار داشته و ایران اطلاعات تولید سوخت را نیز به آژانس ارائه کرده است.

كد خبر : ۱۰۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۰۹


«ارائه اطلاعات لازم در زمان مقرر» همواره پاسخ ایران به درخواست‌های آژانس بوده است

پایگاه اطلاع رسانی سفیر افلاک: مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارش جدید خود تأکید کرد: پاسخ ایران به درخواست‌های آژانس برای تأیید یا ارائه اطلاعات بیشتر درباره نیات هسته‌ای این کشور، همواره این بوده که در «زمان مقرر» اطلاعات لازم در اختیار آژانس قرار خواهد گرفت.

كد خبر : ۱۰۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۰۹


متن کامل گزارش فصلی آمانو درباره برنامه هسته‌ای ایران

پایگاه اطلاع رسانی سفیر افلاک: مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گزارش فصلی جدید خود را درباره برنامه هسته‌ای ایران منتشر کرد.

كد خبر : ۱۰۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۱۰


تداوم عملکرد مثبت اقتصاد ایران در شدیدترین ‌تحریم‌ها/ کاهش قابل توجه فقر در ایران

پایگاه اطلاع رسانی سفیر افلاک: بانک جهانی در گزارش جدیدی به تداوم عملکرد مثبت اقتصاد ایران در شدیدترین ‌تحریم‌ها و کاهش قابل توجه فقر در ایران اشاره و تصریح کرد: شاخص های بخش سلامت در ایران بالاتر از استانداردهای منطقه ای است.

كد خبر : ۱۰۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۱۱


گزارش تكان‌دهنده روزنامه السفیر لبنان از شكنجه كودكان در زندانهای بحرین

پایگاه اطلاع رسانی سفیر افلاک:روزنامه لبنانی 'السفیر' فاش كرد: كودكان زندانی بحرینی پشت دیوارهای بتونی با اهانت، شكنجه و تعرض جنسی روبرو بوده و علاوه بر آن تعداد زیادی از‌آنان با تیر مستقیم و گاز اشك آور كشته شده اند.

كد خبر : ۱۲۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۱۳


سهم ۳۴٫۶ درصدی بازار جهانی، سامسونگ را در صدر نشاند

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:جدیدترین گزارشات مرکز تحقیقاتی StrategyAnalytics، نشان می دهد سامسونگ الکترونیک، برترین سازنده تلفن هوشمند در جهان توانسته است در سه ماهه دوم سال جاری ۵۰٫۵ میلیون تلفن هوشمند را به فروش رساند و گوی رقابت را از دستان اپل برباید.

كد خبر : ۱۳۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۱۴


تایمز اسرائیل: موشك شهاب _3 ایران مثل سايه بالاي سر ماست

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:یک روزنامه صهیونیستی در گزارشی مجددا بر ترس مفرط سردمداران اسرائیلی از موشک‌های رعب آور ایرانی صحه گذاشت.

كد خبر : ۱۴۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۱۶


اجلاس تهران در امنیت و با كیفیت بالا برگزارشد

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: مدیر آموزش و پرورش شهرستان بروجرد گفت: اجلاس تهران در كمال امنیت و با كیفیت بالا برگزار شد و نشان ازاقتدار نظام جمهوری اسلامی داشت.

كد خبر : ۱۴۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۱۶


سهم ۳۴٫۶ درصدی بازار جهانی، سامسونگ را در صدر نشاند

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:جدیدترین گزارشات مرکز تحقیقاتی StrategyAnalytics، نشان می دهد سامسونگ الکترونیک، برترین سازنده تلفن هوشمند در جهان توانسته است در سه ماهه دوم سال جاری ۵۰٫۵ میلیون تلفن هوشمند را به فروش رساند و گوی رقابت را از دستان اپل برباید.

كد خبر : ۱۵۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۱۸


خلق هیولاهای «انسان‌حیوان» پشت درهای بسته

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: یک پایگاه خبری آمریکایی گزارش داد که دانشمندان جهان پشت درهای بسته در حال خلق عجیب و غریب‌ترین هیولاهایی که می‌توان تصور کرد، هستند.

كد خبر : ۱۵۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۱۸


ارزیابی استراتژیک درباره علت تغییر لحن ناگهانی نتانیاهو و باراک درباره برنامه هسته ای ایران

به گزارش سفیر افلاک به نقل از ایران هسته ای، رسانه های صهیونیستی و امریکایی از تعدیل یکباره لحن بنیامین نتانیاهو و ایهود باراک درباره برنامه هسته ای ایران خبر می دهند.

كد خبر : ۱۶۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۱۸


واشنگتن پست: اوضاع در سوریه به نفع آمریکا و عربستان پیش نمی‌رود

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: روزنامه واشنگتن پست در گزارشی با اشاره به اهداف عربستان سعودی در سوریه و مقایسه وضعیت سوریه با افغانستان دهه 80 به دولتمردان آمریکایی هشدار می‌دهد، منافعی که عربستان در سوریه درپی تحقق آن است، به سود واشنگتن نیست.

كد خبر : ۱۶۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۱۹


کاهش چشمگیر درآمد اینتل

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:شرکت اینتل در تازه‌ترین گزارش خود از کاهش درآمدها در سه ماهه سوم سال جاری میلادی خبر داد. 

كد خبر : ۱۶۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۲۰


جنگ روانی با چاشنی تهدید و بلوف

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: این روزها بحث درباره یک موضوع قدیمی باز هم آنقدر داغ شده که همه رسانه های دنیا هر هفته انتشار چندین خبر وگزارش درباره آن را در دستور کار خود قرار می دهند. به ویژه که در چند هفته اخیر مقامات اسرائیلی با صحبتهای تند و آتشین خود این بحث قدیمی یعنی حمله به ایران را بیش از گذشته به تیتر اول رسانه ها تبدیل کرده‌اند.

كد خبر : ۱۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۲۰


3 کشته و 30 زخمی در تیراندازی تفنگداران آمریکایی به معترضان در صنعا

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:آمار کشته شدگان در درگیری‌های امروز مقابل سفارت آمریکا درحالی به سه نفر افزایش یافت که گزارش‌ها از دخالت نیروهای تفنگدار آمریکایی در این درگیری‌ها حکایت دارد.

كد خبر : ۱۷۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۲۳


تعداد مشتركان موبايل در ايران اعلام شد

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:مجمع جهاني اقتصاد در تازه‌ترين گزارش خود ايران را از نظر درصد مشتركان تلفن همراه در بين 144 كشور دنيا در رتبه 112 قرار داد.

كد خبر : ۱۸۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۲۶


پشت پردۀ تلاشهاي عربستان براي جلوگيري از افزايش شمار زائران براي مناسک حج چيست؟

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: مطبوعات محلي عربستان سعودي گزارش دادند اين کشور به حدود 40 کشور اعلام کرده است نمي‌تواند به تقاضاي آنان براي افزايش شمار زائران اين کشورها براي مناسک حج پاسخ مثبت دهد اما براستي پشت پردۀ اين امر چيست؟

كد خبر : ۲۲۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۳۰


گزارشی درباره هدایای احمدی نژاد به روسای کشورها

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:آقای احمدی‌نژاد در برخی از دیدارهای خود با روسای کشورهای دیگر، در کنار هدایای سنتی، اقدام به هدیه دادن یکی از دست‌آوردهای علمی کشور نموده‌اند که نشان دهنده جریانی نو و رویکردی متفاوت می‌باشد.

كد خبر : ۲۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۰۱


برگزاری کارگاه آموزشی وبلاگ نویسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سفیر افلاک: بمناسبت هفته دفاع مقدس در نمایشگاه عاشقان ولایت خرم آباد کارگاه آموزشی وبلاگ نویسی با همکاری قرارگاه فضای مجازی و سازمان بسیج هنر مندان در حال برگزاری است

كد خبر : ۲۴۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۰۲


غرفه گیم نت با استقبال خوبی روبرو شده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سفیر افلاک: غرفه گیم نت توسط سازمان بسیج هنر مندان و با همکاری قرارگاه فضای مجازی، در نمایشگاه عاشقان ولایت خرم آباد در حال بر گزاری است.

كد خبر : ۲۴۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۰۲


نمایش اختراعات دانش آموزی در غرفه محمد رسول الله

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سفیر افلاک:همزمان با هفته دفاع مقدس در نمایشگاه عاشقان ولایت ،غرفه محمد رسول الله سازمان بسیج دانش آموزی ناحیه 1خرم آباد اختراعات دانش آموزای را به نماش گذاشته است.

كد خبر : ۲۴۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۰۲


سرعت متوسط اینترنت در جهان به 2.6 مگا بیت بر ثانیه رسید

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:طبق گزارش Akamai از آخرین وضعیت اینترنت می‌توان دریافت که نفوذ خدمات اینترنتی و متوسط سرعت دسترسی افزایش یافته است و این در حالی است که اتصالات IPv6 همچنان در حال گسترش است.

كد خبر : ۲۴۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۰۳


نیاز جامعه حرکت به سمت پیشگیری از وقوع جرم است

پایگاه اطلاع رسانی سفیر افلاک: همایش یک روزه  " نقش عفاف وحجاب درپیشگیری از وقوع جرم وآسیبهای اجتماعی " باحضور رئیس کل دادگستری استان ، رئیس حفاظت واطلاعات دادگستری لرستان ، معاون اجتماعی وپیشگیری از وقوع جرم دادگستری لرستان ، مدیر کل امور بانوان استانداری لرستان ، کارشناسان وسازمانهای مردم نهاد متولی امر وجمع کثیری از دانشجویان، توسط معاونت اجتماعی وپیشگیری از وقوع جرم دادگستری لرستان وبا همکاری موسسه باب الحوائج خرم آباد برگزارشد.

كد خبر : ۲۵۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۰۴


منافقین برای عملیات‌ تروریستی برنامه‌ریزی می‌کنند

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: در گزارش محرمانه وزارت دادگستری ایالات متحده آمریکا، فعالیت‌های تروریستی منافقین از سال 2001 تا سال 2004 میلادی جمع‌آوری شده است.

كد خبر : ۲۹۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۰۹


دستور ستاد تدابير ويژه اقتصادي درباره صادرات طلا و نقره / جزئیاتی از گزارش ناامیدکننده موسوی‌لاری به خاتمی

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: خاتمی: با براندازان ارتباطی نداریم‌، سقف خروج خاويار همراه مسافران ۱۵۰ گرم شد، کاریکاتوریست شرق امروز در دادسرا، به روزرساني كاملا هماهنگ فهرست دوستان تروريست آمريكا! و ...از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های دوشنبه است.

كد خبر : ۲۹۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۱۰


گروهک منافقین چگونه از فهرست تروریست‌ها خارج شد؟ + سند

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: آمریکا رسما منافقين را از فهرست گروه‌های تروریستی این کشور خارج کرده و علت این تصمیم "عدم ارتکاب به اعمال تروریستی" در ۱۰ سال گذشته اعلام كرده اين در حالي است كه بر اساس گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی آمريكا (RAND) فعالیت‌های تروريستي منافقين تا سال 2009 مورد تاييد قرار گرفته است.

كد خبر : ۳۰۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۱۰


هشدار شديداللحن صالحي به دولت سوريه

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:خبرگزاری فرانسه از نیویورک گزارش داد: ایران به هم پیمان خود سوریه، به صورت ضمنی درباره هر گونه استفاده احتمالی از سلاح شیمیایی هشدار داد.

كد خبر : ۳۱۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۱۲


رژيم صهيونيستي باید منتظر موج سوم انتفاضه فلسطينيان باشد

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: گزارشهای منتشر شده در فلسطین اشغالی و شماری از کشورهای منطقه از احتمال وقوع موج جدید قیام ملت فلسطین بر ضد رژیم صهیونیستی حکایت دارد.

كد خبر : ۳۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۱۳


از بارداری پیش از ازدواج تا ازدواج پس از تولد فرزند + آمار

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: از تشکیل خانواده هایی با یک والد چقدر شنیده اید؟ چرا خانواده های غربی به سمت تک والدی شدن پیش می روند؟ آسیب های خانواده های تک والدی چیست؟ ایران چقدر در معرض خطر فروپاشی خانواده قرار دارد؟ برای پاسخ به این پرسش ها با گزارش ویژه مشرق همراه شوید...

كد خبر : ۳۳۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۱۵


قاسم سلیمانی مردی با ریش های جوگندمی/ بوش: با هر کس دیدار کنید جز سلیمانی!

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:یک روزنامه آمریکایی در گزارشی مفصل به بررسی شخصیت قاسم سليمانی فرمانده سپاه قدس و نقش او در فضای فعلی منطقه تهیه کرده و نوشته که نفوذ وی هنوز هم برای دولت آمريکا مشکل آفرين است.

كد خبر : ۳۳۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۱۵


مسابقات انتخابی تیم ملی سبك پاهویوت كشور در خرم آباد برگزار شد

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:سومین مرحله از مسابقات درون اردویی انتخابی تیم ملی سبك پاهویوت ورزش های رزمی در خرم آباد برگزارشد.

كد خبر : ۳۴۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۱۶


فرقه منافقین امنیت شهروندان آمریکایی و اروپایی را تهدید می‌کند

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: وزارت خارجه آمریکا یادآور شد: گزارش نیروهای امنیتی در مورد سازمان مجاهدین نسبت به خطرات تروریستی این فرقه که در نزدیکی‌مان قرار دارند و صلح و آرامش همه، خصوصاً شهروندان اروپایی را تهدید می‌کنند، هشدار می‌دهد.

كد خبر : ۳۵۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۱۷


این خانم آمریکایی‏‌، مسوول ایجاد بحران در ایران

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:وزارت اطلاعات در گزارشی به بررسی رویکرد‌ها و برنامه کاری مسئول ایران در شورای اطلاعات آمریکا و خدمات وی از جمله توصیه‌های وی درباره فعال شدن زیر ساخت‏های جریان فتنه در جهت گسترش نارضایتی اقتصادی پرداخته است.

كد خبر : ۳۵۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۱۸


گزارش صندوق بين‌المللي پول از رشد اقتصادي و کاهش نرخ تورمِ ايران در سال 2013

 پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: صندوق بين المللي پول در گزارشي اعلام کرد: ايران سال آينده هم تورم را مهار مي کند هم به رشد اقتصادي مي رسد.

كد خبر : ۳۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۱۸


چرا فرهاد مجیدی نباید خداحافظی می کرد؟

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: این سوالی است که باید پرسیده شود و البته پرسیده نمی شود.گزارشی که پیش روی شماست همه اتفاقات یک سال اخیر در 12 ماه را با محوریت مجیدی نشان می دهد. مرور این اتفاقات نشان می دهد او کار درستی کرده یا نه.

كد خبر : ۳۶۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۱۹


تأکید احمدی‌نژاد بر کلمات خاص هر روز بیشتر می‌شود

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: تأکیدات رئیس جمهور بر واژه‌های خاص به حدی رسیده که احمدی نژاد تنها در یک سخنرانی، یعنی در صحبت‌های اخیر خود در جمع اعضای مجلس دانش‌آموزی که روز سه‌شنبه برگزار شد، بر اساس آنچه که خبرگزاری‌ها گزارش داده‌اند، به تعداد "44" مرتبه از کلمه "انسان" استفاده کرده است.

كد خبر : ۳۶۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۱۹


روزنامه دولت:۵۷درصد مردم ایران به نامزد مورد حمایت احمدی نژاد رای می دهند

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: روزنامه ایران به عنوان ارگان رسمی دولت در شماره امروز خود در گزارشی عجیب رای ۵۷ درصدی مردم در انتخابات پیش روی به نامزد مورد حمایت احمدی نژاد خبر داده است!

كد خبر : ۳۶۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۱۹


تلاش فرقه رجوی برای راه انداختن جنگ علیه ایران

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: در گزارش وزارت دادگستری آمریکا و FBI آمده است، مجاهدین خلق به عملیات خود در راستای ارائه اطلاعات نادرست در اروپا و آمریکا علیه ایران ادامه می‌دهد.

كد خبر : ۳۶۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۱۹


جزئیات فرود اجباری هواپيمای مسافربری سوريه در آنکارا

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: شبکه خبری سی ان ان در گزارشی به جزئیات فرود اجباری یک فروند هواپیمای مسافربری سوریه در فرودگاه اسن بوغای آنکارا که مشکوک به حمل سلاح بوده است را اعلام کرد.

كد خبر : ۳۷۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۲۰


ايران هسته اي اقتصاد آمريكا را تهديد مي كند

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: مركز سياست گذاري فراحزبي واشنگتن در گزارش اخير خود به بررسي تاثيرات پيشرفت برنامه هسته اي ايران بر اقتصاد امريكا پرداخته است.

كد خبر : ۳۷۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۲۰


گزارش احمد شهید حاوی مطالب تکراری و مغرضانه بوده و کاملا سیاسی است

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در واکنش به انتشار گزارش سوم احمد شهید، گزارشگر ویژه سازمان ملل در مورد وضعیت حقوق بشر در کشورمان بیانیه‌ای منتشر کرد.

كد خبر : ۳۸۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۲۱


تحریم​های جدید اتحادیه اروپا علیه ایران

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: یک خبرگزاری ترک در گزارشی اعلام کرد: اتحادیه اروپا در نظر دارد دوشنبه هفته جاری تحریم​های جدیدی را علیه سوریه و ایران تصویب کند.

كد خبر : ۳۸۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۲۲


فيس‌بوك در صدر جرایم رایانه‌ای

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:رئیس پلیس فتا تهران بزرگ با بیان اینکه 55 درصد پرونده های تشکیل شده در تهران مربوط به برداشتهای غیرمجاز و سرقت‌های اینترنتی است گفت: 30 درصد جرایم گزارش شده در این حوزه به مسائل اخلاقی و شبکه‌های اجتماعی مربوط می‌شود.

كد خبر : ۳۸۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۲۳


گزارشگر سازمان ملل بر اساس اطلاعات منابع جعلي رژيم صهيونيستي گزارش مي‌نويسد

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:عضو مجلس خبرگان رهبري گفت: احمد شهيد گزارش خود را براساس اطلاعات منابع جعلي رژيم صهيونيستي مي‌نويسد.

كد خبر : ۳۹۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۲۳


فروپاشي و سرنگوني رژيم صهيونيستي تا سال 2025

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: يک سازمان اطلاعاتي آمريکا در گزارشي سرنگوني و فروپاشي کامل اسرائيل را در سال 2025 پيش بيني کرده است.

كد خبر : ۳۹۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۲۳


دستورالعمل FBI در خصوص چگونگي بازجويي از منافقين

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: در ادامه افشاي گزارش وزارت دادگستري آمريکا، دستورالعمل FBI در خصوص چگونگي بازجويي از گروهک تروريستي منافقين منتشر شد.

كد خبر : ۳۹۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۲۳


مخالفت ۴ عضو اتحادیه اروپا با وضع تحریم‌های جدید علیه ایران

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: در حالی که اتحادیه اروپا قرار است فردا تحریم های جدیدی علیه ایران وضع کند گزارش ها از مخالفت شدید سوئد، یونان، مالت و قبرس با این تحریم ها حکایت دارد.

كد خبر : ۳۹۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۲۳


یک سوم جهان به اینترنت دسترسی دارند

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:سازمان ملل متحد در تازه ترین گزارش خود اعلام کرد بیش از یک سوم جمعیت جهان به اینترنت دسترسی دارند و استفاده از تلفن همراه با افزایش 600 میلیونی در سال 2011، اکنون به حدود شش میلیارد رسیده است.

كد خبر : ۳۹۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۲۴


گزارش تصویری از حضور احمدی نژاد در محل تمرین تیم ملی فوتبال

پایگاه اطلاع رسانی سفیر افلاک:حضور محمود احمدی‌نژاد در تمرین تیم ملی حواشی جالبی داشت که از آن جمله می‌توان به کری‌خوانی رئیس جمهور با اعضای کادرفنی تیم ملی اشاره کرد.

كد خبر : ۴۰۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۲۴


کشاورزی، گردشگری و رسیدگی به کارخانه‌ها و صنایع در اولویت باشد

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:اعضای هیأت وزیران پس از تشکیل جلسه‌ای ویژه در بجنورد، ظهر امروز به حضور حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رسیدند و گزارشی از مصوبات خود برای حل مشکلات مردم استان و شتاب‌بخشی به روند پیشرفت خراسان شمالی ارائه کردند.

كد خبر : ۴۲۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۲۶


احتمال آتش‌بس در سوریه هم‌زمان با عید قربان

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: فرستاده سازمان ملل به سوریه بعد از دیدار با مقامات لبنانی ضمن ارائه گزارشی کوتاه از این دیدارها تاکید کرد احتمالا آتش‌بس بین دولت و گروه‌های مخالف سوریه همزمان با عید قربان اجرا می‌شود.

كد خبر : ۴۲۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۲۷


گفتمان های دینی باید باهدف معرفی ائمه و شهدا برگزار شود

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: رییس تبلیغات اسلامی بروجرد گفت: گفتمان های دینی باید با هدف ترویج مسایل دینی و مذهبی و معرفی ائمه و شهدا دراین شهرستان برگزارشود.

كد خبر : ۴۲۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۲۷


قیمت سکه و طلا باز هم ارزان شد

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:گزارش‌های میدانی از تداوم کاهش قیمت انواع سکه و طلا در بازار تهران در روز جاری حکایت دارد.

كد خبر : ۴۴۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۳۰


گزارش وزارت اطلاعات از روابط جدید مصر با رژیم صهیونیستی

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: سایت وزارت اطلاعات در گزارشی به روابط جدید مصر با رژیم صهیونیستی و تاثیر پذیری آن از اتفاقات شبه جزیره سینا پرداخته است.

كد خبر : ۴۴۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۳۰


چرا نیویورک‌تایمز پروژه "مذاکره مستقیم"را کلید زد؟

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:گزارش روزنامه نیویورک تایمز درباره توافق ایران و امریکا برای مذاکره دو جانبه درباره موضوع هسته ای هم در واشینگتن و هم در تهران تکذیب شده است.

كد خبر : ۴۴۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۳۰


تل‌آويو چگونه به بمب هسته‌ای دست يافت؟ +تصاوير

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:رفتار رژیم صهیونیستی با متحد شماره یک خود یعنی آمریکا چگونه بوده است؟ از عملیات سرقت هسته ای نومک و قربانیان آن چه می دانید؟ برای بازخوانی پرونده سرقت هسته ای اسرائیل از آمریکا با گزارش ویژه مشرق همراه شوید.

كد خبر : ۴۴۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۷/۳۰


آقای دبیرکل! با رقص سیاسی خود هویت سازمان ملل را به سخره نگیرید

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: رئیس مجلس شورای اسلامی خطاب به بان‌کی‌مون دبیرکل سازمان ملل، گفت: آقای دبیرکل! شما شاید به خاطر نفوذ آمریکا گزارش‌هایی را چند صباحی در فضای بین‌الملل پراکنده کنید اما بدانید اساس سازمان ملل را زیر سؤال می‌برید.

كد خبر : ۴۶۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۰۳


شدت و پیچیدگی حملات سایبری ایران رو به افزایش است

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: رویترز گزارش داده است که دو سال پس از حمله ویروس استاکس‌نت به برنامه هسته‌ای ایران، رویکرد ایران به جنگ سایبری مخفی علیه دشمنانش افزایش چشمگیری داشته است.

كد خبر : ۴۷۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۰۴


وام 36 ماهه بدون بهره براي خريد كمري در آمریکا

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:انتظار می‌رود تویوتا در پایان ماه اکتبر سودی 20 درصدی را از فروش دو خودروی پرطرفدار کمری و پیروس گزارش ‌کند. 

كد خبر : ۴۸۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۰۷


ایران با راهکار «اقتصاد مقاومتی» به مقابله با تحریم‌ها برخاسته است

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:روزنامه آمریکایی واشنگتن‌پست طی گزارشی از تلاش ایران برای مقابله با تحریم ها به وسیله راهکار «اقتصاد مقاومتی» نوشت موفقیت در این زمینه مستلزم آن است که ایرانی ها به محصولات ساخت داخل اعتماد کنند.

كد خبر : ۴۹۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۰۷


عملکرد رایتل وزیر ICT را به مجلس کشاند

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:رییس کمیته ارتباطات و فناوری اطلاعات مجلس شورای اسلامی با اشاره به تاخیر اپراتور سوم در پوشش شبکه تلفن همراه خود، گفت: مجلس از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در خواست کرده تا گزارشی در خصوص عملکرد این اپراتور ارایه کند.

كد خبر : ۴۹۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۰۸


مشایی و خاتمی به دوردوم راه می‌یابند!

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:شبكه ايران (سايت روزنامه ارگان دولت) چکیده گزارش یک پژوهش پیمایشی درباره یازدهمین دوره انتخابات آينده ریاست‌جمهوری که هفته آخر مهرماه ۱۳۹۱ در مناطق ۲۲ گانه تهران انجام شده را منتشر كرد كه طبق آن اسفنديار رحيم مشايي در صدر و محمد خاتمي در رده دوم قرار گرفته‌اند! به گونه اي كه اين دو نفر روانه دور دوم انتخابات خواهند شد.

كد خبر : ۵۰۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۰۹


ایران ، عراق و یونان ، پر ریسک ترین کشورهای دنیا برای سرمایه گذاری

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:مرکز مشاوره تجارت خارجی در گزارشی جدید اعلام کرد که ایران ریسک پذیر ترین کشور دنیا برای سرمایه گذاری در سال 2012 است. 

كد خبر : ۵۰۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۰۹


وقتی که ماه دو نیم شد

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: یک محقق اردنی با ارسال گزارشی به ناسا آنان را نسبت به این موضوع مطلع ساخت که مسلمانان، این پدیده را متعلق به ۱۴۰۰ سال پیش می دانند و مرتبط به معجزه ای از پیامبر اسلام (ص) به نام ” شق القمر” است.

كد خبر : ۵۰۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۱۰


گزارش تصویری / ورزشگاه تختی خرم آباد

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: ورزشگاه تختی خرم آباد با همت شهرداری و مسئولان خرم آباد برای برگزاری دیدارهای تیم گهر درود آماده شده است.

كد خبر : ۵۲۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۱۴


زمین خوردن مبارک در حمام زندان

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:برخی منابع در اداره زندان‌های مصر گزارش دادند «حسنی مبارک» رئیس جمهور مخلوع این کشور که دوران محکومیت حبس ابد خود را در زندان طره سپری می‌کند، امروز در حمام زندان زمین خورده و زخمی شده است.

كد خبر : ۵۳۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۱۶


برنامه 90 تصمیم فدراسیون را تغییر داد !

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:عادل فردوسی پور قصد داشت در برنامه این هفته 90 به بحث برگزار نشدن جام حذفی بپردازد و در همین رابطه مصاحبه‌های مختلفی با کارشناسان، مربیان و مدیران عامل باشگاه‌ها انجام شد تا گزارش مفصلی در این خصوص روی آنتن برود.

كد خبر : ۵۳۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۱۶


رشد غافلگیرکننده گردشگری ایران به روایت یک روزنامه آمریکایی

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: روزنامه آمریکایی واشنگتن پست در گزارشی از بهبود صنعت گردشگری در ایران و افزایش جذب توریست در این کشور خبر داد و نوشت: مهمان‌نوازی ایرانی‌ها برای غربی‌ها جذابیت دارد.

كد خبر : ۵۴۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۱۷


نشست هم انديشي اساتيد دانشگاههاي استان لرستان برگزارشد

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: نشست هم انديشي اساتيد دانشگاههاي استان لرستان باحضورقديري ابيانه سفير سابق کشورمان در استراليا و مکزيک دردانشگاه فرهنگيان خرم آبادبرگزارشد.

كد خبر : ۵۴۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۱۷


گزارشCNN از قدرت تلافی جویانه ارتش سایبری ایران

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: شبکه سی ان ان قدرت سایبری ایران را رو به رشد توصیف کرد. این شبکه آمریکایی می گوید قدرت سایبری ایران توان اقدامات تلافی جویانه ویرانگر را دارد.

كد خبر : ۵۵۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۱۸


افشاي جزئيات طرح ترور بشار اسد/ گاز رايگان و بنزين ارزان پاداش قطر به رژيم صهيونيستي

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: روزنامه الديار لبنان در گزارشي از سفر "حمد بن جاسم" نخست وزير قطر به همراه مدير امنيت اين کشور به اراضي اشغالي به منظور ديدار با مقامات اين رژيم براي جلب همکاري اين رژيم براي ترور رئيس جمهور سوريه در ازاي گاز رايگان و بنزين ارزان قيمت پرده برداشت.

كد خبر : ۵۵۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۱۸


استاکس‌نت این بار به آمریکا حمله کرد

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:یک روزنامه آمریکایی گزارش داد یک شرکت بزرگ انرژی آمریکا به ویروس استاکس‌نت آلوده شده است. 

كد خبر : ۵۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۲۰


استعفای پترائوس به دلیل رابطه نامشروع شوکی به نهاد امنیت ملی آمریکا بود

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز در گزارشی با اشاره به استعفای «دیوید پترائوس»، رئیس سازمان جاسوسی آمریکا به دلیل رابطه نامشروع با یک زن، نوشت: «این اتفاق شوکی به نهاد امنیت ملی در آمریکا بود.»

كد خبر : ۵۶۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۲۰


گزارش نیم‌ساعته رادیو امریکا درباره ماجرای دروغین فوت ۲ دانش‌آموز

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: وزیر آموزش و پرورش با اشاره به انتشار شایعه ای مبنی بر فوت دو دانش‌آموز در اردوی راهیان نور گفت: روی این موضوع دروغین، رادیو امریکا دیشب نیم ساعت گزارش داد.

كد خبر : ۵۶۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۲۰


جزئیاتی دیگر از همدستی آمریکا و دیکتاتور سابق لیبی رو شد

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:بر اساس گزارشی که در ۱۵۴ صفحه منتشر شده، مخالفان دولت قذافی تحت نظارت آمریکا به دولت لیبی تحویل داده می شدند.

كد خبر : ۵۶۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۲۰


جدیدترین گزارش کم‌فروشی در آبمیوه، روغن و فرآورده‌های لبنی

 پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:مدیرکل استاندارد تهران از کم‌فروشی ۳۰ درصدی آبمیوه، ۱۰ درصد روغن و ۸.۸ درصد فرآورده‌های لبنی عرضه شده در استان تهران خبر داد.

كد خبر : ۵۷۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۲۱


تمامی حجاج استان لرستان در سلامت كامل بسر می برند

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:مدیر حج و زیارت لرستان گفت: تمامی حجاج اعزامی از لرستان به سفر معنوی حج در سلامت كامل بسر می برند و تا كنون هیچ گزارشی در خصوص ابتلا به بیماری و یا هراتفاق دیگری در این خصوص دریافت نشده است.

كد خبر : ۵۸۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۲۳


ایران بار دیگر بر تعهد خود برای مذاکره با آژانس تاکید کرده است

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارش جدید خود درباره برنامه هسته‌ای ایران اعلام کرد که تهران بار دیگر بر تعهد خود برای مذاکره با آژانس برای حل موضوعات باقی مانده تاکید کرده است.

كد خبر : ۶۰۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۲۶


ایران ۶۴۴ سانتریفیوژ دیگر در تاسیسات فردو نصب کرده است

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی هسته‌ای گزارش جدید خود در مورد برنامه هسته‌ای ایران را منتشر کرد.

كد خبر : ۶۰۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۲۶


فعالیت‌های مربوط به ساخت راکتور تحقیقاتی آب‌سنگین اراک ادامه دارد

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارش خود درباره برنامه هسته‌ای ایران تاکید کرد ایران در حال ادامه فعالیت‌های مربوط به پروژه‌های آب سنگین از جمله ساخت و ساز ادامه دار رآکتور تحقیقاتی آب سنگین اراک است.

كد خبر : ۶۰۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۲۶


تصاویر ماهواره‌ای فعالیتی را در ساختمان مخزن مهار نشان نمی‌دهند

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارش خود درباره برنامه هسته‌ای ایران تأکید کرد: تصاویر ماهواره‌ای موجود در مدت زمان فوریه 2005 تا ژانویه 2012 هیچ فعالیتی را در داخل یا نزدیکی ساختمان مخزن مهار نشان نمی‌دهند.

كد خبر : ۶۰۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۲۶


متن کامل گزارش جدید آژانس اتمی درباره برنامه هسته‌ای ایران

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گزارش جدید خود درباره برنامه هسته‌ای ایران را منتشر کرد.

كد خبر : ۶۰۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۲۷


50 درصد تولیدات پورشه به ایران رسید!

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:هفته گذشته کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گزارشی را منتشر کرد که در آن از کوتاهی دولت و بانک مرکزی در تخصیص ارز برای واردات دارو خبر داده شده بود.

كد خبر : ۶۱۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۲۸


تلاش مخفیانه پاکستان برای مسلح کردن پهپادهای داخلی

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: یک روزنامه آمریکایی در گزارشی ادعا کرد به دنبال ناامید شدن پاکستان از دریافت پهپادهای مسلح از سوی آمریکا، مقامات اسلام‌آباد سعی دارند پهپادهای خود را به سیستم‌های پیشرفته ردیابی و هدف‌گیری مجهز کنند.

كد خبر : ۶۱۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۲۸


ایران به‌زودی قابلیت غنی‌سازی اورانیوم خود را ۲ برابر می‌کند

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:برآوردهای ارائه شده در جدیدترین گزارش آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نشان می‌دهد که ایران به زودی با افزایش دو برابری سانتریفیوژهای فعال خود در فردو، قابلیت غنی‌سازی خود را دو برابر می‌کند.

كد خبر : ۶۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۲۸


گزارش تصويري /ماشین نویسی محرم
كد خبر : ۶۱۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۲۸


هند هنوز دارای بزرگترین بازار طلای جهان است

 پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:تازه‌ترین گزارش شورای جهانی طلا نشان می‌دهد، هند هنوز بزرگترین بازار طلای جهان در سه ماه سوم 2012 میلادی بوده است.

كد خبر : ۶۲۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۸/۲۹


آغاز جشن مردم فلسطین در پی اعلام رسمی سومین شکست رژیم صهیونیستی

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: رسانه ها گزارش داده اند مردم غزه پیروزی بر رژیم صهیونیستی را جشن گرفته اند و مبارزان فلسطینی هم اکنون به نشانه شادی تیر هوایی شلیک می کنند.

كد خبر : ۶۳۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۰۲


گزارش تصویری/ آئین سنتی چهل منبری در خرم آباد

مراسم آئین عزاداری سنتی چهل منبری صبح دیروز شنبه در خرم آباد با حضور گسترده مردم برگزار شد.

كد خبر : ۶۴۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۰۵


کاهش انباشت افزایش ظرفیت مهم ترین پیام فنی گزارش نوامبر

پایگاه اطلاع رسانی سفیر افلاک: پیام راهبردی این نوع رفتار فنی این است که ایران هیچ پروژه ای برای ساخت سلاح ندارد چرا که در این صورت نباید ظرفیت فنی خود را در مسیری که آشکارا به معنای دور شدن از وضعیت آستانه ای است سوق می داد.

كد خبر : ۶۴۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۰۶


نقض آتش بس به دست نظامیان رژیم اشغالگر قدس

پایگاه اطلاع رسانی سفیر افلاک: شبکه تلویزیونی پرس تی وی در خبری فوری گزارش داد يک فلسطيني در تيراندازي نيروهاي صهيونيست در جنوب غزه زخمي شد.

كد خبر : ۶۴۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۰۶


آموزش منافقین در صحرای «نوادا» توسط تفنگداران آمریکایی

پایگاه اطلاع رسانی سفیر افلاک: سایت وزارت اطلاعات در گزارشی به بررسی تعاملات آمریکا با گروهک های تروریستی آمریکا در صحرای «نوادا» پرداخته است.

كد خبر : ۶۵۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۰۶


همایش 'اقتصاد مقاومتی، تولید ملی' در بروجرد برگزارشد

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:همایش ' اقتصاد مقاومتی ، تحریم ها و تولید ملی' روز سه شنبه در دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد برگزار شد.

كد خبر : ۶۵۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۰۷


رها شدن صدها خودرو لوكس در فرودگاه دوبی!+ تصاویر

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:یك روزنامه انگلیسی در گزارشی تصویری، صدها خودروی لوكس را نشان داد كه ثروتمندان انگلیسی آنها را در فرودگاه دبی رها كردند.

كد خبر : ۶۵۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۰۷


چهارکیلوگرم انواع مواد مخدر در بروجرد کشف شد

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:  به گزارش معاونت اجتماعی فرمانده انتظامی بروجرد چهارکیلو و هشت گرم انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی در بروجرد کشف شد.

كد خبر : ۶۵۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۰۷


كناره‌گيري ايهود باراك ضربه سخت به مواضع تل‌آويو درباره ايران

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: ديلي تلگراف گزارش داد: ايهود باراك و نتانياهو ائتلاف خوبي در مواجهه با ايران ايجاد كرده بودند كه با كناره گيري باراك به آن ضربه سختي وارد شده است.

كد خبر : ۶۵۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۰۸


پادشاه عربستان در کما/مرگ باليني ملک عبدالله

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:پرس تي وي در گزارشي به نقل از الشرق الاوسط چاپ لندن گزارش داد ملک عبدالله پادشاه عربستان به کما رفته و از لحاظ باليني مرده محسوب مي‌شود.

كد خبر : ۶۶۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۰۸


اسرار كودتايي که شکست خورد/پشت پرده‌هاي ضدايراني جنگ غزه

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: دبکا فايل در گزارشي اسرار پشت پرده ضدايراني جنگ غزه را فاش کرد و از کودتاي ناکام "قطر، ترکيه و رژيم صهيونيستي" عليه ايران پرده برداشت.

كد خبر : ۶۶۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۰۸


هر ماه ۱۰۰۰ جوان مبتلا به ایدز در آمریکا شناسایی می‌شوند

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: بر اساس گزارش جدید دولتی آمریکا،‌هر ماه هزار بیمار مبتلا به ویروس ایدز در آمریکا شناسایی می‌شوند و البته بیش از نیمی از جوانان آمریکایی مبتلا به ویروس HIV از ابتلا به این بیماری آگاه نیستند.

كد خبر : ۶۶۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۰۸


نشست مشترک مجلس با معاونان پارلمانی دستگاه‌های اجرایی

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:  جلسه مشترک معاونان نظارت و قوانین مجلس با معاونان و مدیران کل پارلمانی وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی صبح امروز برگزارشد.

كد خبر : ۶۶۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۰۸


رشد اقتصادی اسپانیا امسال 1.5 درصد کاهش خواهد یافت

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:  دولت اسپانیا در تازه ترین گزارش خود پیش بینی کرد رشد اقتصادی این کشور امسال با افت 1.5 درصدی روبرو خواهد شد.

كد خبر : ۶۷۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۰۸


شاهزادگان سعودی در انتظار مرگ شاه/ تماس‌های محرمانه ریاض و واشنگتن

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: هفته‌نامه المنار در تازه‌ترین گزارش خود از برقراری تماس‌های فوری بین ریاض و واشنگتن در پی وخامت حال شاه سعودی خبر داد.

كد خبر : ۶۷۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۰۹


گزارش احمد شهيد بي پايه و اساس است/ملت‌هاي آزاده جهان چنين گزارشي را نمي‌پذيرند

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: عضو مجلس خبرگان رهبري گفت: زندان‌هاي گوانتانامو و ابوغريب از نمونه حقوق بشر و دموكراسي غربي هستند.

كد خبر : ۶۷۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۰۹


همایش زینبیون در شهرستان سلسله برگزار شد

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: همایش زینبیّون باحضور جمعی از بانوان بسیجی شهرستان سلسه ، درکانون فرهنگی هنری طلیعه آموزش وپرورش این شهرستان برگزارشد.

كد خبر : ۶۷۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۰۹


اوپک ایران را پنجمین کشور تولید کننده نفت این سازمان اعلام کرد

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:گزارش منتشرشده از سوی اوپک در خصوص تولید نفت خام کشورهای عضو این سازمان در مهرماه امسال نشان می دهد که به ترتیب 5 کشور عربستان،عراق،کویت، امارات و ایران بزرگترین تولید کنندگان اوپک در این ماه بوده اند.

كد خبر : ۶۷۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۰۹


تصویب دور جدیدی از تحریم ها علیه ایران در سنای آمریکا

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: پرس تی وی در خبری فوری گزارش داد سنای آمریکا دور جدیدی از تحریم ها را علیه ایران تصویب کرد.

كد خبر : ۶۸۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۱۱


مسببان مرگ ستار بهشتي محاكمه مي‌شوند/ تحقيقات قضايي با بررسي‌هاي مجلس تفاوت دارد

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: رئيس ستاد حقوق بشر قوه قضائيه درباره گزارش‌هاي مجلس درباره مرگ ستار بهشتي گفت: مجلس شوراي اسلامي مي‌تواند نظر و يا گزارش خود را اعلام كند ولي مسير قضايي پرونده با روند تحقيقات مجلس متفاوت است و بررسي‌هاي قضايي قواعد خاص خود را دارد.

كد خبر : ۶۸۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۱۱


پخش فیلم تبلیغاتی حداد در ساعت پربیننده سیما +عکس

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:صدا و سیما جمعه شب با پخش مستندی از حداد عادل پخش گزارش‌های تبلیغات انتخاباتی از این رسانه که می‌تواند جنبه غیرقانونی داشته باشد را کلید زد.

كد خبر : ۶۹۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۱۲


فرزین: یارانه نقدی طبق روال پرداخت می‌شود

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:دبیر کارگروه طرح تحولات بانکی از برگزاری همایش سالگرد هدفمندی‌ یارانه‌ها در سال جاری خبر داد و عنوان کرد که گزارشی از عملکرد یک ساله اجرای قانون، آثار و نتایج این طرح بزرگ ملی به مردم ارائه خواهد شد.

كد خبر : ۶۹۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۱۳


ثبات نسبی قیمت سکه/ افزایش جزئی نرخ دلار

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:گزارش ها از بازار تهران حکایت از آن دارد که قیمت انواع مسکوکات طلا بدون تغییر بود اما نرخ دلار آمریکا نسبت به روز گذشته ۲۰ تومان افزایش داشت.

كد خبر : ۷۰۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۱۳


رشد ۱۰درصدی صادرات گاز ایران/تولید150 میلیارد مترمکعب در سال ۲۰۱۱

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:شرکت ایتالیایی «اِنی» در گزارشی در مورد میزان تولید و مصرف و همچنین صادرات و واردات گاز در جهان در سال 2011، تولید گاز ایران را 150.290میلیارد مترمکعب و میزان صادرات آن را 9.420 میلیارد مترمعکب برآورد کرد که نشان از رشد 9.9 درصدی صادرات ایران نسبت به سال 2010 دارد.

كد خبر : ۷۰۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۱۴


رده بندي كيفي خودروهاي داخلي اعلام شد/ تيانا در صدر و پرايد در قعر جدول

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: بر اساس آخرين گزارش ارزيابي كيفيت خودروهاي داخلي، نيسان تيانا در صدر و انواع پرايد در قعر جدول رده بندي قرار دارند.

كد خبر : ۷۰۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۱۵


العربیه: دستگاه‌های اطلاعاتی از اقدام ایران شوکه شدند

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: شبکه العربیه در گزارشی از شکار یک پهپاد دیگر تاکید کرد که دستگاه‌های اطلاعاتی از این اقدام شوکه شدند.

كد خبر : ۷۱۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۱۵


محل دفن سر امام حسین(ع) کجاست؟

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: در این که سر امام حسین علیه‌السلام کجا دفن شده است، منابع تاریخی شیعه و سنی گزارش‌های گوناگونی آورده‌اند تا آنجا که شش قول در این باره گفته شده است.

كد خبر : ۷۱۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۱۵


رتبه ایران در فساد اداری چند است؟

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:سازمان غیر دولتی شفافیت بین الملل روز چهارشنبه گزارش سالانه خود را درباره فساد مالی و اداری منتشر کرد.

كد خبر : ۷۱۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۱۶


آمار و ارقام جالبی از پیامک

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:چند روز پیش همزمان با بیست ساله شدن فناوری پیامک (SMS) اخبار و گزارش‌های متعددی در مورد این فناوری محبوب، در خبرگزاری‌ها و سایت‌های مختلف منتشر شد. 

كد خبر : ۷۲۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۱۸


زیباترین دختر ایران مقابل دوربین عکاس اروپایی+عکس

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: یک دختر ایرانی به نام مهدیه آذری که خود را زیباترین انسان در جهان می داند، با حضور مقابل دوربین یک عکاس اروپایی، نام خود را به عنوان زیباترین دختر جهان ثبت کرد. به گزارش ایران ناز به نقل از مشرق مهدیه آذری دختر 10ساله از ایران که به عنوان زیباترین،جلوی دوربین حاضر شد گفت: من زیباترین دخترم چون‌ نماز می‌خوانم.

كد خبر : ۷۲۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۱۸


هشدار بانک مرکزی اروپا نسبت به کاهش رشد اقتصادی منطقه یورو

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:بانک مرکزی اروپا در تازه‌ترین گزارش خود نسبت به کاهش رشد اقتصادی 17 کشور عضو یورو در سال 2013 میلادی هشدار داده است.

كد خبر : ۷۲۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۱۸


5 شهر برتر گردشگری در جهان

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:سازمان جهانی جهان‌گردی در جدیدترین گزارش خود پنج شهر برتر گردشگری جهان را معرفی کرد.

كد خبر : ۷۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۱۹


تصاویر برگزیده سال 2012 خبرگزاری آتلانتیک

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:خبرگزاري آتلانیتک مطابق هر سال مجموعه اي از بهترين عكس هاي سال را در 3 گزارش تصویری منتشر كرد. 

كد خبر : ۷۳۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۱۹


جزئیات یک روز کاری"بشار اسد"/ مردی که بر همه چیز اشراف دارد

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:  یک رسانه عرب در گزارشی آورده است : بشار اسد انسان خونسردی است و گاهی که مقامات بلندپایه دچار نگرانی و هراس می شوند، آنها را به آرامش فرا می خواند. در تصمیم گیری ها متانت و ثبات قدم خاصی دارد که باعث شده مورد اطمینان فرماندهان نظامی باشد.

كد خبر : ۷۳۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۲۰


متخصصان امنیت ملی امریکا خواستار لغو تحریم‎ها علیه ایران شدند

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: شماری از متخصصان امنیت ملی امریکا با انتشار گزارشی و با اذعان به اینکه تحریم‎های واشنگتن علیه جمهوری اسلامی گامی رو به جلو را منجر نمی‎شود، بر لزوم لغو این تحریم‎ها تاکيد کردند.

كد خبر : ۷۳۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۲۰


شرط آقای خامنه‌ای برای حضور در یک میهمانی

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: حیدر رحیم پور در خاطرات خود آورد است: یکی از کبابی ‌ها که پشت شیشه مغازه‌اش نوشته بود این کبابی از گوشت‌های وارداتی استفاده نمی‌کند و به همین گزارش، فروشش آن‌چنان گردید که هرگز توان پاسخگویی متقاضیان را نداشت .

كد خبر : ۷۴۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۲۱


تهدیدات سایبری مهم‌ترین دغدغه صاحبان مشاغل تا دو سال آینده

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: یک گزارش پژوهشی جدید نشان می‌دهد تا دو سال دیگر مهم‌ترین نگرانی فعالان تجاری مربوط به حملات سایبری خواهد بود.

كد خبر : ۷۴۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۲۱


تصاویر برترین‌ عکس‌های 2012 سی.ان.ان

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:خبرگزاری "سی ان ان" مطابق هر سال مجموعه ای از بهترین عکس های سال خود را در یک گزارش تصویری منتشر کرد.

كد خبر : ۷۶۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۲۳


گزارش تصویری / دیدار تیم های فوتبال گهر دورود و استقلال اهواز

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: دیدار تیم های فوتبال گهر دورود و استقلال اهواز از مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی بعد از ظهر دیروز جمعه در ورزشگاه تختی اهواز با نتیجه یک بر صفر به سود تیم گهر درود به پایان رسید.

كد خبر : ۷۶۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۲۵


بهترین شرکت‌های جهان برای کار کردن

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:نشریه فوربس در تازه‌ترین گزارش خود برترین محیط‌های کاری جهان را انتخاب کرد و در این لیست نام شرکت فیسبوک در صدر قرار گرفته است. 

كد خبر : ۷۶۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۲۵


تریاک، هروئین و حشیش بیشترین کشفیات مواد مخدر ایران است

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: معاون دبیر کل و مدیر اجرایی دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل گفت: طبق گزارشات بیشترین کشفیات مواد مخدر در ایران تریاک، هروئین و حشیش است تا هزینه بالایی را برای آن پرداخت می‌کند.

كد خبر : ۷۸۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۲۸


آئین نكوداشت میرزا شفیع مصدق در الشتر برگزارشد

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: آئین نكوداشت عارف و شاعر لرستانی میرزا شفیع مصدق با حضور جمعی از اساتید و اندیشمندان برجسته استان های غربی كشور عصر جمعه در سالن الغدیر فرمانداری الشتر برگزارشد.

كد خبر : ۸۰۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۲


جان کري عضو گروه مخفي و خطرناک "جمجمه و استخوان" در آمريکاست

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: نامزد وزارت خارجه آمريکا عضو يکي از مخفي ترين و هولناکترين انجمنهاي سري در آمريکا به نام انجمن جمجمه و استخوان است به گزارش شبکه تلويزيوني پرس تي وي، باراک اوباما رئيس جمهور آمريکا سناتور جان کري را براي مسئوليت هدايت وزارت امورخارجه انتخاب کرد. جان کري که سناتور دموکرات و شصت و نه ساله است احتمالا براحتي راي تاييد همکارانش را در سنا به دست خواهد آورد و وزير امورخارجه آمريکا خواهد شد. 

كد خبر : ۸۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۴


تولید نفت کویت،بحرین، عربستان و امارات کاهش یافته است

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:موسسه رتبه بندی فیچ در تازه ترین گزارش خود اعلام کرد: میزان تولید نفت عربستان، کویت، بحرین و امارات در سال 2012 میلادی کاهش داشته است.

كد خبر : ۸۲۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۴


مشروعيت آمريکا در خاورميانه در گروي ايران است

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: القدس العربي در گزارشي نوشت: مشروعيت آمريکا در خاورميانه در گروي ايران است.

كد خبر : ۸۳۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۶


شروط اسد مقابل شروط اخضر ابراهیمی/ قطع سریع حمایت مالی از تروریست‌ها

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: یک رسانه سوری در گزارشی به شروط نماینده ویژه سازمان ملل در دیدار اخیرش با بشار اسد در دمشق برای حل بحران سوریه اشاره کرد که با مخالفت رئیس‌جمهور سوریه روبرو شد.

كد خبر : ۸۴۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۹


ارسال 100 اثر از نشریات دانشجویی به جشنواره بین‌المللی مطبوعات

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:مسئول اداره نشریات دانشگاه لرستان گفت: بیش از 100 اثر از نشریات دانشجویی دانشگاه لرستان در قالب‌های خبر، مصاحبه، گزارش، طنز و ... به نوزدهمین جشنواره بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها ارسال شد.

كد خبر : ۸۵۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۰


فلج اندام‌ها به علت تزریق ژل در آرایشگاه‌ها

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: معاون درمان وزارت بهداشت گفت: گزارش‌هایی مبنی بر دخالت آرایشگاه‌ها در امور پزشکی از جمله تزریق ژل زیر پوست، تاباندن اشعه لیزر به بدن و بوتاکس داریم که همگی تخلف است و در مواردی به فلج اندام افراد منجر شده است.

كد خبر : ۸۵۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۰


گزارش تصویری تیم‌های فوتبال گهر دورود و راه‌آهن
كد خبر : ۸۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۱


سال 2013 سالی متفاوت در پرونده هسته ای ایران است

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: خبرگزای رویترز درگزارشی سال 2013 را سال متفاوتی برای پرونده هستهای ایران و امریکا میداند و در گزارشی تحلیلی سه دلیل برای این کار ذکر میکند که عبارت است از ظرفیت محدود، عزم جدی اوباما در جلوگیری از پیشبرد برنامه هسته­ای ایران و تغییر فضای سیاسی و اقتصادی ایران.

كد خبر : ۸۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۱


درباره گزارش شوراي اطلاعات ملي آمريكا

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: 

كد خبر : ۸۶۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۲


پشت پرده خطرناک ترین پروژه فرهنگی غرب/ آواتار به چه فرا می خواند؟ + تصاویر

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: آیا از خطرناک ترین پروژه فرهنگی غرب اطلاع دارید؟ از دین نوین جهانی چه می دانید؟ آیا آواتار صرفاً فیلمی علمی - تخیلی است؟ مدیریت پلکانی پیام در این میان چه نقشی دارد؟ برای رازگشایی از بزرگترین پروژه فرهنگی ماسونی - یهودی با گزارش ویژه مشرق همراه باشید.

كد خبر : ۸۶۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۲


وزرای احتمالی فرهنگ مشایی، قالیباف و لاریجانی

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: یکی از شاخص هایی که برای انتخاب هر دولتی باید در نظر گرفته شود، اعضای کابینه و به عبارتی تیم رئیس جمهور آینده می باشد. در این گزارش سعی داریم بر اساس برخی شنیده های محفلی، از وزاری فرهنگ و ..

كد خبر : ۸۶۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۲


رئیس‌جمهور 2 سال قبل، از رئیس قوه‌قضاییه اجرای اصل 49 قانون اساسی را خواستار شد

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: به دنبال تأکید سخنگوی قوه قضاییه درباره ارسال نشدن گزارش یا اسامی مفسدان اقتصادی و بدهکاران بزرگ بانکی به قوه قضاییه از سوی دولت، جهت تنویر افکار عمومی 2 مورد از مکاتبات انجام شده با قوه قضاییه منتشر می‌شود.

كد خبر : ۸۷۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۲


نامه 2 سال پیش احمدی‌نژاد به آملی لاریجانی در خصوص بدهکاران بانکی

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:  به دنبال تأکید سخنگوی قوه قضاییه درباره ارسال نشدن گزارش یا اسامی مفسدان اقتصادی و بدهکاران بزرگ بانکی به قوه قضائیه از سوی دولت، جهت تنویر افکار عمومی 2 مورد از مکاتبات انجام شده با قوه قضائیه منتشر می‌شود.

كد خبر : ۸۷۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۲


اعلام برائت چهره های سیاسی از "فتنه" و "فتنه گران" در سومین سالگرد "نهم دی ماه" + فیلم

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: تعداد چهرهای در این گزارش 11 نفر است که این لیست در گزارش های بعدی تکمیل خواهد شد. امیدواریم بتونیم بعضی اسم های خاص رو هم میون آنها پیدا کنیم.

كد خبر : ۸۷۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۳


تلاش کشورهاي غربي براي ايجاد اغتشاش در انتخابات آتي ايران

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: روزنامه انگليسي گاردين در گزارشي اذعان داشت کشورهاي غربي تلاش مي‌کنند پس از انتخابات رياست جمهوري آتي در ايران ايجاد اغتشاش کنند.

كد خبر : ۸۷۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۳


کره شمالی: همسایه جنوبی را به پایان دادن به تنش‌های موجود در روابط فیمابین فراخواند.

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: به گزارش رویترز کیم جونگ اون رهبر کره شمالی در یک سخنرانی غیر منتظره به مناسبت آغاز سال نو میلادی، دولت های دو کره را دعوت به ترک منازعات و تنش زدایی دعوت می کند.

كد خبر : ۸۷۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۳


برگزاري جلسه هم انديشي اصحاب رسانه با مدير کل آموزش و پرورش لرستان

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: درراستاي ارتقاي شاخص هاي آموزشي و كمك به رفع مشكلات حوزه آموزش وپرورش جلسه هم انديشي اصحاب رسانه با مدير کل آموزش و پرورش لرستان برگزارشد.

كد خبر : ۸۷۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۳


پرجستجوترین کلمات در ویکی پدیا فارسی

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:مدیریت دائره المعارف اینترنتی "ویکی پدیا" در گزارشی بیشترین کلمات و عبارت های جستجو شده در این دائره المعارف اینترنتی در سال 2012 را اعلام کرد.

كد خبر : ۸۷۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۳


جشن تولد عادل فردوسی پور + عکس

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:عادل فردوسی‌پور (۱۰ مهر ۱۳۵۳ در تهران) روزنامه‌نگار، مترجم، استاد دانشگاه، تهیه‌کننده، مجری تلویزیونی و گزارشگر فوتبال اهل ایران است

كد خبر : ۸۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


هزینه‌ها و فواید تحریم‌ها علیه جمهوری اسلامی ایران

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:  گزارش جمعی از مقامات سابق آمریکا،صرفا در مخالفت با تحریم‌ها تهیه نشده، بلکه در حقیقت به توضیح و تبیین چگونگی افزایش مزایای تحریم‌های اعمال شده از سوی آمریکا و متحدانش علیه ایران و کاهش پیامدها و عواقب منفی بالقوه آن اختصاص دارد.

كد خبر : ۸۸۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


هک شدن یاهو توسط هکر ایرانی!

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:دیشب گزارش هایی مبنی بر هک شدن اکانت های کاربران یاهو میل شنیده شد. با آنکه هک شدن این روزها معنای گسترده ای دارد، به نظر می رسد که اکانت های یاهو ایمیل پس از کلیک کاربران بر روی لینکی مخرب در صندوق ورودی، هک می شوند.

كد خبر : ۹۱۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


معرفی پراسترس‌ترین مشاغل دنیا

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:سایت اینترنتی CareerCast که در زمینه کاریابی و پیدا کردن فرصت‌های شغلی فعالیت می‌کند در تازه‌ترین گزارش خود پر‌استرس ‌ترین شغل‌های موجود را براساس اطلاعات اداره آمار کار آمریکا معرفی کرد.

كد خبر : ۹۱۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۴


سیاست‌های اخیر دولت ایران بازار ارز دلالان در دبی و تهران را کساد کرده است

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک: رویترز در گزارشی نوشت: در سپتامبر(شهریور - مهر) گذشته، مبادلات ارزی دوبی این‌بار نه از سوی دولت‌های غربی بلکه از سوی ایران مورد تهدید قرار گرفت.

كد خبر : ۹۲۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۵


کم‌استرس‌ترین مشاغل دنیا معرفی شدند

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:سایت اینترنتی CareerCast که در زمینه کاریابی و پیدا کردن فرصت‌های شغلی فعالیت می‌کند در تازه‌ترین گزارش خود کم ‌استرس‌ ترین شغل‌های موجود را براساس اطلاعات اداره آمار کار آمریکا معرفی کرد.

كد خبر : ۹۳۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۶


مدیران اجرایی در دهه فجر عملکرد خود را به اطلاع مردم برسانند

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:فرماندار پلدختر گفت: دهه فجر فرصت مناسبی است تا مدیران دستگاه‌های اجرایی گزارش عملکرد خود را به صورت شفاف و ملموس به اطلاع مردم برسانند.

كد خبر : ۹۳۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۶


ارتباطات نامشروع جنسی بین ما عادی است! + تصاویر

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:نفیسه کوهنورد مجری برنامه نوبت شما بی بی سی فارسی درباره گزارش هایی که اخیرا در رابطه با فساد اخلاقی در میان پرسنل بی بی سی فارسی منتشر شده است، آب پاکی را روی دست کسانی ریخته که تا کنون تلاش می کردند این روابط را انکار کنند

كد خبر : ۹۳۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


قیمت نفت ایران به 107 دلار در هر بشکه رسید

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:اوپک در جدیدترین گزارش خود اعلام کرد که قیمت نفت سنگین ایران در نوامبر ۲۰۱۲ (آبان ۹۱) با کاهش 1.31 دلاری نسبت به ماه قبل از آن، به 106.80 دلار در هر بشکه رسیده است.

كد خبر : ۹۴۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


درخواست بالگرد برای بازدید مناطق عشایری

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان گفت: تاکنون خسارتی از زلزله سپیددشت گزارش نشده و کار بررسی مناطق مختلف این شهر ادامه دارد.

كد خبر : ۹۵۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۳


مثبت نگری؛ پدیده مورد غفلت رسانه های امروز

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:هر روزه که با رسانه های مختلف، اعم از رسانه های دیداری، شنیداری و مکتوب برخورد داریم، با حجم انبوهی از اخبار و گزارش های مربوط به بحران های اقتصادی، بیکاری، قتل، جنایت، زورگیری، بلایای طبیعی، بحران های سیاسی، جنگ، اعتیاد، گرانی، فقر و سایر مشکلات و مصیبت ها مواجه می شویم.

كد خبر : ۹۶۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۷


نظرسنجی یا نظرسازی برای اجرای فاز دوم هدفمندی

پایگاه اطلاع رسانی سفیر افلاک: حال که دولت برای افکار عمومی فایل جدیدی باز کرده، پیشنهاد می‌شود برای اعتماد‌سازی بیشتر کل گزارش نظرسنجی منتسب به خود را منتشر کند.

كد خبر : ۹۷۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


تهدید گزارشگر ۲۰:۳۰ به دلیل انتقاد به رویانیان

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:یکی از گزارشگران واحد مرکزی خبر به دلیل انتقاد از مدیریت محمد رویانیان در باشگاه پرسپولیس تهدید شد.

كد خبر : ۹۷۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۹


گزارش‌هایی از افزایش آدمخواران در کره شمالی!

پايگاه اطلاع رساني سفير افلاک:در برخی گزارش‌ها از افزایش حیرت آور تعداد آدمخواران در کره شمالی به دلیل شرایط بد زندگی، قحطی و کمبود مواد غذایی در این کشور حکایت شده است.

كد خبر : ۹۸۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۹


تاکید لاریجانی بر عدم اجرای فاز دوم‌ هدفمندی

سفير افلاک:رئیس مجلس در نشست غیر علنی صبح امروز خانه ملت، گزارشی از 8 جلسه مشترک دو قوه مقننه و مجریه که درباره مسائل اقتصادی و معیشتی مردم تشکیل شد، ارائه داد.

كد خبر : ۹۹۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


زلزله راهپیمایی 22بهمن پلدخترکاخ مستکبرین رالرزاند

سفیر افلاک:راهپیمایی باشكوه و گسترده گرامیداشت 22 بهمن، سالروز پیروزی شكوهمند انقلاب اسلامی با حضور گسترده و یكپارچه مردم مومن و ولایی شهرستان پلدختردر مناطق مختلف شهری و روستایی شهرستان برگزارشد.

كد خبر : ۱۰۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


جشنواره مسابقات محلی پلدختر +تصاویر

سفیر افلاک:بمناسبت دهه مبارک فجرجشنواره مسابقات بازی های محلی درمنطقه باغ گل گل شهرستان پلدختربرگزارشد.

كد خبر : ۱۰۱۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


گزارش تصویری از راهپیمایی مردم لرستان در 22بهمن
كد خبر : ۱۰۱۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


قیمت نفت ایران در ژانویه به 109 دلار در هر بشکه رسید

سفير افلاک: اوپک در جدیدترین گزارش خود اعلام کرد قیمت نفت سنگین ایران در ماه ژانویه 2013 (دی ۹۱) با افزایش 1.96 دلاری نسبت به ماه قبل از آن به 108.52 دلار در هر بشکه رسیده است.

كد خبر : ۱۰۲۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


جانشین پاپ کیست؟ + عکس

سفير افلاک:یک نشریه آلمانی در گزارشی به معرفی شماری از مهمترین نامزدهای احتمالی جانشینی رهبر کاتولیک‌های جهان پرداخت.

كد خبر : ۱۰۳۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


گزارش تصویری از حواشی بازی گهر دورود و تراکتورسازی تبریز
كد خبر : ۱۰۵۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


گزارشی از وضعیت فوتبال لرستان در دهه 60 در برنامه 90
كد خبر : ۱۰۵۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


گزارش تصویریری / کنگره 500 شهیده زن استان لرستان
كد خبر : ۱۰۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۳


گزارشي از نفوذ پهپادهاي صهيونيستي به مرزهاي کشورمان وجود ندارد

سفير افلاک:رئيس کميسيون امنيت‌ملي و سياست‌خارجي مجلس، درباره شائبه‌هاي مبني بر حضور و گشت‌زني پهپادهاي اسرائيلي در حريم مرزهاي کشورمان، گفت: بنده چنين خبر يا گزارشي را نشنيده‌ام، لذا علي‌الاصول نبايد چنين اتفاقي افتاده باشد.

كد خبر : ۱۰۶۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۵


شهید همت از گزارش کدام عملیات راضی نشد

سفير افلاک: حاج همت همیشه به فرمانده گردان‌ها می‌گفت: «شما چشم‌های من هستید توی عملیات و نماینده‌ی من. یعنی اگر دیدید چی شده، و راهی نیست، سریع تصمیم بگیرید.»

كد خبر : ۱۰۸۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


گزارش تصویری اولین جشنواره طنز مکتوب در لرستان
كد خبر : ۱۰۹۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


تصاویری شگفت‌انگیز از سرزمین منجمد سیبری

سفير افلاک:عکاس رویترز تصاویری از آب و هوای به شدت زمستانی سیبری را که بیشترین دمای متوسط آن در ماه فوریه 2013، 40 درجه سانتیگراد زیر صفر گزارش شده، تهیه کرده است.

كد خبر : ۱۰۹۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


چند درصد مردم جهان تلفن‌همراه دارند ؟

سفير افلاک:سازمان مخابرات جهانی(ITU) با انتشار گزارشی جدید اعلام کرد که به‌زودی تعداد تلفن‌های همراه فعال از تعداد ساکنان روی کره زمین هم بیشتر خواهد شد.

كد خبر : ۱۱۰۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


گزارش تصویری / نمایشگاه توکا
كد خبر : ۱۱۰۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


گزارشگر حقوق بشر، اطلاعاتش را از ضد انقلاب گرفته است/ این گزارش اثری در مذاکرات هسته ای ندارد
سفیر افلاک:رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به گزارش اخیر گزارشگر حقوق بشر، آن را فاقد اطلاعات درست در رابطه با جمهوری اسلامی ایران و نیز فاقد هر گونه اعتبار عنوان کرد.

 

كد خبر : ۱۱۰۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


گزارش تصویری / سد و نیروگاه رودبار لرستان
كد خبر : ۱۱۱۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


گزارش تصویری/ اولین یادواره شهدای مخابرات سپاه لرستان
كد خبر : ۱۱۱۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


گزارش تصویری/ قلعه فلک‎الافلاک در خرم‎آباد
كد خبر : ۱۱۱۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


اختصاصی گزارش تصویری/افتتاح بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد
كد خبر : ۱۱۱۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


اختصاصی گزارش تصویری/بازار شب عید در خرم آباد
كد خبر : ۱۱۱۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


دوره آموزشی آشنایی باعرفان اسلامی وعرفانهای نوظهوردردلفان برگزارشد

سفیر افلاک:رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان از برگزاری دوره آموزشی تخصصی آشنایی با عرفان اسلامی و عرفانهای نوظهوردر این شهرستان خبر داد .

كد خبر : ۱۱۲۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


اختصاصی گزارش تصویری/اولین گردهمایی فعالان فضای مجازی لرستان
كد خبر : ۱۱۳۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۱


اختصاصی گزارش تصویری/صف مرغ منجمد در نمایشگاه بهاره خرم آباد
كد خبر : ۱۱۳۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


گزارش تصویری از آبشار نوژیان

سفیر افلاک: آبشار نوژیان از مرتفع‌ترین آبشارهای ایران در استان لرستان واقع شده است. این آبشار در ۳۸ کیلومتری جنوب شرقی خرم‌آباد (بخش پاپی) به ارتفاع ۹۵ متر وعرض تاج ۵ متر است.

كد خبر : ۱۱۴۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


تولید نفت ایران در بهمن نزدیک به 3 میلیون بشکه روزانه ثابت ماند

سفیر افلاک:اوپک در گزارش ماهانه خود از ثابت ماندن تولید نفت ایران در ماه فوریه (بهمن ماه) نسبت به ماه گذشته خبر داد و نوشت، تولید نفت ایران در این ماه 2.707 میلیون بشکه در روز بوده است.

كد خبر : ۱۱۴۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


گزارش تصویری/ آب سفید، آبشاری زیبا در شرقی ترین نقطه لرستان
كد خبر : ۱۱۴۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


گزارش تصویری/ آبشار بیشه دورود
كد خبر : ۱۱۴۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۶


گزارش تصویری/ آبشار افرینه پلدختر
كد خبر : ۱۱۴۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۶


ورود تمام خبرنگاران به شبکه بهداشت الشتر ممنوع اعلام شد

سفیر افلاک:به گزارش خبرنگار سفیر افلاک رییس شبکه ی بهداشت و درمان الشتر در اقدامی عجیب، ورود تمام خبرنگاران به شبکه  بهداشت سلسله را  ممنوع اعلام کرد.

كد خبر : ۱۱۴۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۶


طنز/ گزارشی از یک آرایشگاه مختلط

سفیر افلاک:  آرایشگاه مختلط!!!

كد خبر : ۱۱۵۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۶


گزارش تصویری/ تاف هفت چشمه لرستان
كد خبر : ۱۱۵۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


اختصاصی گزارش تصویری/تجلیل از 70 پرستار نمونه لرستانی
كد خبر : ۱۱۵۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


گزارش تصویری/ مناظر طبیعی بروجرد
كد خبر : ۱۱۵۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


مهم‌ترين اتفاقات و رويداد‌هاي مهم سال 91

سفیر افلاک : مهم‌ترين رويداد‌ها و اتفاقات امسال چه مواردي بود؟ تلخ‌ها و شيرين‌هاي سال 91 را در اين گزارش به صورت مختصر و خلاصه بخوانيد.

كد خبر : ۱۱۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیشترین کلمات جست‌و‌جو شده در ویکی‌پدیای فارسی

سفیر افلاک:مدیریت دائره المعارف اینترنتی "ویکی پدیا" در گزارشی بیشترین کلمات و عبارت های جستجو شده در این دائره المعارف اینترنتی در سال 2012 را اعلام کرد.

كد خبر : ۱۱۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


گزارش تصویری / راهیان نور
كد خبر : ۱۱۷۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


گزارش تصویری / نمایش زنده تولید صنایع دستی در لرستان
كد خبر : ۱۱۷۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


اختصاصی گزارش تصویری/اختتامیه اردوهای جهادی
كد خبر : ۱۱۷۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


به امنیت استان به صورت جدی پرداخته نمی شود /احسان به کدامین گناه کشته شد

سفیر افلاک: مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان لرستان گفت:مسئولین استان و نمایندگان برای خوش خدمتی و فرار از زیر بار مسئولیت ها گزارش می دهند که در استان لرستان همه چیز گل و بلبل است و هیچ مشکل امنیتی وجود ندارد و استان در امنیت کامل به سر می برد و سپس در اثر این گزارش های دروغین  ودجه امنیتی استان هم کم می شود.

كد خبر : ۱۱۸۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


افزايش 15 درصدي صادرات نفت خام ايران به ترکيه

سفیر افلاک:بر اساس گزارش هاي آماري که دولت ترکيه به تازگي آن را منتشر کرده است بندر "علي آغا" ترکيه ماه گذشته (مارس) ميزبان دو نفتکش حامل 145 هزار و 53 هزار تن نفت خام ايران بوده است.

كد خبر : ۱۱۹۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


ویندوز ایکس پی همچنان محبوب است

سفیر افلاک:در حالی که مایکروسافت اعلام کرده تا حدود یک سال دیگر ویندوز ایکس‌پی خود را بازنشسته می‌کند، گزارش‌های مختلف نشان می‌دهد تعداد کاربران این سیستم عامل محبوب با رشد بسیار کندی در حال کاهش است. 

كد خبر : ۱۱۹۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


گزارش تصویری/نمایشگاه عکس در ارشاد خرم آباد
كد خبر : ۱۲۱۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


تصاویر زلزله دشتی بوشهر

سفیر افلاک:زلزله ای که در برخی گزارشها بزرگی آن 6.1 و در برخی دیگر 6.3 درجه در مقیاس ریشتر عنوان شده، استان بوشهر در جنوب ایران را به لرزه درآورد.

كد خبر : ۱۲۱۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


آغاز ثبت‌نام کاندیداهای چهارمین دوره انتخابات شوراها از 26 فروردین

سفیر افلاک:وزیر کشور با بيان اينكه ثبت‌نام کاندیداهای چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهرو روستا از 26 فروردین ماه به مدت هفت روز انجام مي‌شود، گفت: برای اولین بار در انتخابات آتی چهارمین دوره شوراهای شهر و روستا، سامانه جامع انتخابات که قابلیت گزارش و ردیابی را دارد مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

كد خبر : ۱۲۱۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


گزارش تصویری استقبال از دو شهید گمنام

سفیر افلاک:مردم شهید پرور بروجرد به همراه مسئولین شهرستان روز جمعه به استقبال دو تن از شهدای گمنام دفاع مقدس که برای خاک سپاری در دانشگاه آزاد واحد خرم آباد در حال انتقال بودند شتافتند.

كد خبر : ۱۲۲۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


گزارش تصویری/به خاکسپاری شهدای گمنام در خرم آباد
كد خبر : ۱۲۳۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


درانتخابات دنیای خودرابه آخرت نفروشید

سفیر افلاک:همایش فصلی اعضای هیات نظارت پلدختردرمسجدجامع این شهربرگزارشد.

كد خبر : ۱۲۳۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


مقام معظم رهبري پيروز موضوع هسته اي جمهوري اسلامي ايران هستند

سفیرافلاک: روزنامه آمريكايي "وال استريت ژورنال" در گزارش امروز خود با اشاره به موضوع هسته اي كشورمان اذعان كرده است كه پيروز نهايي ميدان "مقام معظم رهبري جمهوري اسلامي ايران" خواهند بود.

كد خبر : ۱۲۳۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


اختصاصی/ گزارش تصویری از دریاچه زیبای کیو
كد خبر : ۱۲۳۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


اختصاصی/گزارش تصویری از رژه روز ارتش
كد خبر : ۱۲۴۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


رتبه سوم برای خبر لرستان در تهیه گزارش‎های تولیدی

سفیر افلاک: مدیرکل صدا وسیمای لرستان گفت: معاونت اطلاعات و اخبار صدا و سیمای مرکز لرستان رتبه سوم را در بخش گزارش‎های تولیدی در سال 91 کسب کرد.

كد خبر : ۱۲۴۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


اقدام جالب خانم خبرنگار در روز عروسی اش!

سفیر افلاک:این گزارشگر شجاع که وقتی برای عوض کردن لباس عروس و تورش نداشت ، سریع میکرون را به دست گرفته و شروع به توصیف صحنه های ناحیه سیچوان کرد.

كد خبر : ۱۲۵۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


گزارش تصویری/طبيعت بكر و ديدني تنگه‎ي شيرز در كوهدشت
كد خبر : ۱۲۶۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۶


شهرستان سلسله به تنهایی ظرفیت یک استان را دارد

سفیرافلاک: نماز عبادی-سیاسی جمعه این هفته به امامت حجت الاسلام والمسلمین موسوی تبار، امام جمعه این شهرستان برگزارشد.

كد خبر : ۱۲۷۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


سفر پسر "شيخ فتنه‌گر" به ايران!

سفیرافلاک: از "فتواي قتل عام مردم سوريه" گرفته تا "فتواي قتل نوري المالکي" و حلال بودن نوشيدن جرعه‌اي مشروبات الکلي تا نفرين ايراني‌ها در حج، همگي از اظهارات و فتواهاي عجيب و غريب "قرضاوي" است که در اين گزارش به جزئيات زندگي و مواضع وي كه به مفتي ناتو معروف است، پرداخته‌ايم.

كد خبر : ۱۲۷۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


گزارش تصویری/دشت شقایق‌های کوهدشت
كد خبر : ۱۲۷۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


گزارش تصویری ازهفتمین سفر دکتر دهمرده به پلدختر
كد خبر : ۱۲۷۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


گزارش تصویری نشست دانشجویان دانشگاه لرستان با صفار هرندی
كد خبر : ۱۲۸۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


گزارش تصویری از پانزدهمين جشنواره خيرين مدرسه ساز لرستان
كد خبر : ۱۲۹۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


گزارش تصویری از حضور آیت الله نوری همدانی در بروجرد
كد خبر : ۱۲۹۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


نامزد انتخاباتی «سید» شد!/ به من رای بدهید، خاتمی نمی آید

سفیر افلاک: حضور مصطفی کواکبیان دبیر کل حزب مردمسالاری و کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری در دانشگاه لرستان و پرسش و پاسخ با دانشجویان دارای حاشیه های جالبی بود که بخشهایی از آن در این گزارش می آید.

كد خبر : ۱۳۱۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


گزارش آخرین اخبار و حواشی انتخابات ریاست جمهوری/ در حال بروزرسانی...

سفیرافلاک: در32 روز مانده به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، در تلاشیم تا آخرین اخبار و تحرکات و فعالیت های اشخاص و جریانات سیاسی را به اطلاع برسانیم.

 
كد خبر : ۱۳۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


امروز پنجشنبه/ آخرین اخبار و گزارش ها از انتخابات ریاست جمهوری

سفیرافلاک: 29 روز دیگر جهان، شاهد افتخاری دیگر برای ایران و ایرانی خواهد بود. در تلاشیم تا هر روز در بسته ای ویژه آخرین اخبار و تحرکات و فعالیت های اشخاص و جریانات سیاسی را به اطلاع شما مخاطبین فرهیخته برسانیم.

 
 
كد خبر : ۱۳۴۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


گزارش تصويري از ملاقات فرمانده ناجا با خانواده شهيد باژول وند و جانباز نورخدا موسوي
كد خبر : ۱۳۴۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


گزارش تصویری از يادواره شهدای فتح خرمشهر در روستای صاحب‎الزمان(عج)خرم‌آباد
كد خبر : ۱۳۴۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


امروز شنبه/ آخرین گزارش ها از اخبار و حواشی انتخابات 92/ در حال بروز رسانی...

سفیرافلاک: تا خلق حماسه ای دیگر برای ایران و ایرانیان، 27 روز دیگر باقیست. در تلاشیم تا هر روز در بسته ای ویژه آخرین اخبار و تحرکات و فعالیت های اشخاص و جریانات سیاسی را به اطلاع شما مخاطبین فرهیخته برسانیم.

كد خبر : ۱۳۴۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


تبلیغ رسانه های بیگانه برای جذب جاسوس رسانه ای+ عکس

سفیر افلاک:بعضي از رسانه‌هاي ضد ايراني با سوء استفاده از اين ايده رسانه‌اي با راه اندازي صفحه‌اي به نام گزارشگر با پوشش شهروند خبرنگار بدنبال جذب خبرچين و جاسوس است.

كد خبر : ۱۳۵۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


اختصاصی/ گزارش تصویری از سفر رئیس جمهور به استان لرستان
كد خبر : ۱۳۷۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


گزارش تصویری از مراسم معنوی اعتکاف

سفیر افلاک:مراسم معنوی اعتکاف امسال نیز با حضور اقشار مختلف مردم در مساجد و تکایا برگزار شد.

كد خبر : ۱۳۷۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


کمربند فاز دو ازنا، مانع آرامش ساکنین+تصویر

سفیرافلاک: گزارشی از منطقه فاز دو ازنا که باعث سلب آسایش اهالی آن منطقه گردیده است.

كد خبر : ۱۳۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۸


اوضاع استانبول متشنج است

سفیرافلاک: در سومین روز اعتراضات ضد دولتی در استانبول ترکیه، اوضاع این شهر متشنج گزارش می شود و نیروهای پلیس بار دیگر با معترضان درگیر شده اند.

كد خبر : ۱۴۰۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


همت مردم خرم آباد برای خلق حماسه سیاسی+تصویر

سفیرافلاک: گزارشی مردمی از سطح شهر خرم آباد در خصوص روز 24 خرداد ماه و خلق حماسه سیاسی.

كد خبر : ۱۴۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۱


بوسه های حاشیه ساز احمدی نژاد!

سفیرافلاک: این گزارشی تصویری از همه بوسه های حاشیه ای احمدی نژاد است.

كد خبر : ۱۴۲۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


اختصاصی/ گزارش تصویری از انتخابات 24 خرداد در خرم آباد
كد خبر : ۱۴۳۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۴


غافلگیری متولیان برگزاری انتخابات در لرستان از حضور حماسی مردم

سفیرافلاک: رئیس ستاد انتخابات لرستان با اشاره به اینکه تاکنون هیچ مشکل اینترنتی و ضد امنیتی در جریان برگزاری انتخابات در لرستان گزارش نشده است، گفت: تنها مشکل، ازدحام جمعیت در شعب اخذ رای بود.

كد خبر : ۱۴۳۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۴


احتمالات تيم ملي براي صعود به جام جهاني

سفیر افلاک:تيم ملي كشورمان با برد خوب خود مقابل لبنان كار را براي صعود به جام جهاني ساده تر كرد، اما هنوز احتمالاتي در اين خصوص وجود دارد كه در اين گزارش به آن مي پردازيم.

كد خبر : ۱۴۳۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۵


ایران با تولید ۱۶۰ میلیارد مترمکعب گاز در جایگاه سوم جهان قرار گرفت

سفیر افلاک:بریتیش‌ پترولیوم در جدیدترین گزارش خود اذعان کرد: جمهوری اسلامی ایران با وجود تحریم‌های غرب علیه بخش نفت و گاز آن، توانست جایگاه سوم تولید گاز در جهان را از آن خود کند.

كد خبر : ۱۴۴۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


ارزش ریال ۱۰ درصد افزایش یافت

سفیر افلاک:رویترز در گزارشی نوشت: ارزش پول ملی ایران با امید به بهبود وضعیت اقتصادی این کشور، حدود ۱۰ درصد افزایش یافته است و احتمالا روند افزایشی ادامه خواهد داشت.

كد خبر : ۱۴۵۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۲


گزارش تصویری برداشت گندم در لرستان
كد خبر : ۱۴۵۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۲


مردی که پس از ديدن قبض برق سکته کرد و مرد

سفیر افلاک:رسانه‌ها در کلمبو روز شنبه گزارش دادند يک مرد سريلانکايي پس از مشاهده قبض برق، سکته کرد و جان باخت.

كد خبر : ۱۴۷۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


با حضور احمد شهید در ایران مخالفیم/منابع او سایت های مخالف نظام بود

سفیر افلاک:دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه با اشاره به اینکه به گزارشگر ویژه درباره وضعیت حقوق بشر اجازه ورود به ایران داده نمی شود گفت: منابع گزارشهای احمد شهید سایتهای مخالف نظام بوده و فاقد اعتبار است.

كد خبر : ۱۴۷۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۰


ممنوعيت روابط تجاري شرکت‌هاي خودروساز با خودروسازان ايراني

سفیر افلاک:روزنامه آمريکايي وال‌استريت ژورنال، روز يکشنبه( 9 تير ماه 1392) با انتشار گزارشي اعلام کرد دور تازه تحريم‌هاي آمريکا عليه ايران از دوشنبه آغاز خواهد شد.

كد خبر : ۱۴۸۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


قاضی‌پور: بروجردی از چه کسی می‌ترسد؟

سفیر افلاک:نماینده مردم ارومیه خطاب به رئیس کمیسیون امنیت ملی اظهار داشت: آقای بروجردی چرا گزارش حادثه قم را در صحن علنی قرائت نمی کنید؟ از چه کسی می ترسید؟

كد خبر : ۱۵۵۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


تورم نقطه به نقطه خرداد به 45.1 درصد رسید

سفیر افلاک:در گزارش منتشر شده بانک مرکزی شاخص قیمت یا تورم نقطه به نقطه در خرداد ماه 45.1 درصد برآورد شده که نسبت به ماه گذشته 3.4 درصد رشد داشته است.

كد خبر : ۱۵۶۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۳


حکایت مسجدی که درحال تخریب است/مسئولین پابه میدان بگذارند

سفیرافلاک: چندی پیش گزارشی از مسجد شهید آیت الله مدنی در سفیر افلاک منتشر شد مبنی بر اینکه این مسجد مثل صدها اثر دیگر در این شهر درحال تخریب و نابودی است

 

كد خبر : ۱۵۶۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۳


حکایت مسجدی که درحال تخریب است/ مسئولان پا به میدان بگذارند

سفیرافلاک: چندی پیش گزارشی از مسجد شهید آیت الله مدنی در سفیر افلاک منتشر شد مبنی بر اینکه این مسجد مثل صدها اثر دیگر در این شهر درحال تخریب و نابودی است.

كد خبر : ۱۵۶۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۳


خدمت به مردم تکلیف است

سفیرافلاک:به قصد تهیه گزارش شب های قدر در شهرک المهدی عبوری به آژانس مسافربری برخوردیم که مراسم شب قدر را در فضای کار خود احیاء کرده بودند.

كد خبر : ۱۵۷۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


آنچه در برنامه نود گذشت + گزارش تصویری

سفیرافلاک:نخستین قسمت از پانزدهمین سری برنامه نود از ساعت 23:05 سه شنبه شب از طریق شبکه سوم سیما بر روی آنتن رفت.

كد خبر : ۱۵۷۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


دانش آموز بروجردي رتبه سوم كنكور سراسري را از آن خود كرد

سفیرافلاک:به گزارش روابط عمومي آموزش و پرورش بروجرد يك دانش آموز اين شهرستان توانست رتبه سوم گروه علوم تجربي را از آن خود نمايد.

كد خبر : ۱۵۸۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


گزارش تصویری و حاشیه های برنامه نود

سفیرافلاک:برنامه نود از ساعت 22 و 45 دقیقه دوشنبه شب 14 مردادماه 1392 به روی آنتن شبکه سوم سیما رفت.

كد خبر : ۱۵۹۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


مسابقات رباتیک

سفیرافلاک: گزارش تصویری از مسابقات رباتیک در شهرستان خرم آباد.

كد خبر : ۱۵۹۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


وقتی "رکن چهارم دموکراسی "می لنگد

سفیرافلاک: اخلاق روزنامه نگاری قراردادنانوشته ای است که باید همواره درمیان روزنامه نگاران رعایت شود.انتخاب نوع خبر،گزارش،نگارش مقاله ای در موضوعی که به مسآله اجتماعی تبدیل شده است و...باید همواره بدون توجه به فشارهای سیاسی،تجاری وشغلی صورت گیرد.

كد خبر : ۱۶۰۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


وقتی رکن چهارم دموکراسی می لنگد

 سفیرافلاک: اخلاق روزنامه نگاری قراردادنانوشته ای است که باید همواره درمیان روزنامه نگاران رعایت شود.انتخاب نوع خبر،گزارش،نگارش مقاله ای در موضوعی که به مسآله اجتماعی تبدیل شده است و...باید همواره بدون توجه به فشارهای سیاسی،تجاری وشغلی صورت گیرد.

كد خبر : ۱۶۰۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


وقتی رکن چهارم دموکراسی می لنگد

سفیرافلاک:اخلاق روزنامه نگاری قرارداد نانوشته ای است که باید همواره درمیان روزنامه نگاران رعایت شود.انتخاب نوع خبر،گزارش،نگارش مقاله ای در موضوعی که به مسآله اجتماعی تبدیل شده است و...باید همواره بدون توجه به فشارهای سیاسی،تجاری وشغلی صورت گیرد.

كد خبر : ۱۶۰۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


گزارش تصویری از آبشار زیبای وارک

سفیرافلاک: آبشار وارک یکی از زیبا و بکرترین آبشارهای لرستان است.

كد خبر : ۱۶۱۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۰


گزارش کامل از بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش

سفیرافلاک:صلاحیت محمد علی نجفی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش در مجلس مورد بررسی قرار گرفت.

كد خبر : ۱۶۲۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


تشکیل جلسه ستاد بحران پس از بحران!

سفیرافلاک: بر اساس گزارشات رسیده از منابع معتبر و آگاه، جلسه ی ستاد بحران شهرستان سلسله پس از گذشت چهار روز از حادثه آتش سوزی تشکیل شد.

كد خبر : ۱۶۱۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


سازمان تعزیرات حکومتی با رانندگان خاطی محور کرمانشاه برخورد کرد

سفیرافلاک: پس از اعلام گزارشی مبنی بر دریافت وجه اضافی توسط رانندگان محور کرمانشاه، امروز سازمان تعزیرات حکومتی شهرستان دلفان همه رانندگان خاطی را جریمه کرد.

كد خبر : ۱۶۲۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۳


24 ساعت در شهر آیت الله ها

سفیرافلاکروزنامه لوموند با با چاپ گزارشی که خبرنگارش از ایران تهیه کرده پرداخت. قسمتی از این گزارش به شهر مقدس قم می پردازد.

كد خبر : ۱۶۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۴


گزارش تصويري: خرم‌آباد و بام خرم‌آباد در شب (مرداد 1392)

سفیرافلاک: نگاه شبانه به خرم‌آباد، تفاوت بسياري با روز آن دارد. آرامش و سكوت شب را كه با رنگ‌ها و چراغاني‌هاي "خرم‌‌آباد" درآميزي، اين شهر را واقعاً "خرم" و "آباد" خواهي يافت.

كد خبر : ۱۶۴۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۹


حکم آزادی مبارک صادر شد

سفیرافلاک: شبکه خبری اسکای نیوز در خبری فوری گزارش داد که دادگاهی در مصر حکم آزادی مبارک را صادر کرد.

كد خبر : ۱۶۴۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۱


آنچه دولت برای کنترل بازار اجاره باید انجام دهد/ ۸ راهبرد اساسی

سفیرافلاک: مرکز مطالعات تکنولوژی دانشگاه علم و صنعت در گزارشی به بررسی عوامل موثر در بازار اجاره پرداخته است و راه‌کارهایی به منظور کنترل بازار اجاره ارائه داده است.

كد خبر : ۱۶۵۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۲


گزارش خواندنی مؤسسه امنیت رژیم صهیونیستی از شیوه مدیریت تحریم‌ها در ایران

سفیرافلاک:مؤسسه امنیت رژیم صهیونیستی گزارشی مفصل را به وضعیت مقابله ایران با تحریم‌های بین‌المللی منتشر کرده که نشان می‌دهد ایران حتی در برابر از دست دادن ۷۰ درصد درآمد نفتی خود نیز توان مقاومت دارد.

كد خبر : ۱۶۵۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۳


ابطال پروانه فعالیت 13 شرکت حمل و نقل و باربری متخلف

سفیرافلاک: استاندار لرستان گفت:براساس گزارش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، 55 محموله قاچاق گندم با همکاری نیروی انتظامی در مبادی خروجی استان توقیف شده است.

كد خبر : ۱۶۵۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۴


گزارش تصویری از وضعیت خرم رود خرم آباد

سفیرافلاک: گزارش تصویری از وضعیت خرم رود شهرستان خرم آباد.

كد خبر : ۱۶۶۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۶


گزارش تصویری از وضعیت خرم رود خرم آباد

سفیرافلاک: گزارش تصویری از وضعیت خرم رود شهرستان خرم آباد.

كد خبر : ۱۶۶۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۶


آمریکا این بار هم ضرر می کند

سفیرافلاک: امروز رییس جمهور و اعضای هیات دولت به دیدار مقام معظم رهبری رفتند.به گزارش از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، اعضای هیات دولت صبح امروز (چهارشنبه) به همراه رییس جمهور بعد از پایان جلسه هیات دولت به مناسبت هفته دولت به دیدار مقام معظم رهبری رفتند. 

كد خبر : ۱۶۶۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۶


گزارش تصویری نمایشگاه E3

سفیرافلاک:نمایشگاه سالانه E3 بزرگ‌ترین ضیافت علاقه‌مندان سرگرمی‌های ویدیویی است.

كد خبر : ۱۶۷۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۸


گزارش از ثبت نام و راهپیمایی داوطلبان اعزام به سوریه+تصاویر

سفیرافلاک: امروز و پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه جمع کثیری از مردم ولایتمدار شهرستان بروجرد با ثبت نام و برپایی راهپیمایی خواستار اعزام داوطلبانه به سوریه و دفاع از مسلمانان مظلوم این کشور شدند.

كد خبر : ۱۶۷۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۸


اردوی فرهنگی و تفریحی ویژه مناطق محروم خرم آباد برگزار شد

سفیرافلاک: رئیس هئیت مدیره موسسه خیریه باب الحوائج (ع) گفت: اردوی فرهنگی تفریحی ویژه کودکان ونوجوانان مناطق محروم شهرستان خرم آباد برگزارشد.

كد خبر : ۱۶۷۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


صحبت‌های اوباما نشان از پیروزی ایران بود

سفیرافلاک: رسانه‌های صهیونیست در گزارش‌های خود از سخنرانی رئیس جمهور آمریکا تاکید کردند که این سخنان نشان از ضعف در موضع‌گیری وی و پیروزی برای ایران است.

كد خبر : ۱۶۸۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


تجاوز جنسی رها اعتمادی به پسر ۱۱ ساله + عکس لو رفته

سفیرافلاک:سایت خبری “Argus” طی گزارشی، از تجاوز جنسی رها اعتمادی برنامه ساز و مجری شبکه من و تو به یک پسر ۱۱  ساله خبر داد.

كد خبر : ۱۶۸۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۲


عربستان و اسرائیل هدف مشترک حمله به سوریه و ضربه زدن به تهران را دنبال می‌کنند

سفیرافلاک:خبرگزاری رویترز با انتشار گزارشی نوشته است اسرائیل و عربستان در تلاشند تا کاخ سفید را به اقدام نظامی علیه سوریه متقاعد کنند و در این مسیر یک هدف مشترک دارند و آن هم ضربه زدن به ایران است.

كد خبر : ۱۶۸۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۲


پلدختر ميزبان نوادگان علامه جزايري+ تصاوير آيت الله سيد طيب جزايري

سفیرافلاک:بيست و پنجمين سالگرد مراسم بزرگداشت علامه سيد نعمت الله جزايري با حضور نوادگانش از اقصي نقاط كشور واقشار مختلف مردم شهرستان پلدختر در سالن اجتماعات ارشاد برگزارشد.

كد خبر : ۱۶۸۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۳


اختصاصی/حضور پرتلاش اصحاب رسانه در اجلاس سراسری نماز

سفیرافلاک: بیست و دومین اجلاس سراسری نماز در خرم آباد به پایان رسید. در این بین اصحاب رسانه تمام تلاش خود را برای هرچه بهتر پوشش دادن این اجلاس بکار بستند. این گزارش تصویری تنها گوشه ای از زحمات خبرنگاران، عکاسان، فیلمبرداران و دیگر همکاران رسانه ای است.

كد خبر : ۱۶۹۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۵


گزارش تصویری از برپایی بیمارستان صحرایی در روستای فرهاد آباد

سفیرافلاک: بیمارستان صحرایی شهدای بسیج جامعه پزشکی به مدت سه روز در روستای فرهاد آباد از توابع نورآباد تا 18 شهریور برپا است.

كد خبر : ۱۷۰۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


اختصاصی/ گزارش تصویری از برپایی بیمارستان صحرایی در روستای فرهاد آباد
كد خبر : ۱۷۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


گزارش "فرانس 24" از رواج ساپرت در ایران

سفیرافلاک:  سایت شبکه تلویزیونی "فرانس 24" در گزارشی به موضوع پوشیدن ساپورت در ایران پرداخت.

كد خبر : ۱۷۰۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


نخست‌وزیرسابق اسرائیل سکته مغزی‌کرد

سفیرافلاک:منابع خبری رژیم صهیونیستی گزارش دادند که نخست وزیر سابق اسرائیل دچار سکته مغزی شده است.

 

كد خبر : ۱۷۰۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۸


۷ درسی که آمریکا باید از بحران شیمیایی سوریه بیاموزد

سفیرافلاک:یک اندیشکده آمریکایی در گزارشی از مقامات آمریکایی خواست به هفت درس مهم بحران شیمیایی سوریه توجه کنند.

كد خبر : ۱۷۲۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۴


مردم خواهان تثبیت مدیریت شهری هستند/ مدیران اجرایی احساسی، جناحی و سیاسی عمل نکنند

سفیرافلاک: این روز ها با شروع به کار شورای اسلامی شهر خرم آباد  شاهد برگزاری جلسات متعددی برای تعیین شهردار خرم آباد هستیم.سفیرافلاک برای جویا شدن از نظرات مردم در خصوص عملکرد شهردار در چند ماه اخیر اقدام به تهیه گزارش مردمی کرده است.

كد خبر : ۱۷۲۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۴


سال 2014، سال تصفیه حساب با ایران!

سفیرافلاک:  یک مرکز تحقیقاتی در لندن با انتشار گزارشی که به نظر می رسد در راستای ایجاد هراس در میان ایرانی ها تهیه شده، هشدار می دهد که فرصت برای دستیابی به راه حلی دیپلماتیک در موضوع هسته ای ایران در حال پایان است.

كد خبر : ۱۷۳۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۴


کارگروه شهرسالم درچگنی برگزارشد

سفیرافلاک: جلسه شهر سالم با حضور فرماندار، معاون فرماندار و جمعی از مسئولین ادارات در محل فرمانداری شهرستان چگنی برگزار شد.

كد خبر : ۱۷۳۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۵


استقبال مردم منطقه علی آباد خرم آباد از خدام حرم امام رضا (ع)

سفیرافلاک: به همت موسسه خیریه باب الحوائج (ع) و هئیت محبین امام حسن مجتبی (ع) مراسم استقبال از خدام حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) و پرچم بارگاه قدس رضوی در محله کوی علی آباد خرم آباد برگزارشد.

كد خبر : ۱۷۳۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۵


مردم خواهان تثبیت مدیریت شهری هستند/ مدیران اجرایی احساسی، جناحی و سیاسی عمل نکنند

سفیرافلاک: این روز ها با شروع به کار شورای اسلامی شهر خرم آباد  شاهد برگزاری جلسات متعددی برای تعیین شهردار خرم آباد هستیم.سفیرافلاک برای جویا شدن از نظرات مردم در خصوص عملکرد شهردار در چند ماه اخیر اقدام به تهیه گزارش مردمی کرده است.

كد خبر : ۱۷۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۵


شوراها برای خدمت صادقانه به مردم سوگند یاد نمودند

سفیرافلاک: در مراسمی که با حضور منتخبین شوراهای اسلامی شهرهای  الشتر و فیروز آبادو روستاهای بخش مرکزی در سالن الغدیر فرماندار برگزارشد منتخبین چهامین دوره این شوراها برای خدمت صادقانه و در چهار چوب قانون به مردم در مقابل کلام الله مجید سوگند یاد نمودند.

كد خبر : ۱۷۳۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۷


کارگاه مباني گزارش‌نويسي در مطبوعات برگزار شد

سفیرافلاک: کارگاه "مباني گزارش‌نويسي در مطبوعات" در جمع خبرنگاران با حضوراستاد ایرج کاظمی در خرم‌آباد برگزار شد.

كد خبر : ۱۷۳۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۷


پای ساپورت پوشان به لرستان هم باز شد

سفیرافلاک: بیش از چند ماه از گزارشات مختلف رسانه ها در باره رژه ساپورت پوشان در تهران و شهر های بزرگ نگذشته که این اپیدمی خطرناک رفته رفته در شهرستان بروجرد شیوع پیدا کرده است.

كد خبر : ۱۷۴۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۰


گزارش تصویری رژه حماسی در شهرستان ازنا
كد خبر : ۱۷۵۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۱


الگوگیری از ائمه معصومین(ع) در عرصه تعلیم و تربیت ضروری است

سفیرافلاک: با حضور امام جمعه ،معاون پرورشی وفرهنگی اداره کل آموزش وپرورش لرستان، فرماندار واعضای شورای اداری شهرستان پلدختر مراسم نمادین نواختن زنگ مهر وآغاز سال تحصیلی جدید مدارس در دبیرستان دخترانه شاهد برگزارشد.

كد خبر : ۱۷۵۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۲


گزارش تصویری/ زیبایی ماهی‌های مرکب با بدن‌های رنگین
كد خبر : ۱۷۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۴


گزارشگر بهائی که با تمام روسای جمهور کشورمان گفت‌وگو کرد

سفیرافلاک:کریستین امانپور یکی از مجریان سرشناس در سراسر جهان است که با روئسای جمهور کشورهای زیادی به مصاحبه پرداخته است و اهداف کاملا ضد ایرانی و مشخصی دارد.

كد خبر : ۱۷۶۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۴


احتمال مذاكرات ايران و گروه 1+5 ابتدا در سطح روساي جمهور بود

سفیرافلاک: خبرگزاري آسوشيتدپرس در گزارشي از تمايل رئيس جمهور آمريكا براي ديدار با رئيس جمهور ايران در نيويورك خبر داد.

كد خبر : ۱۷۷۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۷


هنوز هم می شودشهید شد!

به گزارش سفیرافلاک :هنوز هم می شودشهید شد!

كد خبر : ۱۷۹۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


فرج نزدیک است انشاءالله....

به گزارش سفیرافلاکمادر شهید گفتند : امام فرمودند سلام ما را به سید علی آقا برسانید و به ایشان بگویید اینقدر از خدا طلب مرگ نکن ! فرج نزدیک است انشاءالله .

كد خبر : ۱۷۹۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


ثبت نام خادمی شهدا

به گزارش سفیرافلاک :ثبت نام خادمی شهدا در مناطق عملیاتی شروع شد

كد خبر : ۱۷۹۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


باشگاه ورزشی برای روحانیت

به گزارش سفیرافلاک به نقل از پارسینه: باشگاه ورزشی برای روحانیت

كد خبر : ۱۷۹۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


گریم های معروف و عجیب ستاره‌ها

به گزارش سفیرافلاک به نقل از برترین ها:گریم های معروف و عجیب ستاره‌ها

كد خبر : ۱۷۹۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


فقط گناهکاران کلیک کنند!
به گزارش سفیرافلاک به نقل از جام نیوز نوشت:استعانت از لطف و عنایتی است که خداوند نسبت به توبه کنندگان دارد؛ زیرا توبه واقعی همه مبغوضیت های گناه و عقوبات اخروی و آثار منفی آنرا در پیشگاه خداوند از بین می برد.
 
 
كد خبر : ۱۸۰۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


شباهت باورنکردنی بازیگرآمریکایی با روحانی+عکس

رسانه های آمریکایی گزارش دادند که ماندی پاتیکین بازیگر مشهور آمریکایی شباهت بسیار زیادی با حسن روحانی رئیس جمهور ایران دارد.

كد خبر : ۱۸۰۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


تشکیل کارگروه تخصصی جذب بودجه ۹۳ در مجمع لرستان

رئیس مجمع نمایندگان لرستان گفت: استاندار تمام تلاش خود را برای جذب سرمایه‎گذاران خصوصی بکار ببندد. الهیار ملکشاهی افزود: جلسه‎ای بین مجمع نمایندگان با استاندار برگزارشد که طی آن وضعیت کنونی استان و مشکلات آن مطرح شد.

كد خبر : ۱۸۰۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


مرگ دانشجوی دختر دانشگاه علوم پزشکی همدان قتل نبود

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان با رد اخبار مبنی بر قتل یکی از دانشجویان دختر دانشکده پرستاری و مامایی در خوابگاه دانشگاه علوم پزشکی همدان، گفت: گزارش پزشکی قانونی نشان داد هیچگونه ضرب و شتم و اثری دال بر اینکه مرگ این دانشجو قتل بوده باشد وجود ندارد.

كد خبر : ۱۸۰۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۲


گزارش تصویری / استقبال از سالار عقیلی در فرودگاه خرم آباد
كد خبر : ۱۸۰۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۳


انبار وسایل دور ریختنی

پیاده روهای شهر نورآباد هر کاربری دارند غیر از کاربری اصلی خود که در این گزارش تلاش شده به برخی از این کاربری ها اشاره نمایم.

كد خبر : ۱۸۱۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۳


تبارشناسی پیمان‌شکنانی که نایب امام (ع) را تنها گذاشتند

من برادرم، عموزاده‌ام و شخص مورد اعتمادم از خانواده خویش؛یعنى مسلم بن عقیل را به سوى شما فرستادم و او را مأمور کردم که از حال شما و از کار و نظرتان به من گزارش دهد.اگر به من چنین خبردهد که رأى بزرگان و صاحبان فضل و خرد شما همانند چیزى است که قاصدانتان گفتند و در نامه هایتان نوشته شده است، به خواست خدا بزودى به سویتان خواهم آمد.

كد خبر : ۱۸۱۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۳


گزارش تصویری/دعای عرفه
كد خبر : ۱۸۱۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۳


گزارش تصویری / کنسرت سالار عقیلی در خرم آباد
كد خبر : ۱۸۱۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۵


ظریف: خودداری از افشای جزییات پیشنهاد ایران به 1+5 نشانه صداقت و جدیت ماست

وزیر امور خارجه ایران در گفت‌وگو با پایگاه خبری المانیتور با اشاره به گزارشاتی درباره جزییات احتمالی پیشنهاد ارائه شده توسط ایران در مذاکرات با کشورهای گروه 1+5، صحت این گزارشات را قویا رد کرد.

كد خبر : ۱۸۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۸


نرخ بیکاری کشور به مرحله بحران رسید / لرستان با بیش از ۵۰ درصد رکورد شکست

رئیس مرکز آمار ایران با بیان اینکه گزارشات مرکز آمار بر مبنای محاسبات سال ۹۱ بود، تصریح کرد: در این جلسه وضعیت نرخ مشارکت اقتصادی، نرخ بیکاری ۱۲٫۲ درصد پایان سال ۹۱ در گروه های سنی مختلف، استان ها، جوانان ۱۵ تا ۲۴ سال و استان هایی که دارای بیشترین و کمترین نرخ های بیکاری بودند اعلام شد.

كد خبر : ۱۸۳۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۴


متلک های فردوسی پور به علی دایی در حاشیه ال کلاسیکو

مجری و گزارشگر ال کلاسیکو در جریان این دیدار کنایه هایی به سرمربی پرسپولیس زدند.

كد خبر : ۱۸۳۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۵


گزارش تصویری / استقبال از کشتی گیران ۳۱ کشور جهان در خرم آباد
كد خبر : ۱۸۴۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۹


گزارش تصویری/اولین روز مسابقات جهانی کشتی پهلوانی
كد خبر : ۱۸۵۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۹


گزارش تصویری/لرستان در 13 آبان
كد خبر : ۱۸۶۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۳


گزارش تصویری راهپیمایی 13 آبان 92 شهرستان بروجرد

مردم ولایتمدار شهرستان بروجرد بار دیگر حماسه آفرین شدند.

كد خبر : ۱۸۶۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۳


مغذی‌های مفید برای مقابله با سرماخوردگی

همزمان با فصل سرما افراد بسیاری با بیماری سرماخوردگی مواجه می شوند که برای مقابله با آن تغذیه مناسب می‌تواند موثر واقع شود که در این گزارش به مهم‌ترین آن اشاره می‌کنیم.

كد خبر : ۱۸۷۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۵


گزارش تصویری ورود بلاتر به تهران
كد خبر : ۱۸۷۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۵


شیرخوارگان خرم آبادی؛ناله حسینی سردادند

همایش سراسری شیرخوارگان حسینی هم زمان باسراسرکشور درشهرخرم آباد برگزارشد.

كد خبر : ۱۸۷۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۸


تصاویر اولین نمازجمعه محرم حسینی در ازنا

گزارش تصویری ازناخبر از اولین نماز جمعه محرم الحرام امسال در شهرستان ازنا.

كد خبر : ۱۸۸۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹


علاقمند به توافق با ایران هستیم/توافق روی میز و قابل دسترس است/تحریم‌ها محدود و متناسب کاهش می‌یابد

«ویلیام هیگ» که برای ارائه گزارش در مورد روند مذاکرات هسته‌ای به پارلمان این کشور رفته، با بیان اینکه همه کشورهای 1+5 موضعی واحد داشتند، تأکید کرد که لندن به شدت علاقمند به دستیابی به توافقی موقت با تهران است.

كد خبر : ۱۸۹۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۱


زنگ حماسه درخرم آباد به صدادرآمد

همایش پیشکسوتان سوسنگرد باحضور رزمندگان وخانواده های شهدای عملیات سوسنگرد به همت سپاه ناحیه خرم آباددرحسینیه عاشقان ثارالله این شهرستان برگزارشد.

كد خبر : ۱۸۹۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۱


گزارش تصویری/مراسم شب تاسوعا در قلعه فلک الافلاک

عزاداران حسینی در شب تاسوعا در قالب هیئات در قلعه فلک الافلاک خرم آباد به سوگ برادر گرانقدر سیدالشهداء نشستند.

كد خبر : ۱۸۹۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۲


گزارش تصویری روز تاسوعا در نورآباد

مردم شهر نورآباد، به یاد علمدار دشت کربلا در روز تاسوعا بر سر و سینه زدند.

كد خبر : ۱۸۹۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۲


جلوه های ویژه در روز عاشورا شهر الشتر

تصاویر و جلوه های ویژه روز عاشورا در الشتر را می توانید در این گزارش تصویری مشاهده کنید.

كد خبر : ۱۸۹۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۴


عاشورا در ازنا به روایت تصویر

گزارش تصویری ازناخبر از روز عاشورای حسینی در شهرستان ازنا.

كد خبر : ۱۹۰۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۵


100 روز اقتصادی دولت تدبیر و امید

100 روز اقتصادی دولت به پایان رسیده است؛ اما مطالبه مردم ارائه گزارشی در این خصوص از سوی دولت است.

كد خبر : ۱۹۱۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۶


تولد‌ نوزاد‌ سه ماهه پس از مرگ مادر

در جهان تنها سه مورد تولد نوزاد از مادران دچار مرگ مغزي در هفته 15 بارداري گزارش شده است که يکي از سه نوزاد پس از تولد جان خود را از دست داد

كد خبر : ۱۹۱۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۶


محورهای گزارش 100 روزه و 3 بخشی رئیس‌جمهور به مردم مشخص شد/ گزارش اوایل آذرماه ارائه می‌شود

پس از اعلام دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران برای ارائه گزارش 100 روزه دولت به مردم از وضعیت موجود، گمانه زنی های بسیاری در خصوص محتوا و چگونگی ارائه این گزارش در فضای سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور مطرح شد، اما امروز رئیس دفتر رئیس جمهور به طور رسمی اعلام کرد که این گزارش در 3 بخش به مردم ارائه خواهد شد.

كد خبر : ۱۹۱۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


روحانی در گزارش ۱۰۰ روزه به مردم چه می‌گوید؛ بهبود معیشت یا اعلام وضعیت؟

اولین هفته آذرماه موعدی است که قرار است رئیس‌جمهور گزارش ۱۰۰ روزه اقتصاد را به مردم ارائه کند، حال آنکه این ابهام باقی است که دولت گزارش ۱۰۰ روزه بهبود معیشت را به مردم ارائه خواهد کرد یا می‌خواهد به اعلام وضعیت موجود بپردازد؟

كد خبر : ۱۹۲۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۹


هیئت عزاداری حضرت علی اکبر(ع) ازنا پرشورتر از هر سال+ عکس

سفیرافلاک در ادامه گزارشات خود از مراسمات عزاداری سالار شهیدان توسط هیئات مختلف ازنا این بار به سراغ هیئت حضرت علی اکبر(ع) ازنا رفته است.

كد خبر : ۱۹۲۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۹


گزارش ظریف از دیدار با اشتون

وزیر امور خارجه با اشاره به دور اول نشست ایران و 1+5، برنامه‌ها و دیدارهای خود و هیأت مذاکره‌کننده ایرانی با دیگر طرف‌های مذاکره‌کننده را تشریح کرد.

كد خبر : ۱۹۲۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۳۰


گزارش فیسبوکی ظریف از مذاکرات ژنو

محمد جواد ظریف در آخرین مطلب خود در صفحه فیس بوکش گزارشی از آخرین وضعیت مذارکرات ژنو را منتشر کرد.

كد خبر : ۱۹۲۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۳۰


گزارشگر مشهور فوتبال در شبكه 3 ممنوع التصوير شد

مجري و تهيه كننده تلويزيون ديگر نمي تواند جلوي دوربين هاي شبكه 3 ظاهر شود.

كد خبر : ۱۹۳۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۲


گزارش تصویری از گردهمایی بزرگ بسیجیان پلدختر

به مناسبت هفته بسیج گردهمایی بزرگ بسیجیان شهرستان پلدختر دراستادیوم ورزشی شهید سرمالیان برگزارشد

كد خبر : ۱۹۴۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۵


گزارش تصویری گردهمایی بزرگ بسیجیان لرستان
كد خبر : ۱۹۴۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۵


39 گروه جهادی در دانشگاه‌های لرستان فعالیت می‌کنند

به گزارش سفیر افلاک،فریدون دارابی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر افلاک گفت: 39 گروه جهادی در دانشگاه های لرستان با هدف خدمت رسانی به مناطق محروم استان فعالیت می کنند.

كد خبر : ۱۹۵۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶


دانش آموزان پلدختری در مانور زلزله شرکت کردند

همزمان با سراسر کشورمانور زلزله دردبیرستان نمونه دولتی  دانش پلدختر برگزارشد.

كد خبر : ۱۹۵۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۰


امنیت و آرامش در خلیج فارس اولویت همیشگی ایران است/رایزنی با عربستان در صورت آمادگی طرف مقابل

وزیر امور خارجه کشورمان گزارشی از سفر خود به کشورهای حاشیه خلیج فارس در فیس‌بوک منتشر کرد.

كد خبر : ۱۹۶۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۲


جنجال‌آفرینی‌های احمدی‌نژاد و یارانش بر سر گزارش 100 روزه روحانی/ رویارویی آماری «حسن - محمودی» به مناظره ختم می‌شود؟

گزارش 100 روزه دولت روحانی به مذاق دولتی‌های سابق خوش نیامده است، دولتی که خود ید طولایی در به نقد کشیدن سیاست‌ها و عملکرد دولت‌های پیش از خود داشت، حال کمترین نقد را برنمی‌تابد و در اقدامی جالب توجه رییس جمهور مستقر را به مناظره فرا می‌خواند. مناظره‌ای که یک سر آن محمود احمدی‌نژاد است و سوی دیگر آن شیخ حسن روحانی.

كد خبر : ۱۹۷۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۶


37 نماینده نه، 150 نماینده بن هدیه گرفتند!

روز چهارشنبه گزارش تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی در زمان مدیریت سعید مرتضوی قرائت شد.

كد خبر : ۱۹۷۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۷


اسناد توافقنامه و چک های بابک زنجانی موجود است، مرتضوی چه چیزی را تکذیب می کند؟

علیرضا محجوب نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و عضو تیم تحقیق و تفحص از سازمان تأمین اجتماعی و شرکت‌های تابعه با اشاره به جوابیه سعید مرتضوی مدیرعامل سابق این سازمان در خصوص گزارش تحقیق و تفحص گفت: آقای مرتضوی مصاحبه‌ای فرمودند و ادعا کردند که موضوع تفاهم‌نامه با بابک زنجانی و پرداخت وجه به ایشان کذب محض است.

كد خبر : ۱۹۷۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۷


پیگیری یک گزارش و توضیح سفیرافلاک

پس از انتشار گزارش "سوء استفاده مالی از خانه مردگان" در پایگاه خبری سفیرافلاک؛ بنابر اسناد دریافتی پس از انتشار این گزارش، ناقص بودن مدارک ارائه شده موجب تناقض در نتیجه استنباطی شد. 

كد خبر : ۱۹۸۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۷


متخلف‌ترین شرکت در گزارش تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی معرفی شد

در گزارش تحقیق و تفحص مجلس از سازمان تامین اجتماعی، نام شرکت نفت پاسارگاد بیش از همه شرکت‌ها در فهرست تخلفات، ذکر شده است.

كد خبر : ۱۹۸۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۸


گزارش رسانه های اسپانیایی از توهین هزاران ایرانی به مسی در فیس بوک+عکس

ساعاتی بعد از انجام مراسم قرعه کشی جام جهانی 2014 نگذشته بود که عده ای از هموطنان بامزه!! مان با هجوم به صفحه اختصاصی لیونل مسی در فیس بوک، شوخی با اسطوره فوتبال آررژانتین و بهترین بازیکن حال حاضر دنیا را آغاز کردند. این روند با سرعتی تصاعدی افزایش یافت و کم کم صفحه مسی تبدیل شد به یک چت روم بذله گویی و اهانت های بی پایه و اساس و خجالت آور به او.

كد خبر : ۱۹۸۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۹


مانور واکنش درشرایط اضطراری درخرم آباد برگزارشد

مسئول H.S.E پخش فرآورده های نفتی لرستان گفت: مانور بزرگ مقابله با بلایای طبیعی به صورت اضطراری توسط شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان و با حضور تمام دستگاه های استان برگزار شد.

كد خبر : ۱۹۸۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۹


باکیفیت​ترين​و بی​کیفیت​ترين خودروهاي​داخلي

براساس جدیدترین گزارش تحلیل کیفیت خودروها شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، خودروی نیسان تیانا با 3 نمره منفی و خودروی ام.وی.ام 110 با 86.7 نمره منفی به ترتیب در صدر و ذیل جدول رده بندی کیفی گروه سبک سواری خودروهای تولید داخل در آبان ماه قرار گرفتند.

كد خبر : ۱۹۸۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۹


مرگ بارترین ماده مخدر جهان (+عکس)

بر اساس گزارش تایم، برای تهیه این ماده مخدر، قرص کدئین را همراه با ید، اسید هیدروکلریک و دیگر مواد شیمیایی حل می‌کنند و بعد از طی مراحلی این ماده مرگبار به دست می‌آید و عمدتا در اطراف نواحی تناسلی تزریق می‌شود.

كد خبر : ۱۹۹۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۹


تنگ فنی قربانی طلای سیاه/نا امیدی مردم از حل آلودگی نفتی+تصاویر

با گذشت 4سال ازانعکاس اخبار وگزارشات آلودگی نفتی روستاهای جنوبی پلدختر،اکیپ خبری بیان روز برای بررسی بیشتر موضوع واقدامات مسئولین به روستای شهدای تنگ فنی سفر کرد.

كد خبر : ۱۹۹۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۱


گزارش تصویری/ همایش "نقش جوانان در همدلی و همزبانی بین دولت و ملت" در شهرستان دلفان

صبح امروز همایش "نقش جوانان در همدلی و همزبانی بین دولت و ملت" با سخنرانی حجت الاسلام ميرعمادي نماينده ولي‌ فقيه در استان و حضور جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در سالن سینما سعید شهرستان دلفان برگزار شد.

كد خبر : ۴۰۰۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۹


بیکاری ،جذب سرمایه گذار و صدور مجوز خوراک نفت لرستان روی میز هیات دولت/استاندار لرستان مهمان 80دقیقه ای هیات دولت

استاندار لرستان در جلسه اخیر هیات دولت در مدت زمان 80دقیقه به حسن روحانی رئیس جمهور و وزراء گزارشی از برنامه های عملکرد دولت ومسائل و مشکلات لرستان را بیان کرد.

كد خبر : ۴۰۰۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۰


گزارش تصویری از اختتامیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای ازنا

گزارش تصویری از اختتامیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای در هنرستان عصمت شهرستان ازنا با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار گردید.

كد خبر : ۴۰۰۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۰


گزارش تصویری از مانور اطفاء حریق جنگل های لرستان
كد خبر : ۴۰۰۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۰


گزارش تصویری از امام زاده محمد(ع)

امام‌زاده  محمد(ع)در منتهی‌الیه غرب استان لرستان و غرب شهرستان کوهدشت در جنوب رودخانه سیمره ودردامنه کوه فیروزکوه از رشته کوه‌های زاگرس واقع شده است.

كد خبر : ۴۰۰۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۱


گزارش تصویری/ پارک بانوان خرم آباد به ست ورزشی مجهز شد
كد خبر : ۴۰۰۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۱


تجمع بزرگ طلاب و روحانیون در حمایت از مردم یمن در پلدختر برگزارشد

تجمع اعتراض‌آمیز استادان و طلاب حوزه‌ علمیه امام رضا(ع) در محکومیت جنایات آل سعود در پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۴۰۱۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۳


گزارش تصویری/ دومین یادوراه بزرگ شهدای شهرستان دلفان

دومین یادواره بزرگ شهدای شهرستان دلفان تحت عنوان روز«حماسه و ایثار شهرستان» صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان، خانواده های شهدا ، رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و مردم شهید پرور در سالن ورزشی امام خمینی (ره) نورآباد برگزار شد.

كد خبر : ۴۰۱۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۴


وقتی شهادت، اردیبهشت دلفان را سربلند می کند

گزارش مشروح از برگزاری دومین یادواره بزرگ شهدای شهرستان دلفان تحت عنوان"روز حماسه و ایثار"+تصاویر

كد خبر : ۴۰۱۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۵


گزارش تصویری از همایش روز گلونی در خرم‌آباد
كد خبر : ۴۰۱۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۷


گزارش تصویری نمای شهر خرم‎آباد از بام لرستان

موقعیت و اشراف مناسب و داشتن دید و منظر مناسب به شهر، سبب شکل‎گیری ایده احداث یک مجتمع به نام بام لرستان شده است که در ادامه تصاویری کهشبهنگام در این مکان از شهر خرم‌آباد گرفته شده است دیده می‎شود.

كد خبر : ۴۰۲۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۸


گزارش تصویری مجمع خیرین مدرسه ساز ناحیه یک خرم‌آباد
كد خبر : ۴۰۲۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۸


گزارش تصویری حضور معاون علمی رییس جمهور در لرستان
كد خبر : ۴۰۲۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۰


مراسم گرامیداشت شهدای عملیات حاج عمران و روز شهرستان در الیگودرز برگزارشد

بمناسبت گرامیداشت یاد وخاطره  65 شهید شهرستان الیگودرز در عملیات حاج عمران  29 اردیبهشت بعنوان روز شهرستان انتخاب شد و مراسمی در این روز در مجموعه ورزشی شهرستان الیگودرز  با حضور پرشور مردم ومسئولین برگزار شد.

كد خبر : ۴۰۳۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۱


گزارش تصویری از همایش روابط عمومی ها
كد خبر : ۴۰۳۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۱


گزارش تصویری بازی خیبر خرم‌آباد و استقلال آبی تهران
كد خبر : ۴۰۳۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۲


گزارش تصویری یادواره شهدای حاج عمران خرم‌آباد
كد خبر : ۴۰۳۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۳


گزارش تصویری صبحگاه مشترک نیروهای مسلح به مناسبت سوم خرداد
كد خبر : ۴۰۳۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۳


گزارش تصویری از برپایی نمایشگاه پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت

نمایشگاه پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت از امروز تا نهم خرداد ماه جاری در باغ گلستان( دانشگاه لرستان سابق) برگزار شد.

كد خبر : ۴۰۴۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۴


دوبال برای ویلچرها/ نیمه ماهی که با مهر، ماه تمام می شود

همایش آبشار مهربانی با همدلی خیرین در جهت کمک به خود آموزی و اشتغال معلولین شهرستان در موسسه رعد برگزارشد .

كد خبر : ۴۰۴۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۵


گزارش تصویری از راهپیمایی بزرگ "ما اجازه نمی‌دهیم" مردم خرم‌آباد
كد خبر : ۴۰۴۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۹


گزارش تصویری/ مسابقه "دال پَلان" ائمه و اعضاء کانون مساجد دلفان

ظهر دیروز یک دوره مسابقات دال پلان به همت هیئت بازی های روستایی و همکاری سازمان تبلیغات اسلامی ویژه ائمه و اعضاء کانون های مساجد سطح شهرستان دلفان در روستای چراغ  و با حضور 30 تیم برگزار شد.

كد خبر : ۴۰۵۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۰


گزارش تصویری نشست خبری جلسه سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)
كد خبر : ۴۰۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۱


گزارش تصویری/ جشن بزرگ میلاد صاحب الزمان(عج) در نورآباد

شب گذشته جشن باشکوه میلاد یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج)  با حضور پر شور مردم نورآباد در پارک جنگلی این شهر برگزار شد.

كد خبر : ۴۰۵۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۳


گزارش تصویری افتتاح دو پروژه عمرانی در خرم‌آباد
كد خبر : ۴۰۷۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۴


گزارش تصویری از وضعیت ورودی نمایشگاه قرآن و عترت در خرم‌آباد
كد خبر : ۴۰۷۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۴


گزارش تصویری همایش بزرگداشت 24 خرداد
كد خبر : ۴۰۷۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۵


گزارش تصویری بازدید خبرنگاران از پروژهای عمرانی خرم‌آباد
كد خبر : ۴۰۸۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۳۰


روزه‌داری کشاورزان روستای شکرآباد الشتر در روزهای گرم تابستان

اگر شما از کسانی هستید که از خود می‌پرسید افرادی که به کار کشاورزی مشغول هستند، چگونه در روزهای طولانی و شدت گرمای تیرماه در ماه مبارک رمضان روزه می‌گیرند؟ حتماً گزارش زیر را بخوانید.

كد خبر : ۴۰۸۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۱


جشن گلریزان زندانیان غیرعمد به روایت تصویر

گزارش تصویری از جشن گلریزان زندانیان غیرعمد در شهرستان ازنا برگزار شد.

كد خبر : ۴۰۹۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۹


رونمایی از امضای میلیونها ایرانی پای گزاره برگ ملی +گزارش کامل

مراسم رونمایی از امضای میلیونها ایرانی پای گزاره برگ ملی با حضور جمع کثیری از مردم در میدان آزادی تهران آغاز شد.

كد خبر : ۴۰۹۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۹


گزارش تصویری/ مراسم معارفه سکاندار جدید فرمانداری دلفان

مراسم تودیع علی باقری و معارفه  جعفر طولابی با حضور شاهرخی معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان در سالن جلسات فرمانداری دلفان برگزار شد.

كد خبر : ۴۱۰۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۱


گزارش تصویری از مراسم احیای شب‌ قدر در خرم‌آباد

مراسم احیای شب قدر با حضور پر شور مردم خرم‌آباد در تپه شهدای گمنام این شهر برگزار شد.

كد خبر : ۴۱۰۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۵


مراسم افطار المومنین برگزار شد

مراسم افطار المومنین به همت سپاه حضرت ابوالفضل(ع) ناحیه خرم آباد با هدف احیای حسنه افطاری برگزارشد.

كد خبر : ۴۱۱۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۶


گزارش تصویری/ احیای شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان در نورآباد

در دومین شب قدر و شب شهادت امیر مومنان علی (ع)، عاشقان اهل بیت(ع) از اقشار و سنین مختلف با حضور در مساجد و حسینیه های نورآباد به راز و نیاز به درگاه الهی پرداختند.

كد خبر : ۴۱۱۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۷


گزارش از منطقه محروم قلایی
كد خبر : ۴۱۱۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۸


گزارش تصویری از مراسم احیای شب 21 رمضان- قسمت اول
كد خبر : ۴۱۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۸


گزارش تصویری از مراسم احیای شب 21 رمضان- قسمت دوم
كد خبر : ۴۱۱۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۸


مراسم تودیع و معارفه رئیس آموزش و پرورش ازنا به روایت تصویر

گزارش تصویری از مراسم تودیع و معارفه رئیس آموزش و پرورش شهرستان ازنا که لحظاتی قبل در سالن جلسات این اداره برگزار شد.

كد خبر : ۴۱۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۸


گزارش تصویری شب قدر در 23 رمضان-مصلای الغدیر
كد خبر : ۴۱۱۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۹


گزارش تصویری راهپیمایی روز قدس مردم خرم آباد(1)

مراسم راهپیمایی مردم خرم آباد در جهت حمایت از مردم مظلوم فلسطین با حضور پور شور اقشار مختلف جامعه برگزار شد.

كد خبر : ۴۱۱۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۹


گزارش تصویری راهپیمایی روز قدس مردم خرم آباد(2)

 مردم روزه دار خرم آباد همزمان با سراسر کشور در راهپیمایی روز قدس بار دیگر انزجار خود را از رژیم جعلی اسرائیل و حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کردند.

كد خبر : ۴۱۱۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۹


گزارش تصویری مراسم شب قدر با حضور کودکان
كد خبر : ۴۱۱۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۹


گزارش تصویری از حضور پور شور مردم خرم آباد در راهپیمایی روز قدس(6)
كد خبر : ۴۱۱۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۹


گزارش تصویری راهپیمایی روز قدس در خرم آباد

راهپیمایی روز جهانی قدس در خرم آباد  همزمان با سراسر کشور  با حضور اقشار و گروهای مختلف مردم و مسئولان استان برگزار شد.

كد خبر : ۴۱۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۹


گزارش تصویری راهپیمایی روزجهانی قدس در خرم آباد

مردم ولایتمدار خرم آباد پیش از ظهر امروز همزمان با سراسر کشور با شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم بی دفاع فلسطین را محکوم کردند.

كد خبر : ۴۱۱۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۹


گزارش تصویری از حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس

امروز نیز مانند سال‌های گذشته مردم از بزرگ و کوچک، زن و مرد، پیر و جوان به خیابان‌ها آمدند تا حمایت‎شان را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کنند.

كد خبر : ۴۱۱۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۹


گزارش تصویری از راهپیمایی قدس پلدختر

مردم روزه دار و مومن پلدختر در گرمای 47درجه هوا برای حمایت از فلسطینیان و اعلام انزجار از رژیم صهیونیستی با شکوه خاصی حماسه روز جهانی قدس را خلق کردند.

كد خبر : ۴۱۱۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۹


روایت تصویری حضور مردم ازنا در روز قدس(1)

گزارش تصویری از حضور کم نظیر مردم روزه دار ازنایی در راهپیمایی روز قدس در این شهرستان.

كد خبر : ۴۱۱۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۹


آتش به جان جنگل های بلوط نورآباد زد + گزارش تصویری

 روز گذشته آتش سوزی گسترده ای بیش از 200 هکتار از جنگل های منطقه سرکشتی نورآباد را فرا گرفت که با تلاش نیرو های بسیجی ، امدادی و مردمی مهار شد

كد خبر : ۴۱۲۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۰


مسابقه مقارئه قرآن کریم با شرکت 140 دانش آموز در الیگودرز برگزارشد

مسابقات مقارئه قرآن کریم  با شرکت 140 دانش آموز وبرای چهارمین سال متوالی در الیگودرز برگزار  شد.

كد خبر : ۴۱۳۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۳


گزارش تصویری جشن هسته ای در پلدختر

مردم پلدختر موفقیت توافق هسته ای را در میدان شهدای این شهر با اجرای موسیقی محلی زنده محلی و توزیع شیرینی جشن گرفتند.

كد خبر : ۴۱۳۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۴


بازدید استاندار لرستان از کارخانه فولاد ازنا

گزارش تصویری از بازدید استاندار لرستان و هیئت همراه از کارخانه فولاد ازنا.

كد خبر : ۴۱۳۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۴


گزارش تصویری بازدیداستاندار از داروسازی بایر افلاک ازنا

هوشنگ بازوند استاندار لرستان از کارخانجات داروسازی بایر افلاک ازنا بازدید کرد.

كد خبر : ۴۱۳۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۴


گزارش تصویری/ اقامه نماز عید سعید فطر در نورآباد

نماز عید سعید فطر با حضور پرشور مردم مومن و متدین نورآباد بعد از یک ماه روزه داری برگزار شد.

كد خبر : ۴۱۴۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۷


گزارش تصویری از باران تابستانی در خرم‌آباد
كد خبر : ۴۱۴۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۰


گزارش تصویری افتتاح انتشاراتی و کتابفروشی ستارگان آسمان در خرم‌آباد

مرکز انتشاراتی و کتابفروشی ستارگان آسمان با حضور جمعی از مسئولان استان در خرم‌آباد افتتاح شد.

كد خبر : ۴۱۴۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۱


گزارش تصویری روز نخست مسابقات کشتی نونهالان کشور در خرم‌آباد

مسابقات کشتی قهرمانی کشور در رده سنی نونهالان از امروز با حضور کشتی گیرانی از 31 استان کشور در خرم‌آباد آغاز شد.

كد خبر : ۴۱۵۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۲


گزارش تصویری از حضور بازرسان فدراسیون فوتبال از زمین تختی خرم آباد

بازرسان فدارسیون فوتبال جهت میزبانی تیم خیبر خرم آباد در رقابت های لیگ دسته اول، امروز از امکانات مجموعه تختی خرم آباد بازدید کردند.

كد خبر : ۴۱۵۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۲


گزارش تصویری مسابقات دوومیدانی بسیجیان لرستان

 مسابقات دوومیدانی بسیجیان لرستان دیروز در پیست تارتان مجموعه تختی خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۴۱۵۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۲


گزارش تصویری توزیع سبدکالا بین کارگران شهرداری پلدختر

توزیع سبدکالا بین کارگران شرکتی شهرداری پلدختر....

كد خبر : ۴۱۵۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۳


گزارش تصویری بازار گرم مدارس فوتبال خرم‌آباد در روز های گرم تعطیلات تابستانی

یکی از تفریحات سالم دانش آموزان در فصل تابستان، ثبت نام در مدارس فوتبال است که این روزها، استقبال زیادی از آن در خرم‌آباد صورت گرفته است.

كد خبر : ۴۱۵۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۴


کاریکاتور/ رضاخان، زیبا کلام و سلیمی نمین!
وزنامه شرق در صفحه اول خود با انعکاس گزارش نشست «کارنامه رضا شاه» با حضور صادق زیباکلام و عباس سلیمی نمین، با تیتر «فرزند ناخلف مشروطه» کاریکاتور این دو چهره را منتشر کرد.
كد خبر : ۴۱۵۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۴


نفس های آخر کشکان قبل از خشکیدن

کشکان یکی از دو رودخانه مهم استان لرستان است که امروزه به دلایل عدیده ای از جمله بی تدبیری مسولان ، برداشت های بی رویه و برنامه ریزی نامناسب خشک شده است. عکس های این گزارش چند هفته قبل از خشک شدن این رود مهم را نشان می دهد.

كد خبر : ۴۱۵۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۵


گزارش تصویری شب های خرم‌آباد- دریاچه کیو

عکس ها: میلاد فاضلی

كد خبر : ۴۱۵۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۵


گزارش تصویری از وضعیت اسف بار مجتمع‌های آپارتمانی میدان کیو

عکس‌ها از میلاد فاضلی

كد خبر : ۴۱۶۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۷


گزارش تصویری همایش تجلیل از مدیران کل آموزش و پرورش لرستان پس از انقلاب

طی مراسمی با حضور مسولان و مدیران آموزش و پرورش استان لرستان و مدیرکل امور بانوان استانداری لرستان از مدیران کل آموزش و پرورش لرستان پس از انقلاب اسلامی تجلیل به عمل آمد.

كد خبر : ۴۱۶۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۸


گزارش تصویری مسابقات کشتی قهرمانی کشور پیشکسوتان در خرم آباد

عکس‌ها از میلاد فاضلی

كد خبر : ۴۱۶۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۸


فراماندار پلدختر: مشکل پزشکی قانونی در پلدختر حل شد

بدنبال گزارش 29 تیرماه پایگاه اطلاع رسانی بیان روز در خصوص نبود پزشکی قانونی بلافاصله موضوع در دستور کار مسئولان شهرستان پلدختر قرار گرفت.

كد خبر : ۴۱۷۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۱


حرمی که دیوار حرمتش را کوتاه می‌بینند

امام‌زاده زیدبن‌علی یکی از زیارتگاه‌ها و اماکن گردشگری مذهبی در لرستان محسوب می‎شود اما متاسفانه با وجود مطالب و گزارش‌های تصویری مکرر توسط خبرنگاران، تنها وعده‌های بی‌عمل از طرف مسئولین مرتبط تیتر رسانه‌ها شد و حتی نظافت محیط اطراف این حرم تنها در مناسبت‌های خاص صورت می‌گیرد.

كد خبر : ۴۱۷۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۱


شهادت شهید صارمی جامعه رسانه ای دنیا را بیدار کرد

خبرنگاران بر افزایش آگاهی در جامعه نقش اساسی دارند که با گزارش اخبار امید را هدیه می دهند و جامعه رسانه ای با شهادت شهید صارمی بیدار شد.

كد خبر : ۴۱۷۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۴


همایش دختران زهرایی در خرم آباد برگزار شد

همایش دختران زهرایی به مناسبت روز قشر بسیج جامعه زنان همزمان با 13 مرداد و روز شهادت مریم فرهانیان، در خرم آباد بر گزارشد.

كد خبر : ۴۱۷۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۵


بی آبی و بی امکاناتی، حریف شعله های آتش نمی شود

 آتش سوزی جنگل های بلوط شهرستان کوهدشت از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه آغاز شده و در حالی مدت زمان آتش سوزی به 72 ساعت می رسد که برخی گزارش های میدانی حکایت از شعله ورشدن حریق در منطقه ی دارد.

كد خبر : ۴۱۸۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۵


خبرنگار، قلبی که برای جامعه می تپد


خبرنگاران برای افزایش آگاهی و ارائه اخبار وگزارش همیشه در تلاش هستند و خبرنگار، قلبی است که  برای  جامعه می تپد.

كد خبر : ۴۱۸۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۷


مراسم تجلیل از خبرنگاران لرستان

گزارش تصویری تجلیل از خبرنگاران لرستان و گرامی داشت شهدای خبرنگار استان در هتل سالیز خرم آباد با حضور جمعی از خبرنگاران و مسئولین استانی برگزار شد.

كد خبر : ۴۱۸۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۸


مراسم تجلیل از خبرنگارن در الیگودرز برگزارشد

عصر دیروز بمناسبت روز خبرنگار مراسم تجلیل از  خبرنگاران شهرستان الیگودرز در اتاق جلسات فرمانداری برگزار شد.

كد خبر : ۴۱۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۸


گزارش تصویری نشست هم اندیشی ورزشی نویسان لرستان با مدیر کل ورزش و جوانان

نشست هم‌اندیشی ورزشی نویسان لرستان و جمعی از خبرنگاران استان با مدیر کل ورزش و جوانان لرستان برگزار شد.

كد خبر : ۴۱۹۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۹


هفت نکته به مناسبت شهادت امام صادق(ع)

از نظر گزارش‌های تاریخی و جزئیات شهادت ائمه، در خصوص برخی ائمه چون امام صادق(ع)، افرادی مانند مؤلف «دلائل الامامه»، به شهادت آن حضرت تصریح کرده‌اند. برخی دیگر هم آن را با واژۀ «قیل» یعنی «گفته‌اند» یا «گفته شده است» آورده‌اند. ابن شهر آشوب می‌گوید: به گفتۀ ابوجعفر قمی (یعنی شیخ صدوق) منصور، امام صادق(ع) را مسموم کرد.

كد خبر : ۴۱۸۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۹


گزارش تصویری مراسم بزرگداشت علامه محدث جزایری در پلدختر

مراسم بزرگداشت علامه کبیر سید نعمت الله جزایری با حضور نوادگان این بزرگوار در مسجد امام حسین(ع) پلدختر برگزار شد.

 
كد خبر : ۴۱۹۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۱


همایش پیادوه روی عزاداران خرم آبادی به مناسبت سالروز شهادت امام صادق (ع)

همزمان با سالروز شهادت امام صادق (ع) همایش پیاده روی جمعی از عزادران خرم آبادی از مسجد صاحب زمان (عج)ماسور تاامامزاده عبدالله برگزارشد.

كد خبر : ۴۱۹۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۱


گزارش تصویری از سفر یک روزه معاون عمرانی وزیر کشور به لرستان

معاون عمرانی وزیر کشور در سفر یک روزه خود به لرستان از مهمترین پروژه های عمرانی در دست اجرا در استان بازدید کرد.

كد خبر : ۴۱۹۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۱


گزارش تصویری از مراسم رونمایی از سایت ازنا خبر

سایت ازنا خبر، تنها سایت دارای مجوز شهرستان ازنا با حضور جمعی از مسئولین به صورت رسمی رونمایی شد.

كد خبر : ۴۱۹۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۲


تصاویر/تجمع نخاله‌های ساختمانی در اطراف پارک باباداوود الشتر

در این گزارش تصویری تجمع نخاله‌های ساختمانی در اطراف پارک باباداوود الشتر را می‌توانید مشاهده کنید.

كد خبر : ۴۱۹۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۴


گزارش تصویری از وضعیت رودخانه خرم آباد
كد خبر : ۴۲۱۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۱


گزارش تصویری/ اردوی جهادی دانشجویان دانشگاه خواجه نصیر تهران در بخش کاکاوند

اردوی جهادی دانشجویان دانشگاه خواجه نصیر تهران در قالب فعالیت های عمرانی، فرهنگی و بهداشتی و درمانی در روستاهای قمش و توناب بخش کاکاوند در حال برگزاری است.

كد خبر : ۴۲۱۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۲


گزارش تصویری از بافت قدیمی مناطق خرم آباد

خرم آباد شهری است که دارای محله های قدیمی با بافتی فرسوده است. یکی از این محله ها پشت بازار خرم آباد است که بافت قدیمی به گونه ای است که موجب تخریب و تخلیه برخی از منازل شده است.

كد خبر : ۴۲۱۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۲


گزارش تصویری سفر کاروان زیرسایه خورشید به پلدختر

تصاویر دیدنی از استقبال مردم پلدختر از خادمان و پرچم متبرک حرم امام رضا(ع) شهرستان پلدختر....

كد خبر : ۴۲۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۲


فیلم/مشکلات قلایی از نگاه دانشجویان شرکت‌کننده در اردوی جهادی

اردوهای جهادی نمادی از مدیریت جهادی است جهادی که به دست جوانانی مؤمن و غیور حتی در دوردست‌ترین مناطق محروم برای رفع کامل محرومیت از چهره مناطق کمترتوسعه یافته صورت می‌گیرد. در این فیلم، گزارشی از مشکلات قلایی از توابع شهرستان سلسله، توسط تعدادی از این دانشجویان آمده است.

كد خبر : ۴۲۱۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۴


گزارش تصویری بازی خیبر خرم‌آباد و مس رفسنجان
كد خبر : ۴۲۲۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۸


پرده سینمای خرم آباد به نور محمد رسول الله(ص) روشن شد

گزارش ها حاکی از استقبال بی‌نظیر مردم لرستان از این اثر فاخر سینمایی است.

كد خبر : ۴۲۲۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۰


گزارش پژوهشی پژوهشکده شورای نگهبان درخصوص برجام:

گزارش «بررسی ابعاد حقوقی برجام در نظام حقوقی جمهوری اسلامی ایران» منتشر شد.

كد خبر : ۴۲۳۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۶


کمانچه نواز لرستانی افتخار آفرید

به گزارش روابط عمومی انجمن موسیقی لرستان روزبه استغفاری کمانچه نواز لرستانی رتبه اول تکنوازی کمانچه را در نهمین جشنواره موسیقی محلی مناطق زاگرس نشین کشور کسب کرد.

 

كد خبر : ۴۲۴۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۳


گزارش تصویری از صنایع دستی لرستان
كد خبر : ۴۲۵۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۳


گزارش تصویری از نمای قلعه فلک الافلاک خرم آباد در شب

اثر خاص و ناب تاریخی قلعه فلک الافلاک که چشم هر بیننده ای  را به تماشای خود وا می دارد بر بلندای تپه ای در مرکز شهر خرم آباد قرار دارد که طبق آمار از پربازدیترین آثار تاریخی گردشگری غرب کشور است.

كد خبر : ۴۲۵۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۴


گزارش تصویری رونمایی فیلم «مزار شریف» در خرم آباد

فیلم مزار شریف با حضور حسن شمشادی،خبرنگار جبهه مقاومت انقلاب اسلامی در سوریه و عراق و خانواده شهید محمود صارمی، ظهر امروز برای اولین بار در سینما استقلال خرم آباد رونمایی شد.

كد خبر : ۴۲۶۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۰


نشست خبری فرمانده سپاه ازنا با اصحاب رسانه

گزارش تصویری از نشست خبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ازنا با اصحاب رسانه پیرامون برنامه های هفته دفاع مقدس در سالن جلسات این مرکز برگزار شد.

كد خبر : ۴۲۶۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۱


گزارش تصویری از دیدار استاندار و فرمانده سپاه استان از بیمارستان صحرایی شهید ولیان الیگودرز

عصر امروز، استاندار لرستان، فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان و جمعی از مسئولین از بیمارستان صحرایی شهید ولیان که در الیگودرز به همت بسیج جامعه پزشکی استان در هفته دفاع مقدس برپا شده است بازدید کردند.

كد خبر : ۴۲۷۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۱


گزارش تصویری/ مراسم دعای عرفه در مصلی شهرستان دلفان

عصر امروز مراسم پرفیض و معنوی دعای عرفه در مصلی نماز جمعه شهرستان دلفان برگزار شد.

كد خبر : ۴۲۷۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۱


گزارش تصویری/ اقامه باشکوه نماز عید قربان در مصلی شهرستان دلفان

صبح امروز ، همزمان با سراسر کشور نماز با شکوه عید قربان در مصلی نماز جمعه شهرستان دلفان برگزار شد.

كد خبر : ۴۲۷۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۲


گزارش تصویری از برپایی پنجمین بیمارستان صحرایی در الیگودرز

پنجمین بیمارستان صحرایی بسیج جامعه پزشکی لرستان عصر روز گذشته به کار خود در الیگودرز -روستای شاپور آباد پایان داد.

كد خبر : ۴۲۷۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۴


فیلم/برگزاری یادواره شهدای بسطام در سلسله

یادواره 18 شهید روستای بسطام در شهرستان سلسله برگزار شد. در این گزارش پیرامون لزوم گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا با شرکت‌کنندگان در این مراسم گفتگویی صورت گرفته که دیدن و شنیدن آن خالی از لطف نخواهد بود.

كد خبر : ۴۲۷۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۵


تصاویر کمتر دیده شده از سرداران لرستانی در دفاع مقدس

در این گزارش تلاش شده است تا با جمع آوری تصاویری از سرداران بزرگ لرستانی در دوران دفاع مقدس یاد آنها را زنده نگه داریم، در این تصاویر سردار مرتضی کشکولی فرمانده فعلی سپاه لرستان و سردار حاج روح الله نوری از سرداران و اولین فرماندهان سپاه لرستان که ازنایی می باشد نیز دیده می شود.

كد خبر : ۴۲۷۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۵


کمک ده ها میلیون تومانی خیرین مردمی در یک روز/ عیار زخم های «ضرون» بالاست

با استمرار گزارش زخم های ضرون، خیرین مردمی در دو سال گذشته نزدیک سیصد میلیون تومان به زخم های ضرون کمک کرده اند؛ اما عیار زخم های ضرون هم چنان بالاست.

كد خبر : ۴۲۸۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۶


مراسم یادواره شهدای محله در مسجد فاطمیه الیگودرز برگزارشد

بمناسبت هفته دفاع مقدس مراسم گرامیداشت 47 شهید محله شهید محمودی با عنوان "آبروی کوچه ها، افتخار محله " در مسجد فاطمیه الیگودرز برگزار شد.

كد خبر : ۴۲۸۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۶


گزارش تصویری بازی خیبر خرم آباد و آلومینیوم اراک

تیم فوتبال خیبر خرم آباد در ادامه مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کور به یک برد شیرین خانگی دست یافت.

كد خبر : ۴۲۸۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۷


اصرار سه ساله مجمع جهانی اقتصاد به آلودگی خرم آباد/ گره ای که به دست " ابتکار" باز می شود

در چند روز گذشته گزارشی بر روی درگاه های خبری قرار گرفت مبنی بر اینکه خرم آباد در لیست بیست شهر آلوده جهان قرار داد؛ گزارشی که موجب اعتراض استاندار به این موضوع و ارسال نامه به سازمان محیط زیست کشور برای حل این مسئله شد.

كد خبر : ۴۲۸۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۷


گزارش تصویری بارش باران وتگرگ در پلدختر

گزارش تصویری از بارش شدید باران وتگرگ در پلدختر...

كد خبر : ۴۳۰۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۷


توقیف وسایل نقلیه بیش از60 درصد افزایش یافته است

رئیس پلیس راهور الیگودرز ضمن ارائه گزارشی از وضعیت ترافیکی 6 ماهه اول امسال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته از افزایش بیش از 60درصدی توقیف وسایل نقلیه و جرایم در الیگودرز خبر داد .

كد خبر : ۴۳۰۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۸


گزارش تصویری همایش" شهدای قرآنی" ویژه بزرگداشت قاریان منا در لرستان

همایش" شهدای قرآنی" ویژه بزرگداشت قاریان منا صبح امروز در تالار شهیدآوینی مجتمع ارشاد خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۴۳۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۹


گزارش تصویری از آیین افتتاح سالن شهید "حشمت اله بیرانوند"

سالن چند منظوره ورزشی شهید حشمت اله بیرانوند با حضور جمعی از مسئولین در منطقه اسد آبادی جنب پارک نسترن افتتاح شد.

كد خبر : ۴۳۱۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۰


گزارش تصویری حال وهوای محرم در روستاهای پلدختر

روستای اسلام آباد از توابع شهرستان پلدختر در دهه اول محرم با حضور پرشور در سوگ اباعبدالله الحسین(ع) به عزاداری می پردازند.

 
كد خبر : ۴۳۲۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۸


گزارش تصویری/ عزاداری حسینی در دلفان

در ماه عزای پسر فاطمه(س) اقشار مختلف جامعه با حضور در مساجد، حسینیه‌ها و هیأت‌های عزاداری، عشق و ارادت خود را به خاندان اهل‌بیت(ع) ابراز می‌کنند. در دلفان نیز صد ها محفل حسینی برپاست و شهروندان نورآبادی نیز همنوا با «یا حسین(ع)» دیگر هموطنان خود با سیاه‌پوشی سطح شهر و شرکت در محافل عزاداری، لباس عزا بر تن کرده و در غم مصیبت بزرگ دشت نینوا ناله سر می‌دهند.

كد خبر : ۴۳۳۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۳۰


گزارش تصویری/ برگزاری مراسم تاسوعای حسينی در نورآباد

مراسم تاسوعای حسینی عصر امروز (جمعه) با حضور شیفتگان و عاشقان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در هیئات ودسته های عزاداری سطح شهر نورآباد با شکوه خاصی برگزار شد.

كد خبر : ۴۳۳۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۱


گزارش تصویری عاشورای حسینی در پلدختر

همزمان با عاشورای حسینی عزاداران حسینی در پلدختر اشک ماتم ریختند.

كد خبر : ۴۳۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۲


گزارش تصویری/ مراسم شام غریبان امام حسین(ع) در نورآباد

همزمان با شام غریبان امام حسین (ع) عاشقان سرور و سالار شهیدان در نقاط مختلف شهرستان دلفان با روشن کردن شمع به نوحه سرایی و عزاداری پرداخته و در عزای مولای مظلوم خود گریستند.

كد خبر : ۴۳۴۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۳


ایام محرم در لرستان(1)

محرم در لرستان دارای جلوه های با شکوه و حزن انگیز فراوانی است. در این گزارش سعی شده گوشه هایی از این جلوه حضور مردم توسط عکاسان نمایش داده شود.

كد خبر : ۴۳۴۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۳


ایام محرم در لرستان(2)

محرم در لرستان دارای جلوه های با شکوه و حزن انگیز فراوانی است. در این گزارش سعی شده گوشه هایی از این جلوه حضور مردم توسط عکاسان نمایش داده شود.

كد خبر : ۴۳۴۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۵


پارک کیو خرم آباد در هوای بارانی پاییز

گزارش تصویری از پارک کیو در هوای بارانی پاییز

كد خبر : ۴۳۵۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۷


فیلم/بررسی کیفیت پخت نان در الشتر

نان، جزئی ثابت و همیشگی بر سر سفره غذایی مردم است. در شهرستان سلسله، مصرف کنندگان چه ارزیابی از کیفیت پخت این نعمت الهی دارند؟ گزارش زیر به این موضوع پرداخته است.

كد خبر : ۴۳۵۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۷


گزارش تصویری سیلاب در پلدختر

بر اثر بارندگی 48ساعت گذشته سیلاب باعث خسارت به بخش های مختلف شهرستان پلدختر شد.

كد خبر : ۴۳۵۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۸


گزارش تصویری/ بارش باران و آبگرفتگی معابر در نورآباد

در حالی چهارمین روز از بارش باران پاییزی را پشت سر می گذاریم که خیابان ها و محله های مختلف شهر نورآباد دچار آب گرفتگی شده اند.

كد خبر : ۴۳۵۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۸


گزارش تصویری/ بارش باران و آبگرفتگی معابر در نورآباد(2)

در حالی چهارمین روز از بارش باران پاییزی را پشت سر می گذاریم که خیابان ها و محله های مختلف شهر نورآباد دچار آب گرفتگی شده اند.

كد خبر : ۴۳۵۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۸


آشنایی با زیبای خوشمزه / این جوان تبریزی از پرورش مرغ شاخدار به سود بالایی رسیده است

اگر تصمیم گرفته‌اید که جزو پرورش‌دهندگان مرغ شاخدار شوید، این گزارش را با دقت بیشتری بخوانید چرا که سوژه این گزارش می‌خواهد فوت و فن پرورش مرغ شاخدار و البته آن فوت‌های ریز کوزه‌گری را با شما در میان بگذارد.

كد خبر : ۴۳۵۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۰


گزارش تصویری/ تجلی باشکوه مردم نورآباد در یوم الله 13 آبان

مراسم تظاهرات ضد استکباری یوم الله ۱۳ آبان از ساعت ۱۰ صبح در شهر نورآباد با حضور گسترده اقشار مختلف مردم آغاز شد. راهپیمایی کنندگان نورآبادی با در دست گرفتن پلاکاردهایی همچون «حافظ آمریکا بودن ممنوع» و «نفوذ سیاسی اقتصادی ممنوع» به مسئولان کشورمان در مورد خوش‌بینی به کشور عهد شکن آمریکا هشدار دادند.

كد خبر : ۴۳۶۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۳


استاندار گزارش 600 روزه داد/ نوبخت از دریاچه هامون سیستان دفاع کرد

هفته گذشته پس از وقوع حادثه سیل لرستان و کشته شدن 3 نفر از هم استانی هایمان در شهرستان کوهدشت؛  نوبخت رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور به لرستان سفر کرد؛ جلسه ای راس ساعت 7 و 30 دقیقه به منظور بررسی این مهم در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد.

كد خبر : ۴۳۷۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۸


مدیرانی که با اجازه بزرگترها مصاحبه می کنند

تعداد اندکی از مدیران این روزها برای مصاحبه و ارائه گزارش اظهار دارند که باید با هماهنگی های لازم و اجازه این برنامه اجرا شود.

كد خبر : ۴۳۹۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۸


مراسم یادوراه شهدا در دانشگاه آزاد الیگودرز برگزار شد +تصویر

مراسم یادواره شهدا بمناسبت هفته بسیج وسالگرد خاکسپاری  دو شهید گمنام  صبح امروز باحضور حجت الاسلام میرعمادی نمایندگی ولی فقیه در استان ،امام جمعه ،جمعی از مسئولین ودانشجویان در دانشگاه آزاد الیگودرز برگزارشد.

كد خبر : ۴۴۰۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۱


گزارش تصویری همایش کوهپیمایی و پیاده روی عمومی در خرم‌آباد

همایش پیاده روی و کوهپیمایی عمومی به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج در خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۴۴۰۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۲


جشنواره جهاد علمی سازمان بسیج علمی پژوهشی لرستان به روایت تصویر

جشنواره جهاد علمی سازمان بسیج علمی پژوهشی لرستان و جشنواره خلاقیت و ابتکارات سازمان بسیج محلات و محلات لرستان و اختتامیه نمایشگاه اختراعات و ابتکارات بسیج در تالار ابن سینای شهید رحیمی لرستان برگزارشد.

كد خبر : ۴۴۰۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۲


جشنواره جهاد علمی سازمان بسیج علمی پژوهشی لرستان برگزار شد

جشنواره جهاد علمی سازمان بسیج علمی پژوهشی لرستان و جشنواره خلاقیت و ابتکارات سازمان بسیج محلات و محلات لرستان و اختتامیه نمایشگاه اختراعات و ابتکارات بسیج در تالار ابن سینای شهید رحیمی لرستان برگزارشد.

كد خبر : ۴۴۰۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۲


همایش کتاب یاران در الیگودرز برگزار شد + تصویر

همایش کتاب یاران با عنوان  آشنای مهربان با حضور 150دانش آموزان فعال کتابخانه های مدارس  صبح امروز در کانون پویش الیگودرز برگزارشد .

كد خبر : ۴۴۰۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۳


نحوه کمک به خانواده «مائده» اعلام شد

در پی انتشار گزارش«فروش کلیه ی مادر به قیمت شیرخشک/ کلیه هایی که خرج فقر می شود» شماره حسابی برای درخواست کمک اعلام شد.

كد خبر : ۴۴۰۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۴


گزارش سردار نقدی از فعالیت های بسیج در دیدار با امام خامنه ای
كد خبر : ۴۴۱۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۵


مراسم گرامیداشت شهید مدافع در الیگودرز برگزار شد +تصویر

مراسم گرامیداشت  شهید پاسدار  مدافع حرم امیر علی هیودی در مسجد سیدالشهدا کوی فرهنگیان الیگودرز  برگزارشد.

كد خبر : ۴۴۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۷


تصرفات غیرقانونی در شمال شهر الشتر+عکس

در این گزارش تصویری، بازدید معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب‌منطقه‌ای استان لرستان، رییس اداره آب شهرستان سلسله و گروه خبری پایگاه خبری لرسو از منطقه کهمان و تصرفات غیرقانونی منابع ملی صورت گرفته توسط برخی افراد را مشاهده می‌نمایید.

كد خبر : ۴۴۱۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۸


«معمای شاه» کجا فیلم‌برداری شده است؟

سریال «معمای شاه» از سریال‌های پرسروصدای رسانه ملی است که به خاطر گریم‌ها، انتخاب بازیگر و لوکیشن بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در این گزارش به صورت مختصر به لوکیشن‌های این سریال می‌‌پردازیم.

كد خبر : ۴۴۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۴


گزارش تصویری همایش وقف و رسانه در خرم آباد

همایش وقف و رسانه با حضور مدیر کل اوقاف و امور خیریه، فرماندار خرم آباد و همچنین جمع کثیری از خبرنگاران برگزار شد.

كد خبر : ۴۴۳۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۵


امشب دمای هوا در الیگودرز به 15 درجه زیر صفر خواهد رسید

بر اساس گزارش سازمان هواشناسی امشب دمای هوا درالیگودرز  به 15 درجه زیر صفر خواهد رسید .

كد خبر : ۴۴۳۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۶


گزارش تصویری بازی خیبر خرم آباد و نفت مسجد سلیمان

دیدار تیم های خیبر خرم آباد و نفت مسجد سلیمان از رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور در هفته هیجدهم با تساوی بدون گل در ورزشگاه تختی خرم آباد به پایان رسید.

كد خبر : ۴۴۳۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۷


گزارش تصویری لیگ برتر شطرنج کشور به میزبانی راه و شهرسازی لرستان

چهاردهمین دوره مسابقات لیگ برتر شطرن کشور به میزبانی خرم آباد در حال برگزاری است.

كد خبر : ۴۴۳۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۷


گزارش تصویری مسابقات شطرنج لیگ برتر کشور

مسابقات شطرنج لیگ برتر کشور به میزبانی اداره کل راه و شهرسازی استان لرستان در هتل شهرداری خرم آباد در حال برگزاری است.

كد خبر : ۴۴۳۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۷


گزارش/قفل قفس طبیعت الشتر شکست!

برخورد قانونی با متخلفینی که به صورت غیرمجاز در حریم رودخانه‌های سلسله اقدام به ساخت و ساز و کاشت نهال کرده بودند آغاز و قسمتی از منابع ملی تصرف شده آزادسازی شد.

كد خبر : ۴۴۳۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۸


اجلاس سالانه مجمع قشر بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان برگزارشد

اجلاس سالانه مجمع قشر بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با حضور اقشار استان برگزار شد.

كد خبر : ۴۴۴۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۸


سفرنامه تصویری سوز وسیل/گزارش تصویری تفرجگاه دیدنی سد پاگذره شیراز

سفرنامه سوز وسیل پایگاه اطلاع رسانی بیان روز این آمادگی را دارد که تصاویر مناطق دیدنی و جالب مخاطبان خود را از اقصی نقاط کشور با نام خود اشخاص منتشر کند.علاقه مندان می توانند تصاویر خود را به رایان نامهbayanerooz@chmail.ir ارسال نمایند.

كد خبر : ۴۴۴۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۹


گزارش آمانو دیکته شده آمریکا بود/نیروی انتظامی به شدت با عوامل تیراندازی در پلدختر برخورد کند

امام جمعه پلدختر گفت:گزارش آمانو دیکته شده آمریکا، دارای نقاط تاریک وسیاه متعددی که مسئولان دستگاه دیبلماسی ایران نباید به نکات مثبت آن دل خوش کنند.

كد خبر : ۴۴۴۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۰


مثلث شومی که تیشه به ریشه اسلام می‌زند/ گزارش سیاه و سفید آمانو

 نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: امروز مثلث شوم استکبار جهانی، رژیم صهیونیستی و جماعت منحرف وهابیت اسلام را قیچی می کنند و تیشه به ریشه آن می زنند.

كد خبر : ۴۴۴۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۰


تصفیه خانه شماره 2 شهرک های صنعتی در انتظار افتتاح+ گزارش تصویری

پروژه تصفیه خانه شماره 2 شهرک های صنعتی با 100 درصد پیشرفت فیزیکی در انتظار افتتاح شدن است.

كد خبر : ۴۴۴۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۴


شب گذشته دید افقی در الیگودرز بدلیل مه غلیظ به زیر 30متر رسید

طبق گزارش سازمان هواشناسی شب گذشته  دمای هوا در الیگودرز  11درجه زیرصفر و بدلیل تشکیل مه غلیظ میزان دید افقی در برخی از نقاط به زیر 30متر رسید.

كد خبر : ۴۴۶۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۲


گزارش تصویری بارش برف در بیرانشهر

بارش سنگین برف و برودت هوا در بیرانشهر گردنه ها و سطح این شهر را سفیدپوش کرده است.

كد خبر : ۴۴۹۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۲


مراسم راهپیمایی در محکومیت اعدام شیخ نمر وجنایت های آل سعود در الیگودرز برگزارشد +تصویر

مراسم راهپیمایی  پس از اقامه نماز جمعه این هفته با حضور نمازگزاران واقشار مختلف مردم  همزمان با  سراسر کشور  در محکومیت  به اعدام رهبر  شیعیان عربستان آیت‌الله نمر وجنایتهای  رژیم منفور آل‌سعود در الیگودرز برگزار شد.

كد خبر : ۴۵۰۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۸


سیصدو پنجاه و هفت میلیمتر بارش سال زراعی/تند باد دیشب 76کیلومتر بر ساعت گزارش شد

سرپرست اداره هواشناسی شهرستان ازنا با اشاره به بارش های اخیر در شهرستان ازنا گفت: میزان بارش سال زراعی با احتساب 32 میلیمتر بارش به 357 میلیمتر رسید.

كد خبر : ۴۵۱۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۰


امشب دمای هوا در الیگودرز به 8 درجه زیر می رسد

طبق گزارش سازمان هواشناسی بعلت برودت هوا وبارش برف اخیر امشب دمای هوا درالیگودرز به 8درجه زیر صفر می رسد.

كد خبر : ۴۵۱۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۰


گزارش کامل انتخاب برترین های فوتبال جهان/ پنجگانه طلای لیونل مسی

مراسم توپ طلای فیفا که در آن بهترین های فوتبالی سال گذشته معرفی می شوند در شرایطی برگزار شد که کاپیتان آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا برای پنجمین بار صاحب این عنوان ارزشمند شد.

كد خبر : ۴۵۱۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۲


قلب راکتور اراک با بتن پر شد!!!

به زودی آژانس بین المللی انرژی اتمی قرار است گزارش نهایی خود، مبنی بر راستی آزمائی ایران را نسبت به تعهدات انجام شده در برجام بدفرجام منتشر نماید تا عنایات ویژه کدخدا(آمریکا) به اعتدالیون آغاز گردد!!!

كد خبر : ۴۵۲۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۴


ورود امام جمعه جدید ازنا به این شهر

گزارش تصویری از ورود امام جمعه جدید ازنا که با استقبال گرم مردم و مسئولان این شهرستان همراه بود.

كد خبر : ۴۵۲۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۶


فیلم/جوانانی که هنر را با دستان خالی می‌بافند

فیلم زیر گزارشی از رونق هنر در شهرستان سلسله و نیز مشکلات هنرمندان را به تصویر کشیده است.

كد خبر : ۴۵۳۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۹


16 کاندید احراز صلاحیت شده حوزه انتخابیه دلفان و سلسله در یک نگاه + عکس

جزئیات جدیدی از تایید صلاحیت شدگان حوزه انتخابی دلفان و سلسله را می توانید در گزارش مشاهده نمائید

كد خبر : ۴۵۳۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۳۰


وزیر بهداشت و درمان وارد لرستان شد+گزارش تصویری بازدید از بیمارستان شهر نورآباد

صبح امروز سید حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت  و درمان از  بیمارستان ابن‌سینای شهرستان دلفان بازدید کرد.

كد خبر : ۴۵۳۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۱


نمایندگان لرستان در اولین دوره مجلس شورای اسلامی+ جزئیاتی از آراء ماخوذه

طی گزارش های مختلف اطلاعات جدیدی از نمایندگان ادوار گذشته لرستان در مجلس شورای اسلامی منتشر خواهد شد.

كد خبر : ۴۵۴۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۶


اولین انتخابات جمعیت فرهیخته بانوان لرستان برگزارشد

جمعیت بانوان فرهیخته استان لرستان چهارمین سال فعالیت خود را می‌گذراند اما به‌دلیل اعمال تغییرات در اساسنامه این جمعیت اولین بار است که انتخابات در 30 استان کشور برگزار می‌شود.

كد خبر : ۴۵۴۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۶


گزارش تصویری/ بارش شبانگاهی برف در نورآباد

بارش برف، این نعمت زیبا و بلورین الهی شب سه شنبه ی زیبایی را  برای مردم نورآباد رقم زد.

كد خبر : ۴۵۴۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۷


گزارش تصویری/مسابقه دو صحرانوردی کارگران کشور به میزبانی شهرستان دلفان

این مسابقه که میزبانی شهرستان دلفان برگزار شد از روستای گاوکش شروع و در پارک جنگلی نورآباد پایان یافت.

كد خبر : ۴۵۵۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۹


معضلات ناشی از نبود بازارچه میوه و تره‌بار در الشتر+فیلم

نبود بازارچه‌های میوه و تره‌بار در شهر الشتر، معضلاتی را در سطح این شهر بوجود آورده است. گزارش زیر به بررسی این معضلات و نیز پیگیری از مسئولان امر پرداخته است.

كد خبر : ۴۵۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۰


اولین گزارش از مرتفع ترین پل معلق خاورمیانه در لرستان روی آنتن شبکه افلاک رفت

اولین گزارش تلویزیونی معرفی مرتفع ترین پل معلق خاورمیانه درلرستان از طریق برنامه تولیدی "سرچراغ"بر روی آنتن شبکه افلاک رفت.

كد خبر : ۴۵۵۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۰


نمایندگان لرستان در دومین دوره مجلس شورای اسلامی+ جزئیاتی از آراء ماخوذه

طی گزارش های مختلف اطلاعات جدیدی از نمایندگان ادوار گذشته لرستان در مجلس شورای اسلامی منتشر خواهد شد.

كد خبر : ۴۵۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۱


گزارش تصویری از برنامه های نخستین روز دهه فجر در الیگودرز

 دیدار مسئولین  با امام جمعه ،غبار روبی گلزار شهد ای  گمنام ،دیدار با خانواده شهدا وایثارگران ،نواختن زنگ انقلاب ، رژه  ماشین های آتش نشانی وافتتاح کارگاه لباسهای محلی از برنامه های  نخستین روز دهه فجر در شهرستان الیگودرز بود.

كد خبر : ۴۵۵۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۲


گزارش تصویری/ افتتاح 5پروژه عمرانی،بهداشتی،خدماتی وآموزشی در دلفان

پنج پروژه عمرانی،بهداشتی،خدماتی وآموزشی دردومین روز از دهه مبارک فجر در دلفان افتتاح شد.

كد خبر : ۴۵۶۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۴


گزارش تصویری از برنامه های چهارمین روز دهه فجر در الیگودرز

بمناسبت چهارمین روز از دهه فجر8 طرح عمراني، توليدي و خدماتي با اعتباری بالغ بر ۱۶ميليارد ريال در الیگودرز به بهره برداری رسید.

كد خبر : ۴۵۶۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۷


گزارش تصویری از سفر آیت الله نیازی به پلدختر

مراسم جشن انقلاب با حضور عضو شورای تحقیقات فقهی مجلس شورای اسلامی،امام جمعه،معاون فرماندار واقشار مختلف مردم در شهرستان پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۴۵۷۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۰


گزارش سفر معاون وزیر ورزش و جوانان به روایت تصاویر در خرم آباد

معاون بانوان وزیر ورزش و جوانان در سفر یک روزه خود به خرم آباد از اماکن ورزشی این شهرستان بازدید و در جلسه شورای ورزش استان حضور یافت.

كد خبر : ۴۵۷۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۱


گزارش تصویری/ حضور گرم دلفانی ها در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن

جشن سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور پر شور مردم  نورآباد در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن تکمیل شد.

كد خبر : ۴۵۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۲


همایش پلیس امنیت واصناف در الیگودرز برگزار شد

همایشی باعنوان " پلیس امنیت واصناف" با هدف هم اندیشی در خصوص برگزاری انتخابات سالم وقانونی با حضور دادستان ،فرمانده نیروی انتظامی جمعی از مسئولین، مدیران تبلیغاتی وفرهنگی در الیگودرز برگزارشد .

كد خبر : ۴۵۹۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۶


گزارش تصویری / رزمایش بزرگ الی بیت المقدس در دلفان

این رزمایش با شرکت 5 گردان از گردان های بیت المقدس شهرستان دلفان صبح امروز در منطقه عمومی کفراج و سطح شهر نورآباد برگزار  شد.

كد خبر : ۴۶۰۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۳۰


16 کاندید حوزه انتخابیه دلفان و سلسله را بهتر بشناسیم

جزئیات جدیدی از تایید صلاحیت شدگان حوزه انتخابیه دلفان و سلسله را می توانید در این گزارش مشاهده نمائید.

كد خبر : ۴۶۰۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۳


بارش پراکنده باران از فردا در الیگودرز آغاز خواهد شد

طبق گزارش هواشناسی الیگودرز بارش پراکنده باران  از فردا در الیگودرز آغاز خواهد شد .

كد خبر : ۴۶۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۳


گزارش تصویری/ حال و هوای انتخاباتی مجلس دهم شورای اسلامی در دلفان

تبلیغات انتخاباتی نامزدهای مجلس شورای اسلامی فضای شهر نورآباد را دگرگون کرده و شور و هیجان خاص انتخاباتی را در بین شهروندان به وجود آورده است.

كد خبر : ۴۶۱۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۶


گزارش تصویری؛ حضور حماسی مردم خرم آباد در پای صندوق های رای

مردم خرم آباد با حضور پر رنگ خود در پای صندوق های رای حماسه ای دیگر آفریدند.

كد خبر : ۴۶۱۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۷


گزارش تصویری از حضور پرشور مردم الیگودرز در انتخابات /انگشتهایی با رنگ همدلی

مردم ولایت مدار شهرستان الیگودرز از دقایق‌ آغازین روز  رأی‌ گیری‌ انتخابات دهمین دوره‌ مجلس‌ شورای‌ اسلامی‌ و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور در شعبه های سراسر شهرستان رأی‌ خود را به‌ صندوق‌ انداختند.

كد خبر : ۴۶۱۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۷


گزارش تصویری؛حضور آیت الله صادقی پای صندوق رای

حضرت آیت الله صادقی دامت برکاته امروز صبح در پای صندوق های رای گیری مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی حضور یافت.

كد خبر : ۴۶۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۷


گزارش تصویری؛ حضور آیت الله شاهرخی در پای صندوق رای
كد خبر : ۴۶۱۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۷


گزارش تصویری؛ انتخابات هفتم اسفند در خرم آباد

حضور پر شور مردم در پای صندوق های رای به روایت تصویر

كد خبر : ۴۶۱۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۷


گزارش تصویری از حماسه مردم پلدختر در هفتم اسفند94

هفتم اسفندماه 94 با حضور گسترده مردم پلدختر در انتخابات در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار ماند.

كد خبر : ۴۶۱۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۷


گزارش تصویری از حماسه مردم پلدختر در هفتم اسفند94

هفتم اسفندماه 94 با حضور گسترده مردم پلدختر در انتخابات در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار ماند.

كد خبر : ۴۶۱۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۷


گزارش تصویری / حضور کاندیداهای دلفانی در پای صندوق های رای

 آخرین ساعات انتخابات کاندیدا های دلفانی در پای صندوق های رای حضور پیدا کردند.

كد خبر : ۴۶۲۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۷


گزارش تصویری؛ بزرگداشت روز مهندس

بزرگداشت روز مهندس با حضور مدیران ارشد استان، صبح امروز در سالن بانک صادرات برگزار شد.

كد خبر : ۴۶۲۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۰


گزارش تصویری بازی خیبر خرم آباد و نفت آبادان

دیدار تیم های خیبر خرم آباد و صنعت نفت آبادان از هفته بیست و هشتم لیگ دسته اول فوتبال کشور با برتری آبادانی ها به پایان رسید.

كد خبر : ۴۶۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۱


گزارش تصویری؛ نشست خبری مدیرکل بنیاد شهید استان لرستان

نشست خبری مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان با اصحاب رسانه برگزار شد.

كد خبر : ۴۶۲۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۱


گزارش تصویری؛ روز درختکاری در خرم آباد

روز درختکاری با حضور اقشار مختلف جامعه، مدیران و مسئولین در منطقه اِنادَر خرم آباد برگزار شد و بیش از 7000 نهال غرس شد.

كد خبر : ۴۶۳۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۵


گزارش تصویری؛ نشست خبری مدیرکل منابع طبیعی استان لرستان

نشست خبری مدیرکل منابع طبیعی استان لرستان در سال جلسات جهاد کشاورزی  و با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.

كد خبر : ۴۶۳۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۶


گزارش تصویری بازی خونه به خونه و خیبر خرم آباد

تیم فوتبال خیبر خرم آباد در جریان هفته بیست و نهم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور توانست در مقابل خونه به خونه بابل به تساوی دست یابد.

كد خبر : ۴۶۳۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۸


گزارش تصویری؛ نهضت آسفالت در خرم آباد

در آستانه فرا رسیدن سال نو، نهضت آسفالت در خرم آباد به راه افتاده است.

كد خبر : ۴۶۳۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۸


گزارش تصویری؛ دیدار خادمین شهدا وایثارگران با نماینده ولی فقیه در استان

خادمین شهدا و ایثارگران و همچنین کارمندان ادارات بنیاد شهید استان صبح امروز با نماینده ولی فقیه در استان دیدار کردند.

كد خبر : ۴۶۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۸


گزارش تصویری؛ آیین تجلیل از خادمین شهدا و ایثارگران

 آیین تجلیل از خادمین شهدا و ایثارگران در استانداری لرستان برگزار شد.

كد خبر : ۴۶۴۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۰


گزارش تصویری؛ مانور و گشت حفاظت از اراضی کشاورزی

مانور و گشت حفاظت از اراضی کشاورزی و باغی در آستانه ایام تعطیلات نوروزی توسط جهاد کشاورزی استان لرستان و با همکاری نیروی انتظامی برگزار شد.

كد خبر : ۴۶۴۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۰


گزارش تصویری؛ غبار روبی مزار شهدا بمناسبت هفته شهید

به مناسبت هفته شهید، مزار شهدا توسط مردم و مسولین خرم آباد غبار روبی شد.

كد خبر : ۴۶۴۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۰


گزارش تصویری/ اجتماع بزرگ عزاداران فاطمی در دلفان

مراسم عزاداری شهادت حضرت زهرا(س) با حضور مردم فاطمی دلفان برگزار شد.

كد خبر : ۴۶۴۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۳


مراسم دسته روی وعزاداری شهادت حضرت الزهرا (س) درالیگودرز برگزارشد

بمناسبت  سالروز شهادت حضرت فاطمه الزهرا مراسم دسته روی وعزاداری با حضور پرشور مردم ولایت مدار شهرستان الیگودرز از میدان امام حسین (ع) تا مصلی برگزار شد .

كد خبر : ۴۶۴۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۳


گزارش تصویری بازی خیبر خرم آباد و پیکان تهران

تیم فوتبال خیبر خرم آباد توانست در ادامه مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور، تیم صدر نشین جدول را متوقف کند.

كد خبر : ۴۶۴۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۵


گزارش تصویری/ بازار نورآباد در آستانه ی نوروز 95

سنت‌هایی از گذشته تا به حال برای فرا رسیدن ایام نوروز وجود دارد که انگار بدون آنها عید مزه‌ای ندارد، خرید کردن لباس نو و لوازم منزل، خانه تکانی، کاشتن سبزه، سفره هفت سین، عیدی دادن و دید و بازدیدهای نوروزی از مهم‌ترین برنامه‌ها و سنت‌هایی است که هر ساله انجام می‌شود. تب و تاب خرید کردن این روزها به اوج خود رسیده که در این میان کودکان شور و شوق خاصی را برای عید و خرید لباس‌های نو دارند.

كد خبر : ۴۶۵۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹


گزارش تصویری طرح سحاب هلال احمر خرم آباد در معابر شهری خرم آباد

تیم سحاب خرم آباد در قالب گشت سیار در پار ک ها و معابر شهر خم آباد به مسافران و مهمانان خدمات ارائه می دهد.

كد خبر : ۴۶۵۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۶


گزارش تصویری؛ تصاویر هوایی از طبیعت بی نظیر لرستان

 تصاویر هوایی از نقاط مختلف استان لرستان.

كد خبر : ۴۶۶۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۸


گزارشی از حاشیه های روز طبیعت در الیگودرز/ برف بهاری مرهمی بر درد دلسوختگی و نحسی طبیعت +تصویر

امسال  روز طبیعت در الیگودرز با حاشیه های زیادی بدنبال داشت و با بارش برف در این روز سبب جلوگیری از تخریب بیشتر طبیعت شد.

كد خبر : ۴۶۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۴


زندگی دریایی

خبرگزاری مهر تصاویری نادر از زندگی آبزیان منتشر کرده که در این گزارش باز نشر آنها را توسط پایگاه سفیر افلاک مشاهده خواهید کرد.

كد خبر : ۴۶۷۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۶


صنعت پرورش مرغ الشتر و مشکلاتی که انگیزه را از تولیدکنندگان سلب می‌کند

این گزارش در چند بخش به ظرفیت تولید گوشت قرمز و سفید در الشتر پرداخته و مشکلات سد راه تولیدکنندگان را بیان خواهد کرد. قسمت اول گزارش مربوط به مشکلات پرورش دهندگان مرغ گوشتی در شهرستان است.

كد خبر : ۴۶۷۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۶


گزارش تصویری بازی خیبر خرم آباد و مس کرمان+ تصاویر پایکوبی هواداران خیبر بعد از پیروزی تیم شان

تیم فوتبال خیبر خرم آباد در هفته سی و دوم مسابقات لیگ دسته اول با برتری مقابل مس کرمان توانست هر 3 امتیاز بازی را برای خود کسب کند.

كد خبر : ۴۶۷۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۷


عکس نوشته هایی از سخنان رهبری در رابطه با انرژی هسته ای

در آستانه روز ملی فناوری هسته ای، پایگاه خبری سفیر افلاک عکس نوشته هایی از سخنان مقام معظم رهبری در رابطه با فناوری هسته ای تهیه کرده است که در این گزارش آنها را مشاهده می نمایید.

كد خبر : ۴۶۸۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۰


گزارش تصویری مسابقات دوومیدانی قهرمانی لرستان

مسابقات دوومیدانی قهرمانی استان با حضور یکصد ورزشکار در مجموعه ورزشی تختی خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۴۶۸۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۱


استقبال خیرین مردمی برای کمک به "مائده"/ مسئولان حمایتی نکردند

با انتشار گزارش آسوبان، پیرامون اقدام یک مادر برای فروش کلیه و کمک به درمان فرزند یک و نیم ساله اش، دست های نیکوکار به سمت این خانواده دراز شد.

كد خبر : ۴۶۹۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۴


تاکنون حادثه خاصی بر اثر سیلاب در پلدختر گزارش نشده است/جمعیت هلال احمر پلدختر در حالت آماده باش است

با ورود سامانه بارشی فعال به لرستان،روز گذشته بر شدت بارندگی شهرستان پلدختر افزوده شد به طوری که از شب گذشته تا کنون اوج این بارندگی ها است.

كد خبر : ۴۶۹۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۵


استاندار لرستان از خسارات وارد شده گفت

در جلسه ستاد بحران استان که دقایقی پیش به پایان رسید استاندار لرستان و دیگر مدیران به ارائه گزارش خسارات ناشی از بارندگی ها و سیلاب ها پرداختند.

كد خبر : ۴۷۰۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۷


از گزارش 90 روز اول برجام تا نمایش اقتدار سروقامتان ارتش
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه می‌شود.
كد خبر : ۴۷۰۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰


اخبار استان
اخبار پربازدید